دبیر دیفرانسیل

• دانش آموزان آلاء

سلام دوستان
    من اصلا نمیتونم تست ریاضی رو بزنم از نظر تشریحی مشکلی ندارم
    میشه بگین با کدوم استاد پیش برم که واقعا بتونه تو تست کمک کنه و پیشرفت کنم؟؟؟؟ 0% میزنم الان 😐

• شامیزاده

• دانش آموزان آلاء

@imrzix من با شهریان پیش میرم..ولی در کل خودم تست میزنم کاری هم به فیلما ندارم

• دانش آموزان آلاء

@javad0140 یعنی کلاسی چیزی نمیرین؟ خودتون میخونین؟؟😐

• دانش آموزان آلاء

@imrzix من که پشت کنکوریم

• دانش آموزان آلاء

@javad0140 ببخشید شما رو چه کتابی میخونی و تست میزنی؟؟؟ درسنامش قوی باشه و واقعا تو تست بهتون کمک کرده

• تجربی ام ولی تو دیف تعریف استادثابتی رو شنیدم

• دانش آموزان آلاء

@imrzix من دو تا کتاب کار دارم نشر الگو و IQ گاج

• سلام دوست عزیز
    من هم مشکل شما رو داشتم
    اما با دیدن فیلم های دیفرانسیل آقای شامی زاده به حدی از ریاضیات خوشم اومده که دوست دارم همش ریاضیات بخونم
    فقط باید فیلمها رو با دقت نگاه کنید و جزوه برداری کنید
    سعی کنید دوبار هر فیلم رو ببینید چون بار اول که جزوه برداری میکنید 50 درصد حواستون به نوشتنه پس اگه دوباره ببینید در حالی که جزوه جلوی روتون هست متوجه میشید نکات جدیدی رو هم یاد میگیرید

من فیلمهای آقایان امینی راد و استاد ثابتی رو هم نگاه میکنم البته
    اما مفهومی و دقیق فقط و فقط آقای شامی زاده
    به من که خیلی کمک کرد تماشای فیلمهای ایشون
    همیشه براشون دعا میکنم

• @narsis62 وقت کم نمیاری همه فیلمارواونم دوبارنگاه کنی؟

• @fatemeh201678
    راستش نه وقت کم نمیاد
    ریاضی فقط تکرار و تمرینه
    حتی گاهی برای مرور نکات با تست هم از فیلمها استفاده میکنم چون چکیده ای از مطالب مهم و برجسته است
    مثلا فیزیک دکتر طلوعی

• @narsis62 اها..ی سوال شیوه خوندنت چجوریه مثلامن بخوام حدروبخونم فرض کن رفع ابهاموخوندم قراره تستاشوبزنم بعدقسمت بعدی حدروهم بایدفیلماشونگاه کنم اول بیام کل تستای اون قسمتوحل کنم ک معمولازیاده و وقت گیربعدبرم قسمت بعدیش یادوتایی روهمزمان پیش ببرم مثلا 1س تست1س فیلم...واینکه اگ دوفصلوهمزمان بخونی ک ب ازمون برسی اشکال داره یانه؟؟

• دانش آموزان آلاء

@fatemeh201678 سلام منو کمک کنید که ریاضی اصن نمیتونم تست بزنم تا الان هم اصلا از تخصصی های ریاضیون نخوندم . بهم بگید چیکار کنم دارم فیلم های استاد ثابتی رو دانلود میکنم

• @صالحی سلام..اول اینکه استرسوبذارین کناروباارامشوپشتکارشروع کنید..بعداگ ازمون میرین ک طبق بودجه اون اگرنه هم طبق ترتیب فیلما یاهرجوری ک خودتون راحتین فیلماروببینید(البته بنظرمن مثلثات و حد وفرمولای اولیه مشتقو باید ی مروری داشته باشین ک توبیشترفصلاترکیب شده مثلامن بااینکه مثلثات توبودجه نیس دارم همراه باحدمیخونم چون توحدازفرمولاش استفاده میشه) ..هرفصلوهم بازه بندی کنید ک فیلمای اون بازه رودیدید تستاشوبزنید اول اموزشی وبعدتسلط زمانی...چون توریاضیات تست ازهمه مهمتره..اینم بگم شایداول خیلی اشتباه زیادداشته باشین ناامیدنشین چون معمولاهمه اولش تایکم راه بیوفتن همینطورین..سعی کنید هرروزم ریاضیات توبرنامتون باشه ک زمان زیادی واس تمرین داشته باشین

• دانش آموزان آلاء

@fatemeh201678 مرسی نه ازمون ندارم .
    میخوام فعلا فقط رو دیفرانسیل وقت بذارم و پایم قوی نیست .
    مثلا بعد هر یک جلسه فیلم برم سراغ تست یا بعد تموم شدن هر مبحث
    بعد دیفرانسیل اقای ثابتی جزوه نداره ؟ چون من خیلی کندم تو نوشتن
    راستی منابع هم سه بعدی نشر الگو و خیلی سبزبرای دیفرانسیل

• @صالحی خوبه کلافیلماازپایه شروع میشه بعدکم کم سطحش میره بالاتروکلاتوهمه تسلط پیدامیکنین دیگه...ن هرفصلی فرق داره شمامثلاهرچندقسمت ک مربوط ب یک بخش فصل و سرتیترهستونگاه کنین بعدتستشوبزنید چون من چندباراول کل فصلونگاه کردم بعدرفتم سراغ تست زیادنتیجه نداده اماخب بازم هرنفروحتی هرفصلی فرق داره...اگ تلگرام دارین توکانالشون جزوه های دست نویس وحتی تایپی هم هست توسایتم هس اماتوکانال بیشتره...من این منابعوندارم امافک کنم کتابای خوبیباشن

• @fatemeh
    من اوایل تست کارمیکردم فقط البته فیلم نگا میکردم و جزوه مینوشتم و یه راست میرفتم سر سوالات کنکور که معمولا تا 50 درصد میتونستم توی زمان تست ها رو کار کنم
    یعنی مثلا از 10 تا تست که قرار بود توی 20 دقیقه بزنم فقط 5 تاشو میتونستم حل کنم که گاهی هم یکی یا دوتاش غلط میشد
    بعد یکی از دوستام گفت که مفهومی بخون اول کتاب درسی بعد فیلم و جزوه ها تو زیرو رو کن و سعی کن مفهوم رو یاد بگیری چون توی سوالات کنکور هم که کمی میپیچونن آدم گیج میشه
    الان بیشتر روی مفهوم تلاش میکنم و به طرز باورنکردنی خیلی بهتر شده متوجه شدم که دقیق و مفهومی خوندن باعث شده که سوالات رو خیلی بهتر حل کنم

• دانش آموزان آلاء

@fatemeh201678 ندارم کانالشونو میدی آیدیشو

• @صالحی بله بفرمائید
    https://t.me/msadeghsabeti

• 0_1512461641113_c5b145b4-c444-439d-9cfc-f35257f6b061-image.png

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.