یه مشکل

• دانش آموزان آلاء

بچها من واقعا دوماهه صبح ها خوندنو امتحان کردم وتو این چند سال دوران مدرسم کلا به این نتیجه رسیدم ضریب هوشی من صبحا به رنج صفر میرسه انگار اصلا ادم صبح خوانی نیستم ولی تو خیلی از سایت ها و وبلاگ ها و کانال های مشاوره ای پیشنهاد شده صبح ها خوندن بهتره و شب خوندن باعث فراموشی میشه حالا من موندم واقعا چیکار کنم میشه شماهم نظراتتون رو بهم بگید ممنونتون میشم
    @خیرین-کوچک-دریا-دل
    @دانش-آموزان-آلاء
    @فارغ-التحصیلان-آلاء

• مدیر

اما تو قراره صبح کنکور بدی !
    حداقل صبح ها تست بزن

• @22ستاره در یه مشکل گفته است:

بچها من واقعا دوماهه صبح ها خوندنو امتحان کردم وتو این چند سال دوران مدرسم کلا به این نتیجه رسیدم ضریب هوشی من صبحا به رنج صفر میرسه انگار اصلا ادم صبح خوانی نیستم ولی تو خیلی از سایت ها و وبلاگ ها و کانال های مشاوره ای پیشنهاد شده صبح ها خوندن بهتره و شب خوندن باعث فراموشی میشه حالا من موندم واقعا چیکار کنم میشه شماهم نظراتتون رو بهم بگید ممنونتون میشم
    @خیرین-کوچک-دریا-دل
    @دانش-آموزان-آلاء
    @فارغ-التحصیلان-آلاء

ضریب هوشی چیز ثابتیه تقریبا همه انسانا مث شمان صب چیز زیادی نمیتونن حفظ کنن ولی چیز زیادی میتونن یاد بگیرن مثلال امتحانی یه روز صب سوال ریاضی حل کنین ببینین با شب چقد فرق داره شب مخت هنگ میکنه ولی صبح نه

• دانش آموزان آلاء

سعی کنید صبح ها درسهای محاسباتی رو بذارید تا ذهنتون مجبور بشه با مطلب درگیر بشه
    اینم روش خوبی بود
    رو درسای حفظی یا خوندنی ممکنه خوابم ببره

• دانش آموزان آلاء

صبح اتفاقا انرژی ادم بیشتره
    کاری که باید بکنی اینه که از انرژی درست استفاده کنی ، نباید یجا بشینی آروم بخونی .. یکم به کار هیجان بده بلند بخون یا توضیح بده واسه خودت یا بقیه ... من برعکسم تقریبا ، از غروب به اونور نمیشه خوب خوند

• دانش آموزان آلاء

@arashsr در یه مشکل گفته است:

کاری که باید بکنی اینه که از انرژی درست استفاده کنی ، نباید یجا بشینی آروم بخونی .. یکم به کار هیجان بده بلند بخون یا توضیح بده واسه خودت یا بقیه ... من برعکسم تقریبا ، از غروب به اونور نمیشه خوب خوند

همینه مشکل من دیگه از 5 ذهنم تو اوج فعالیته تا سه شب 5 صب که میشه انگار مغزمو از پریز برق میکشن بیرون

• دانش آموزان آلاء

@barghamadi در یه مشکل گفته است:

@22ستاره در یه مشکل گفته است:

@خیرین-کوچک-دریا-دل
    @دانش-آموزان-آلاء
    @فارغ-التحصیلان-آلاء

ضریب هوشی چیز ثابتیه تقریبا همه انسانا مث شمان صب چیز زیادی نمیتونن حفظ کنن ولی چیز زیادی میتونن یاد بگیرن مثلال امتحانی یه روز صب سوال ریاضی حل کنین ببینین با شب چقد فرق داره شب مخت هنگ میکنه ولی صبح نه

برنامم رو دیگه این جور چیدم از ساعت سه میخوابم تا نه صب به نظرم این روش بهترکار برا خودم میتونه باشه تازه بهش پی بردم

• @22ستاره مجبوری تا 3 بیدار باشی مغزت فیوز میپرونه اینجوریا

• دانش آموزان آلاء

@m-an در یه مشکل گفته است:

اما تو قراره صبح کنکور بدی !
    حداقل صبح ها تست بزن

از نه بیدار میشم تا سه شب این برام کار سازه چون صبح زود بیدار شدن دیگه واقعا برام اثبات شدست تو این 12 سالی که درس خوندم از پنج صبح تا 8 کلا حوصله نه حفظیات دارم نه حلیات

• من الان 4 روزه نخوابیدم :|

• دانش آموزان آلاء

من الان 4 روزه نخوابیدم :|

فک کنم منم اخر به همین برسم

• دانش آموزان آلاء

من الان 4 روزه نخوابیدم :|

درس خوندن خیلی سخته واقعا تحمل سختی هاش دو ماهه منو دیونه کرده و همچنان در حال تحملم

• دانش آموزان آلاء

پنجشنبه مشاوره دارم این موضوع رو حضوری مطرح میکنم با مشاور مکتبستان که ببینم این روش درسته اخراش لطمه به ادم نمیزنه که شب تا سه بیدار موندن و نه صب بیدار شدن میام جوابشو این جا میگم تا کمکی هم بشه به اونایی که مث منن

• دانش آموزان آلاء

اینم خیلی روش خوبیه حتی میشه راه رفت و درس خوند البته با اینکه بر خلاف روش ها ی مطالعه پیشنهادی روانشناساست اما موقع خواب آلودگی خوب جواب میده

• @22ستاره تا اخر این ماه میخوام نخوابم 4 فصل شیمیو دارم جمع کنم

• دانش آموزان آلاء

@romisa1234 در یه مشکل گفته است:

اینم خیلی روش خوبیه حتی میشه راه رفت و درس خوند البته با اینکه بر خلاف روش ها ی مطالعه پیشنهادی روانشناساست اما موقع خواب آلودگی خوب جواب میده

اتفاقا تو خواب آلودگی جواب نمیده ، نیاز به انرژی و حوصله داره اینکار ..راه رفتن موقعی جواب میده که بلند بخونی وگرنه بدتر میشه ...در کل سر صبح که آدم سرحاله بلند خوندن یا برای یکی دیگه توضیح دادن ، یا رو تخته درس دادن برای خودت خیلی بازدهی بهتری داره تا اینکه بشینی یجا آروم بخونی

• @22ستاره مشاورت کیه؟

• دانش آموزان آلاء

@22ستاره مجبوری تا 3 بیدار باشی مغزت فیوز میپرونه اینجوریا

بهتر از اصلا نخوابیدنه که من ذهنم اینجوریه تو ساعت سه شاید مسخره بنظر همه بیاد ولی واقعا فعاله

• دانش آموزان آلاء

@22ستاره تا اخر این ماه میخوام نخوابم 4 فصل شیمیو دارم جمع کنم

اصلا نخوابیدن اشتباهه ها من اینوو تجربه کردم الان داغی فک میکنی خوبه کم خوابیدن یا اصلا نخوابیدن یهو میندازه ادمو

• دانش آموزان آلاء

@romisa1234 در یه مشکل گفته است:

اتفاقا تو خواب آلودگی جواب نمیده ، نیاز به انرژی و حوصله داره اینکار ..راه رفتن موقعی جواب میده که بلند بخونی وگرنه بدتر میشه ...در کل سر صبح که آدم سرحاله بلند خوندن یا برای یکی دیگه توضیح دادن ، یا رو تخته درس دادن برای خودت خیلی بازدهی بهتری داره تا اینکه بشینی یجا آروم بخونی

مشاور کنکور دکتر افشار گفته بودن

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.