با پایه ضعیف=> فیزیک طلوعی؟؟

• سلام من پایه فیزیکم ضعیفه با ویدیو های آقای طلوعی شروع کردم ویدیوهای حرکت که به نظرم اصلا مفهومی نبود و مناسب من با این پایه فیزیک نبود آینه ها رو هم چند قسمت دیدم هرچی جلوتر میره انگار فرمول های نکته ای که باید واسه یه فرم خاص سؤال حفظ بشن بیشتر میشه فیزیک آقای کازرانیان هم شنیدم درس های پایه ای رو خلاصه گفتن و بنا گذاشتن اونا رو همه بلدن. یه سؤال دارم فیزیک آقای طلوعی فقط این مبحث اینقدر فرمولی و نکته ای هست یا کلا" همینطوره و من باید واسه فیزیک دی وی دی آموزشی بخرم و امیدی به ویدیو های آلا نداشته باشم؟

• @ahra
    سلام مطمئنی که فیلم های ذکتر طلوعی رو دیدی؟؟؟؟
    اخه من مبحث دینامیک رو دارم میبینم واقعا عالیه.
    ترمودینامیک و الکتریسیته رو هم پار سال دیدم خیلی خوب بود.
    حرکت رو ندیدم و نمیدونم. ب نظرم dvdهای بازار چندان خوب نیست
    ب جز یه دبیر که واقعا ایشون هم عالی هستن ..ولی بخاطر اینکه پایبند ب دکتر طلوعی 😆ام اسمش رو نمیگم😘

• @ahra س.بنظرمن شما اول کتابویدورمرورکن بعدبافیلماپیش برو خوب تسلط پیداکن حتی اگ نفهمیدی دوباره نگاه کن واخرش تست بزن خودم توخیلی ازدرساب این مشکل برخوردم امااخرش فهمیدم مشکل ازخودمه بایدبیشتربخونم تاتسلط پیداکنم ..منکه این روش واسم خوب بودشماهم دوس داشتی امتحان کن شایدنتیجه داد

• من حرکت رو کامل ندیدم اونموقع قصد نداشتم شروع کنم بخونمش فقط میخواستم ببینم چطوره واسه همین حس کردم مفهومی نیست زیاد ادامه ندادم. بیشتر مبحث آینه ها رو دیدم که روش کتاب رو اصلا نگفت روشی که گفت خیلی خوب اما به تستا که رسید فرمولای که میگفت باید واسه این نمونه سؤال حفظ کنید بیشتر میشد. من اگر فقط در حد آینه ها باشه مشکلی ندارم به نکات خوبی بودن اما نگرانیم اینه که ادامه بدم و وقت بذارم و همینجوری واسه هر چنتا مدل تست فرمول اضافه بشه. شما که میگی ویدیوی مبحثای دیگرو دیدی اونا چطورن؟

• @ahra من خیلی پراکنده دیدم امابنظرم باچیزی ک ازبقیه بچه هاشنیدم بعضی فصلافقط اینطوریه

• @fatemeh201678 یعنی خود کتاب درسی رو بخونم آخه فک نمیکنم واسه فیزیک بشه از خود کتاب چیز زیادی یاد گرفت. کتاب گاج نقره ای رو هم دارم اما گفتم ویدیو بهم درس بدن بهتره و اگر بخوام هم کتاب رو بخونم و هم ویدیو ببینم خیلی وقتمو میگیره

• خیرین کوچک دریا دل

اتفاقا زیاد فرمول نمیگه نسبت به dvd اموزشی چنتا از موسسات
    به نظرم بهتر از dvd های تو بازاره

• @alirezamoradi1 اگر میشه اسم استادی که میگید خوبه رو هم بگید..:(

• @meysam_bahrami من همه مباحث رو ندیدم. فقط چندتای اول آینه ها پس یعنی بقیه اینطوری نیستن؟

• @ahra
    مبحثای الکتریسیته .دینامیک.ترمودینامیک و یه ذره از حرکت رو دیدم خیلی خوب بود.

• خیرین کوچک دریا دل

@ahra

یه بخش از ساله سوم یا پیش رو با استاد طلوعی پیش برو
    منم چند روز پیش مثله شما بودم

• پس فکر میکنم با همون ویدیوهای آقای طلوعی پیش برم و جاهایی که مشکل دارم با گاج چک کنم. واااااقعا ممنون که لطف کردید و راهنمایی کردید خیلی به خاطرش نگران بودم چون پایه فیزیکم خوب نیست خیلی ازش میترسم و زود استرس میگیرم.

• @ahra
    ب نظر من سعی شبیه کلاسای حضوری اموزشگاه ها برای خودت کار کنی حداقل توی درس شیمی. یعنی اینکه توی یک یا دوروز مخصوص بشسن ۴ ساعت فیلم ببین بقیه روزهای هفته فقط تست بزن. من این مار رو میکنم هم به برنامه ازمون میرسم هم اینکه تست های زیادی میزنم

• @alirezamoradi1 بله البته من بیشتر با فیزیک اینطوری مشکل دارم برای شیمیم ویدیوهای استاد آقاجانی رو میبینم و خیییلیم راضیم. بازم ممنون

• @ahra ن فقط درحدروزنامه خوانی ک بفهمی مطلب چجوریه من خودم ی فصلواینکاروکردم فقط در حد دودقیقه نصفشو خوندم بعدفیلماشونگاه کردم بنظرم بهتربودازینکه بدون هیچ پیش زمینه ای نگاه کنم..من خودمم گاج دارم امابیشترازفیلم استفاده میکنم تادرسنامه

• @alirezamoradi1 کل فیلمای ی مبحثواول ببینی بعدتست بزنی یابازه بندی کنی؟

• @fatemeh201678
    بازه بندی مثلا من توی بخث دینامیک اومدم تا انتهای انواع نیرو (اصطکاک.عکس العمل. وزن.فنر.نخ و....) رو یجا دیدم تقریبا شد ۴ ساعت توی یک روز . بعد توی یک هفته اومدم چیزی حدود ۲۰۰ تا تست از این مبحث ها زدم مه ب نظرم باز ذهیش بهتر بود.

• @alirezamoradi1 اهامرسی..بعداگ واس ازمون ازبودجه بندی عقب بودیم وفقط یک هفته وقت داشتیم چکارکنیم بنظرتون؟

• @alirezamoradi1 وی سوال دیگه معمولا هردفعه چندتست میزنین؟مثلامیگین امروز ۱س تست نیرو یا۵۰ تاتست یعنی اینکه حجمی یازمانی مشخص میکنین واس خودتون؟

• @fatemeh201678 هم حجمی هم زمانی . مثلا میگم توی یک ساعت باید ۴۰تا تست رو بزنم

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.