روش خواندن شیمی

• سلام میخوام شیمی بخونم ولی نمیدونم با ترتیبی ک ت لیست فیلما هس پیش برم یا با ترتیبی ک ت پستهای کانال تلکرامی مهندس آقاجانی هس جلو برم؟؟؟

• @dr-lila در روش خواندن شیمی گفته است:

سلام میخوام شیمی بخونم ولی نمیدونم با ترتیبی ک ت لیست فیلما هس پیش برم یا با ترتیبی ک ت پستهای کانال تلکرامی مهندس آقاجانی هس جلو برم؟؟؟

@دانش-آموزان-آلاء @فارغ-التحصیلان-آلاء

@dr-lila در روش خواندن شیمی گفته است:

سلام میخوام شیمی بخونم ولی نمیدونم با ترتیبی ک ت لیست فیلما هس پیش برم یا با ترتیبی ک ت پستهای کانال تلکرامی مهندس آقاجانی هس جلو برم؟؟؟

• خیرین کوچک دریا دل

@dr-lila
    ازمون میری ؟

• @meysam_bahrami ن فعلا شاید غیر حضوری قلم چی شرکت کنم

• @dr-lila اول شیمی دو رو بخون بعد استو کیومتری بعد محلول ها بعد ترمودینامیک بعد سینتیک بعد تعادل بعد اسید و باز اگر هم وقت کردی الکترو شیمی و بخون

• سلام من هم مثل تو بودم ولی اینکار رو کردم.
    ۱.اول اسم همه ترکیب ها و یون ها و کاتیون ها رو یاد گرفتم
    ۲.معادله واکنش ها رو با بزرگترین ضریب حفظ کردم.
    این دوتا کار رو همزمان با خوندن شیمی دو انجام دادم (توی فصل۳)
    ۳.به این ترتیب خوندم. فصل یک دو سه شیمی ۲.
    استو کیومتری.سینتیک.تعادل.بقیش هم ترم دو

• @alirezamoradi1 یک و دو از کدوم قسمت فیلما یا کتاب بخونم من خیلی وقت از درس دبیرستان دور بودم برا همین نمیدونم چ مبحثی برا کدوم فصل یا کتاب

• @dr-lila
    سلام مجدد.
    برای فصل یک و دو و سه شیمی دو خوشبختانه هم اقای صنیعی تدریسش کردن هم اقای اقاجانی ولی من از تدریس اقای اقاجانی +کتاب شیمی ۲ ایشون که توی سایت آلا هست (قسمت شیمی. بخش جزوات .کتاب شیمی۲)استفاده کردم که البته به نظر خودم و مشاورم خیلی خوب نتیجه داده برام طوری که توی اخرین ازمون قلم چی رتبم توی درس شیمی۶۳۷شد. تاکید میکنم فقط این دوتا رو استفاده کردم دیگه هیچی نه کتاب درسی (چون خودشون متن کتاب درسی رو توی کتابشون کپی کردن)نه کتاب تست اضافه
    فصل یک و دو سه شیمی دو میشه به ترتیب.اعداد کوانتومی. خواص تناوبی و ترکیب های یونی

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.