خلاصه نویسی

• سلاااام سلام امیدوارم حالتون خوب و اینا باشه
    اقا یه مشکل اساسی در مورد خلاصه نویسی دارم درسایی مثل ریاضی و فیزیک اینا مشکلی نیستا فقط عمومیا مثل دینی اصلن لازمه خلاصه برداری کنیم یا نه و شیمی هم همینطور اگه خلاصه برنداریم موقع جمع بندی چیکار کنیم اگه خلاصه برداری کنیم چطوری؟ واینکه فیزیکو کتاب درسی متنشو حفظ کنیم یا نه؟ با تشکر فراوان

• @mahdiya سلام درمورد خلاصه بندی باید بهت بگم که دینی رو نمیشه خلاصه نویسی کرد چون همه چیش مهمه ولی شما میتونی آیه هارو مختصر و مفید بنویسی و یا از این دفترچه های انتشارات لقمه که ایات رو دارن استفاده کنی فیزیک و ریاضی رو سعی کن فرمول هارو اول یاد بگیری بعد بنویسی و اگه فرمولی هست که یادت میره بنویسش و هایلایتش کن و زیرش یه مثال مفید و کوتاه بزن که یادت نره درس شیمی هم وقتی درس رو خوندی و تموم شد بعد خلاصه نویسی کن چون اگه در حین خوندن بنویسی فرقی با رونویسی نداره اما اگه بعدش بنویسی هم درس برات تثبیت میشه و هم میفهمی که ایا اون درس رو خوب یاد گرفتی یا نه اگرهم منبع درسی شما کتابهای مبتکرانه میتونید از فیل شیمی برای خلاصه استفاده کنید تقریبا تمام مسائل لازم و ضروری رو داره خیلی هم سبک و کوچیکه ادبیات هم بنظرم کتاب های مبحثی نشرالگو خوبه هم مختصره هم مفیده و نیازی به خلاصه نویسی نداره در مورد متنهای کتاب فیزیک هم فک نکنم لازم باشه ولی خب براتون میپرسم امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم . موفق باشی

• @nila-khanom مرررسی خیلی کمکم کردی فیل شیمی رو دارم فک کردم شاید ناقص اینا باشه در مورد متن کتاب برا همون پرسیدم لطف کردی قربانت

• @mahdiya موفق باشی

• همیار

برای فیزیک نیازی ب کتاب درسی ندارید
    برای شیمی هم من توصیهم اینه ب جای خلاصه نویسی از کتابای خلاصه و جمع بندیه کنکور استفاده کن

• @dr-sobhan در خلاصه نویسی گفته است:

برای شیمی هم من توصیهم اینه ب جای خلاصه نویسی از کتابای خلاصه و جمع بندیه کنکور استفاده کن

کدوم انتشارات ؟

• دانش آموزان آلاء

لزومی نیس برای عمومی ها خلاصه نویسی داشته باشی ولی بهت پیشنهاد میکنم برای دروس اختصاصی برای خلاصه هاشون برنامه مکتبستانو نصب ککن خلاصه هاش واقعا عالین

• @منتظرالمهدی در خلاصه نویسی گفته است:

@dr-sobhan در خلاصه نویسی گفته است:

کدوم انتشارات ؟

فیلو میگین شما هم یا ... ؟
    @dr-sobhan

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.