کتاب های سه سطحی

• سلام دوستان، کانون تخفیف پنجاه درصدی زده رو کتاباش خواستم یکی دو تا کتاب بگیرم، بنظرتون از بین کتاب های سه سطحیش کدوم درسش رو بگیرم؟ اصلن ارزش داره بگیرم یا تستاش فضاییه؟ تستای قشنگی توش هست که همه مباحثو پوشش بده و با تسلط بهشون از تستای خیلی ساده بی نیاز شد؟

• @aaalizadeh79 کتابهای سه سطحی برای فیزیک و شیمی من دارم خیلی خوبن

• @nila-khanom برای شیمی آی کیو رو دارم، همون فیزیکشو میگیرم

• @aaalizadeh79 موفق باشی

• برای شیمی همون ای کیو کافی به نظر میرسه زیست هم همین طور ای کیو. فکر کنم فیزیک بخری بهتره

• @سجاد96 اخ یکی میگفت چون اکثر تستای ای کیو تالیفی خیلی کم برا کنکور سالهای قبل داره میگفت باید اول تستای کنکور زد بعدش از رو ای کیو تالیفی بزنی

• @dr-lila عاخه درس شیمی همه ی تستاش ایده دار و سخت شده از 90 به بعد، توی آی کیو شیمی مولف ها اومدن تستای کنکور 90 به بعد رو گذاشتن و بر اساس همون تست ها اومدن یک سری تستای تالیفی مشابه کنکور طرح کردن، در ضمن اومدن هر جوری که طراح کنکور ممکنه8 مباحث رو با هم ترکیب کنه در نظر گرفتن و تست طرح کردن ازش، بنظرم حل کردن تستای سال های 90 به قبل چندان فایده ای نداشته باشه و بیشتر باید به تستای جدید و ترکیبی مسلط شد برای همین بنظرم آی کیو عالیه

• @aaalizadeh79 کتاب کمکی هاتون چاپ چندم هستن

• @dr-lila اگه منظور سال چاپه که من بعضی ها رو دست دوم گرفتم و بعضی ها رو نو، دست دوم ها مال 92 یا 93 یا 94 هستن و نو ها مال96

• @aaalizadeh79 خب پس دست دوما تستای چند سال اخر ندارن اون تستای چند سال اخر از کجا میارید

• @dr-lila دفترچه سوالا به همراه پاسخ تشریحیش رو تو بازار میفروشن یا مثلن آلا ویدیوی حل تشریحی تستا رو داره

• @aaalizadeh79 در کتاب های سه سطحی گفته است:

سلام دوستان، کانون تخفیف پنجاه درصدی زده رو کتاباش خواستم یکی دو تا کتاب بگیرم، بنظرتون از بین کتاب های سه سطحیش کدوم درسش رو بگیرم؟ اصلن ارزش داره بگیرم یا تستاش فضاییه؟ تستای قشنگی توش هست که همه مباحثو پوشش بده و با تسلط بهشون از تستای خیلی ساده بی نیاز شد؟

من میگم که زیستش رو بگیر.خیلی مفیده منم یه چند روزه میخوام ولی وقت نمیشه.سه سطحی پایه رو دارم خیلی خوبه .البته بیشتر من آموزشی ازش استفاده میکنمو ونکته هاشو تو کتابم مینویسم.

• @tajrobi-nil رشته ریاضی ام😀

• @dr-lila در کتاب های سه سطحی گفته است:

@سجاد96 اخ یکی میگفت چون اکثر تستای ای کیو تالیفی خیلی کم برا کنکور سالهای قبل داره میگفت باید اول تستای کنکور زد بعدش از رو ای کیو تالیفی بزنی

کاملا درسته -ببینین برای شیمی اینطوری باید باشه: اول تستای کنکور رو کامل حداقل دو بار حل میکنین بعد میرین سراغ ای کیو . البته که وقتی تستای کنکور رو حل میکنین تالیفی های دیکه هم حل میکنین مثل مبتکران و اینا . ینی وقتی که تالیفی کار میکنین تستای کنکور اون بخش رو هم کامل میزنین بعدا که کتاب تالیفی تموم شد میرین کل تستای کنکور هر بخش رو از اول حداقل دو بار تموم میکنین و بعد میرین سراغ ای کیو برای تسلط بیشتر . این روش خوبیه برای تسلط کامل .

• این روش خوبیه مثلا مبتکران تموم شد بعد مهر و ماه که تقریبا 80% سوالاش سوالای کنکور و سنجش هست . بعده این که دو بار مبتکران تموم شد و دوبار مهر و ماه تموم شد میریم سراغ ای کیو . ای کیو رو از اول ردیفی میزنیم به اخر و تو اواخر ابان یا اذر باز هم میریم سراغ ای کیو و ادامه میدیم.

• @سجاد96 بنظرم همون آی کیو رو همه تستاش و تستای کنکور داخلش رو بزنید برا تسلط کافیه، چون تستاش همه یه قلق خاصی داره و باعث میشه از هر چی خوندی بهره بگیری

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.