نمیتونم شروع کنم، همش حواسم پرت میشه :(

• سلام.
    من سال یازدهم هستم و تیزهوشان میخونم رشته تجربی
    هر وقت میرم سر درس حواسم با موبایل و لپتاپ و تلوزیون و هر چی باشه پرت میشه و پا میشم میرم؛ بعضی اوقاتم میگم تو که کلا سال های پیش درس نخوندی و وضعیتت داغونه، امیدی برای رتبه خوب کنکور نیست 😞
    واقعا دارم دیوونه میشم، چیکار کنم دوستان

• دانش آموزان آلاء

@iamamir
    چجوری رفتی تیزهوشان؟!
    کسی که تیزهوشان میره پایش ضعیف نیست !
    داریم کسایی که با معدل ۱۲ دکتر شدن بعد او تیزهوشان نا امید؟!!

• @iamamir سلام ببین منم یه پشت کنکوری ام که حواسم با گوشی و اینا خیلی پرت میشد چنتا کار ساده که اگه انجامشون بدی حتما موفق میشی تلگرام و اینستا اگه داری پاک کن تا اینجا 90 درصد حل میشه مشکلاتت تلگرام تو شاید هیچ چیز خاصی غیر از دوتا گروه وکانال درسی نداشته باشه ولی همون هم سرگرمت میکنه و البته حواست رو پرت اینستا هم دیگه هیچی بعدم گوشیتو خاموش کن و تحویل پدر یا مادرت بده چون دست خودت باشه بازم سمتش میری و مواقعی گوشیتو بردار که بخوای بری بیرون و احیانا لازمت میشه فقط برای تلفن زدن و پیام دادن استفاده کن اولش سخته ولی بعدش عادت میکنی اگه تو کاری رو 21 روز انجام ندی فقط 21 روز دیگه به اون کار احتیاجی نخواهی داشت امتحان کن مجانیه والبته در مورد تلوزیون ببین تلوزیون همیشه هست اونی که نیست دیگه سن حساس و سرنوشت ساز توئه تو دیدی باز کسی به 16 سالگی برگرده ؟ قطعا ندیدی ولی حتما دیدی که فیلم و سریال و مستند بارها و بارها به درخواست مکرر بینندگان عزیز پخش میشه اگه هم بیننده ای درخواست نداد برو تو گوگل خان یه سرچ بزن و دانلود کن فیلم هایی که دوس داری بینی و بخاطر درست نمیتونی اسماشونو یه جا یادداشت کن بعد کنکور خواهی دید که چقد فیلم جذاب برای دیدن داری یکم اراده کنی همه چیز درست میشه ولی قبلش خودت باید حتما بخوای یه توصیه دیگه بعد از مدرسه که دوساعت استراحت داری تا درس خوندن رو شروع کنی به جای نگاه کردن به تلوزیون یا پای کامپیوتر نشستن سعی کن بخوابی ویا خودتو بکاری مشغول کنی چون تلوزیون و امثالش هم سرتو درد میاره هم فکرتو مشغول میکنه امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم موفق باشی

• @iamamir یه چیز دیگه هم هست تو بخاطر اینکه قبلا درس نخوندی نباید خودتو سرزنش کنی اگه بخاطر اینکه قبلا نخوندی خودتو سرزنش کنی فرصت همین الانتم از دست میدی پس بجای اینکه بشینی یه گوشه و غصه ی گذشته ی از دست رفتتو بخوری تلاش کن و ایندتو بساز یا تمام قدرت اگرم کسی گفت نمیتونی هیچی نگو فقط نه با حرف بلکه با موفقیتت نشون بده که میتونی هیچ وقت برای شروع دیر نیست هیچوقت تو که نمیخوای درس عبرت بشی؟ بجای درس عبرت شدن الگو باش یه ادم موفق که همه ارزو کنن جات باشن هیچکس نمیتونه وضعیت الانت رو تغییر بده غیر از خودت پس بجای غصه خوردن شروع کن

• ممنون دوستان، خيلي انرژي گرفتم واسه شروع؛ مخصوصا پيام @nila-khanom
    به نظرتون دير نشده واسه شروع با اين كه اين سال ها رو از دست دادم؟

• @iamamir ببین اصلا فک نکن که دیره تو فقط شروع کن و توکل کن به خدا با قدرت درس بخون هیچوقت برای اینکه بهترین خودت باشی دیر نیست هیچوقت برای اینکه حال خودتو خوب کنی دیر نیست پس چه بهتر که هرچه زودتر برای خوب کردن حال خودت تلاش کنی تو یه نفری و مطمئن باش تو دنیا هیچکس مثل تو نیست هرکسی منحصر به فرده تو سعی کن علاوه بر اینکه خودت میدونی منحصر به فردی بقیه هم اینو بفهمن دنبالت میکنم تا سال بعد شاهد موفقیتت باشم 🙂

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.