کمی حرف 🌼

• روزای سخت اتفاقای بد ادم های بد ونا مهربون همیشه هستن تضاد بین خوب بد همیشه هست مهم ما هستیم که اشتباه نکنیم که از سخی ها بگذریم که جا نزنیم
    آجی ها گلم داداش های خوب نشکنید شما فقط خودتون نیستید خیلی ها هستن که شاید با ناراحتی شما داغون بشن اگه بدی دیدن بگذرین شما خوب بمونید زندگی همینه اونی می بره که متفاوت زندگی کنه شکست خوردن واسه همه هست ولی بلند شدن نه جا زدن ساده است از همه بر میاد مرد روزای سختتون باشید بزارید ده بیست سال دیگه افتخار کنید به استقامتی که کردین گریه کنید اما فقط پیش خدا از خودش بخواید گفته ادعونی استجب لکم ...پس بخونیدش از ته دل جواب میده شاید دیر اما بهترین جواب بهتون میده نا امید نباشید خوب بمونید خوب باشید به ازای تمام خوبی که باید باشه ونیست شاید یه جای دنیا یه نفر که نمی شناسید به فکرتون باشه دلش به خوب بودن شما گرم باشه ....آلایی ها دوستون دارم .....

پاسخ

• @zahra-m1999 وقتی که پدرومادر هییچ درکی نمیکنند یه دانش اموزو خیییلی سخته!! همه جا ابرومو میبرن!! خسته شدم به مولااا

• @reza213 همه چی تموم میشه .....من امسال پشت کنکوریم پارسال کلی اتفاق برام افتاد کلی تجربه ولی حالا که نگاه می کنم می بینم اگه بعد هرسختی فراموشش میکردم وبا ارامش تلاش میکردم الان به جای پشت کنکور دانشکده پزشکی بودم

• @reza213 در کمی حرف 🌼 گفته است:

@zahra-m1999 وقتی که پدرومادر هییچ درکی نمیکنند یه دانش اموزو خیییلی سخته!! همه جا ابرومو میبرن!! خسته شدم به مولااا

باهشون صحبت کنید البته در نهایت خشوع وادب وفروتنی واحترام تاکیید می کنم کاملا با احترام وادب

• خوبی کردن خیلی ساده است گاهی یه فرد شدید به کمک شما نیاز داره اما حواستون باشه نیاز همیشه مالی نیست گاهی یک لبخند می تونه حال یه نفر دگرگون کنه کمی بیشتر مواظب رفتارمون باشیم حرف هار وحرکات ما تاثیر مستقیم روی ذهنیت خودما وافراد دارن مثبت باشیم ومثبت بودن رو به زندگی خودمون وبقیه هدیه کنیم ...از همین الان شروع کن فردا نه همین ثانیه دیگر دیر است ....

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.