پیشنهاد حتما نظر بدید سپاس 😇

• سلام قبلا یه پیشنهاد دادم کاملش کنم یه تاپیک بزنیم از شنبه تا چهارشنبه هر شب رو به یک درس اختصاص بدیم نکته گویی سوال ازمون و.... جمعه شب ها هم مشاوره کارنامه ساعت مطالعه وغیره.....شبی نهایتا یک ساعت در طول هفته تو بحث درسی هر کی خواست بیاد اگه امکانش رو نداشت که هیچی ولی اخر هفته واسه گزارش کار بیام اگه به نظرتون وقت گیره واز درس دورمون میکنه بگیداگه تغییر می خواید بگید اگه موافقید بگید کلا یه چیزی بگید😂

• @zahra-m1999 در پیشنهاد حتما نظر بدید سپاس 😇 گفته است:

سلام قبلا یه پیشنهاد دادم کاملش کنم یه تاپیک بزنیم از شنبه تا چهارشنبه هر شب رو به یک درس اختصاص بدیم نکته گویی سوال ازمون و.... جمعه شب ها هم مشاوره کارنامه ساعت مطالعه وغیره.....شبی نهایتا یک ساعت در طول هفته تو بحث درسی هر کی خواست بیاد اگه امکانش رو نداشت که هیچی ولی اخر هفته واسه گزارش کار بیام اگه به نظرتون وقت گیره واز درس دورمون میکنه بگیداگه تغییر می خواید بگید اگه موافقید بگید کلا یه چیزی بگید😂

ای وای یادم رفت تگ تون کنم @دانش-آموزان-آلاء @همیار @فارغ-التحصیلان-آلاء @خیرین-کوچک-دریا-دل
    @ناظم

• ما همیارا البته یکی دونفرشون! تصمیم داریم تو عمومیا+زیست+شیمی این کارو بکنیم! کار سختیه ولی خب از ادبیات و زیست شروع کردیم

• @dr-bernosi کار سخت اما خوبی هست بررسی تست ها ی جالب یا شکل واعراب عربی ...خیلی مفیده اما به نطرتون یه تاپیک کلی باشه هر روز برای یک درس بهتر نیست ؟

• @zahra-m1999 در پیشنهاد حتما نظر بدید سپاس 😇 گفته است:

@dr-bernosi کار سخت اما خوبی هست بررسی تست ها ی جالب یا شکل واعراب عربی ...خیلی مفیده اما به نطرتون یه تاپیک کلی باشه هر روز برای یک درس بهتر نیست ؟

توی زیست تاپیک زیست خوانی هست
    توی ادبیات هم مکتبخونه ادبیات
    یکم بچه ها مشتاق بشن بقیه دروس هم شروع میکنیم

• @dr-bernosi سپاس

• همیار

من باری درس ریاضی یه برنامه کامل و جامع دارم ولی نه الان ! عید به بعد رقابت اصلیه کنکوریاست ! همه سر در گمن !خیلی ها میان رو درس ریاضی فیزیک هی مبحث حذف میکنن ایشالا برنامه اصلیه من تقریبا اون موقع ها شروع میشه

• @dr-sobhan سپاس دکتر وقت شناس 👏🌸🌼🌷

• دانش آموزان آلاء

سلام ب نظر من خودت بخونی و تحلیل کنی بهتره ! الان کتاب تستا اکثرن ۴ تا گزینه رو تحلیل کردن ، اگه مشکلی داشتی از دبیرت بپرس یا اگه پشت کنکوری بیا اینجا بپرس ، اما اینکه کلن بخوای تست و اینا مطرح کنی وقت گیره !

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.