هیدرولیز هایی که در دهان انجام میشود

• سلام دوستان یک سوال نگاه کنید در دهان غدد بناگوشی آنزیم پتیالین ترشح میکنه خب که یک آمیلاز ضعیفه چون هیدرولیز ضعیفیه حالا سوال من اینجاست در دهان لیزوزیم هم هست دیگ اونم هیدرولیز میکنه دیواره باکتری عامل بیماری رو پس چرا الان در تست ک زدم تنها هیدرولیز رو فقط از غدد بناگوشی میدونه اما طبق چیزی که من خوندم و چیزی که استاد ایمانی گفته لیزوزیم هم هیدرولیز داره اما الان تست کتاب خیلی سبز فقط بناگوشی رو عامل هیدرولیز دونسته !!!!!!!

• نکته دونستن با تست زدن فرق میکنه! توی تست ممکنه یه چیزیو در نظر نگیره! مثل همین! توی تست زدن شما باید اولین هدفت درست زدن تست باشه! بعدش میتونین تصمیم بگیرین تست غلطه از نظر عملی یا نه

• @dr-bernosi
    سلام خب الان من دقیقا کدوم رو مد نظر بگیرم اینو مد نظر بگیرم که هیدرولیز دهان فقط بخاطر غدد بناگوشیه یا نه لیزوزیم هم در نظر بگیرم عکست تست میفرسم نگا کنید ![متن ![0_1508924372616_۲۰۱۷۱۰۲۵_۱۳۰۷۴۱.jpg](در حال بارگذاری 100%)

• ![متن جایگزین](آدرس عکس)@dr-bernosi ![0_1508924437045_۲۰۱۷۱۰۲۵_۱۳۰۷۴۱.jpg](/assets/uploads/files/15
    سوال08924446313-_-resized.jpg)
    بی زحمت سوال 47 قسمت ج نگا کنید
    @Dr-Bernosi

• @امیرمحمد-0 در هیدرولیز هایی که در دهان انجام میشود گفته است:

@dr-bernosi
    سلام خب الان من دقیقا کدوم رو مد نظر بگیرم اینو مد نظر بگیرم که هیدرولیز دهان فقط بخاطر غدد بناگوشیه یا نه لیزوزیم هم در نظر بگیرم عکست تست میفرسم نگا کنید ![متن ![0_1508924372616_۲۰۱۷۱۰۲۵_۱۳۰۷۴۱.jpg](در حال بارگذاری 100%)

با توچه به گزینه های دیگه

• 0_1508924585177_۲۰۱۷۱۰۲۵_۱۳۰۷۴۱.jpg

• تو تست گفته شده مواد! اولا این نکته های ابهام دار توی کنکور به صورت شمارشی نمیادش! طراح همه اینا رو میدونه! دوما این تستا تالیفیه و بهتره نکاتشو یه گوشه از ذهن نگه داشت تا شاید روزی به کار بیادش

• اها اصلا حواسم به مواد نبودی مرسی منو از تاریکی در آوردی خخخ😄
    @Dr-Bernosi

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.