مهر و ماه ادبیات

• @دانش-آموزان-آلاء @فارغ-التحصیلان-آلاء @ناظم @ادمین روش خوندن کتاب مهر و ماه ادبیات چجوری

• فارغ التحصیلان آلاء

روشی که شما واسه ی خوندن درس در نظر میگیری صرفا به کتاب کمک آموزشیت بستگی نداره ولی میتونم بگم بهترین روشا رو روی کتاب مهر رو ماه پیاده کنی.
    و خب از بهترین روشایی که بچه ها باورش ندارن اینه که درس درس بخونی(به جز ارایه)
    و خب مهر و ماه تمام نکات هر درس رو ساپورت میکنه البته یکم واسه تاریخ ادبیات اذیت میکنه ولی می ارزه

• دانش آموزان آلاء

@Dr-Lila سلام ، توی مقدمش ببین چیزی ننوشته ، من از مهرو ماه استفاده نکردم ، اما کلن ادبیات رو ب صورت موضوعی بخون

• @forough منظور از موضوعی املا جدا لغت جدا قرابت جدا ...این شکلی؟؟مهر و ماه جداس فقط دریا معلوم نیس آدم نمی دونه کدوم درس خونده کدوم نخونده

• دانش آموزان آلاء

@Dr-Lila اره اینجوری مبحثی بخون ، خب واسه قرابت ک درس ب درس نباید بخونی پس زیاد فرق نمیکنه ولی واسه بقیه مباحث هم ک نمیره از اخر یا وسط کتاب شروع کنه شاید مال همه سالا رو ی جا جمع کرده ، من خودم استفاده نکردم ازش نمیدونم چطور نوشته !

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.