چرا نمیتونم؟

• سلام خدمت تمام الائی های عزیز
    ببخشید من تمام ویدیو های احتمال استاد امینی راد رو 2 بار دیدم ولی الان اومدم برای ازمون 5 ابان تست بزنم از احتمال هیچ تستی رو نمیتونم حل کنم چی کار کنم به نظرتون ؟
    مشکل از چیه ؟

• بعد اینکه فیلما رو نگاه کردی تستم زدی؟؟؟؟؟ دوره و مرور انجام دادی؟؟؟

• دانش آموزان آلاء

@pedramgh تست تمرین
    ..

• @setare1999 در چرا نمیتونم؟ گفته است:

بعد اینکه فیلما رو نگاه کردی تستم زدی؟؟؟؟؟ دوره و مرور انجام دادی؟؟؟

همون تستایی که استاد حین تدریس حل میکنن رو حل کردم اومدم از امروز تست بزنم هیچ کدومو نتونستم جواب بدم

• @pedramgh نگا کن تو همون روزی ک فیلم تدریس رو نگا میکنی چندتا تست آخرش خودت حل کن روز بعدشم بازم از همون مبحث تست بزن اینجوری بهتره ، یادت نمیره

• @pedramgh در چرا نمیتونم؟ گفته است:

سلام خدمت تمام الائی های عزیز
    ببخشید من تمام ویدیو های احتمال استاد امینی راد رو 2 بار دیدم ولی الان اومدم برای ازمون 5 ابان تست بزنم از احتمال هیچ تستی رو نمیتونم حل کنم چی کار کنم به نظرتون ؟
    مشکل از چیه ؟

@همیار
    @دانش-آموزان-آلاء
    @خیرین-کوچک-دریا-دل

• همیار

@pedramgh در چرا نمیتونم؟ گفته است:

ببین دوست عزیز شما باید بعد دیدن هر بخش از ویدیو برید سر وقت تستا و تست ها رو خوب بزنید و تحلیل کنید و مشکلاتتونو رفع کنید
    مخصوصا تو درس ریاضی اصلا قرار نیست با فیلم دیدن معجزه ای بشه ! مهم ترین نکته تو درس ریاضی تست زدن و تست زدن و تست زدنه

• ادمین

@pedramgh در چرا نمیتونم؟ گفته است:

مشکل از چیه ؟

سلام
    احتمال یه مبحث کاملا تحلیلی هست و فقط و فقط با حل تست های متفاوت قابل حله. مهم تر از اون درک کامل سوالا و دونستن معانی و مفهوم کلماتی مثل حداقل و حداکثر و از این قبیله.
    ریاضی یه ذره زمان میبره تا دستتون راه بیفته.

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.