دین و زندگی!

• سلام...
    یکی هست که روابط طولی و عرضیو خوب فهمیده باشع واسم توضیح بده😖
    فکر میکنم تو درس یکو دو دوم باش ولی همجا میتونن بکارش ببرن😰

• @zhr @zhr طولی مث این میمونه ک یه دستگاه چندتا زیرمجموعه داره مثلا مدرسه : وزیر میاد نامه میزنه ب رییس رییس میزنه ب مدیر مدیر میگه ب معاون معاون میگه ب دانش آموزا تا همون طرحی ک وزیر مثلا تو نامه زده بود رو بایستی اجرا کنن ک رابطه اشون میشه طولی..........این دانش آموزام همه کنار هم رابطه اشون میشه عرضی.....میشه گف طولی یه دستگاهیه ک از چندتا مجموعه تشکیل شده ک برا انجام دادن کارا بترتیب باید این مجموعه ها انجام بدن .................نمیدونم واضح بود یا نه اصولا من تو توضیح دادن افتضاحم 🙂

• @setare1999 در دین و زندگی! گفته است:

@zhr @zhr طولی مث این میمونه ک یه دستگاه چندتا زیرمجموعه داره مثلا مدرسه : وزیر میاد نامه میزنه ب رییس رییس میزنه ب مدیر مدیر میگه ب معاون معاون میگه ب دانش آموزا تا همون طرحی ک وزیر مثلا تو نامه زده بود رو بایستی اجرا کنن ک رابطه اشون میشه طولی..........این دانش آموزام همه کنار هم رابطه اشون میشه عرضی.....میشه گف طولی یه دستگاهیه ک از چندتا مجموعه تشکیل شده ک برا انجام دادن کارا بترتیب باید این مجموعه ها انجام بدن .................نمیدونم واضح بود یا نه اصولا من تو توضیح دادن افتضاحم 🙂

😹 😻 طولیو خوب توضیح دادی ولی عرضیو از سر وا کردی گلم

• @zhr نگا واسه عرضی سربازا رو در نظر بگیر ک همه هم سطحن و درجه اشون یکیه و هدفشونم همینطور واین سربازا رو کنارهم بخوای مفایسشون کنی رابطه اشون باهم عرضیه چونکه هم سطحن دگه 🙂

• دانش آموزان آلاء

@setare1999
    منم همین رو میدونم ولی نمیدونم چرا تو گاج قاطی نوشته. یه جاهایی رو گفته عرضی که باید میگفت طولی.😲

• @baghi1377 در دین و زندگی! گفته است:

@setare1999
    منم همین رو میدونم ولی نمیدونم چرا تو گاج قاطی نوشته. یه جاهایی رو گفته عرضی که باید میگفت طولی.😲

چ بگم والا! :|

• دانش آموزان آلاء

@setare1999
    تو به تناقض با این تعریفی که گفتی تا حالا برخورد نکردی؟

• @baghi1377 نه چون زیاد بهش فکر نکردم :|

• @setare1999 در دین و زندگی! گفته است:

@zhr نگا واسه عرضی سربازا رو در نظر بگیر ک همه هم سطحن و درجه اشون یکیه و هدفشونم همینطور واین سربازا رو کنارهم بخوای مفایسشون کنی رابطه اشون باهم عرضیه چونکه هم سطحن دگه 🙂

اونجوری عمقی نفمیدم /:
    اگ بخام سر جلسه اینهمه با خودم تحلیل کنم وقت تست میره...تازه ریسکشم بالاس...هم نزنم بهتره/:
    بازم مرسی از وقتی ک گذاشدی🌷

• @zhr در دین و زندگی! گفته است:

@setare1999 در دین و زندگی! گفته است:

@zhr @zhr طولی مث این میمونه ک یه دستگاه چندتا زیرمجموعه داره مثلا مدرسه : وزیر میاد نامه میزنه ب رییس رییس میزنه ب مدیر مدیر میگه ب معاون معاون میگه ب دانش آموزا تا همون طرحی ک وزیر مثلا تو نامه زده بود رو بایستی اجرا کنن ک رابطه اشون میشه طولی..........این دانش آموزام همه کنار هم رابطه اشون میشه عرضی.....میشه گف طولی یه دستگاهیه ک از چندتا مجموعه تشکیل شده ک برا انجام دادن کارا بترتیب باید این مجموعه ها انجام بدن .................نمیدونم واضح بود یا نه اصولا من تو توضیح دادن افتضاحم 🙂

وقتی چنتا عضو از یک مجموعه جایگاه برابری داشته باشند و باهمدیگه برای رسیدن به هدف تلاش کنند و یکیشون از دیگری جایگاه بالاتری نداشته باشه میگیم بین اون اعضا رابطه ی عرضی برقراره، برای مثال توی بدن دستگاه تنفسی و دستگاه گردش خون عضو مجموعه انسان اند ولی هیچ یک از دیگری جایگاه بالاتری نداره پس میگیم این دو با هم رابطه ی عرضی دارند.

• @aaalizadeh79 در دین و زندگی! گفته است:

@zhr در دین و زندگی! گفته است:

@setare1999 در دین و زندگی! گفته است:

وقتی چنتا عضو از یک مجموعه جایگاه برابری داشته باشند و باهمدیگه برای رسیدن به هدف تلاش کنند و یکیشون از دیگری جایگاه بالاتری نداشته باشه میگیم بین اون اعضا رابطه ی عرضی برقراره، برای مثال توی بدن دستگاه تنفسی و دستگاه گردش خون عضو مجموعه انسان اند ولی هیچ یک از دیگری جایگاه بالاتری نداره پس میگیم این دو با هم رابطه ی عرضی دارند.

ممنووووووووون فهمیدم😀

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.