تخصصی های رشته ریاضی

• دانش آموزان آلاء

سلام برای تخصصی ها کتاب خیلی خوب معرفی کنید . با توجه به اینکه پایه ی ضعیفی دارم خیییلی ضعیف و میخوام هرطوری شده خودمو بکشم بالاو اینکه تابستون نخوندم
    روش صحیح خوندن و اولویت بندی هارم بگین چون بعید میدونم برسم به همشون
    ممنوونم کمک کنید
    @دانش-آموزان-آلاء @حامیان-آلاء-مشاور @خیرین-کوچک-دریا-دل @فارغ-التحصیلان-آلاء @همیار

• @صالحی در تخصصی های رشته ریاضی گفته است:

ش صحیح خوندن و اولویت بندی هارم بگین چون بعید میدونم برسم به هم

برای دیفرانسیل کتاب سطح بالا بخوای نشرالگو
    برای گسسته و جبر و هندسه تحلیلی کتاب خوب بخوای که بفهمیش گاج نقره ای
    برای هندسه پایه ام اگر میخوای فیلم ببینی اقای کبریایی هستند که خودشون گفتند که تو فیلم هایی ک با کتاب نشر الگو کار کردند کاملتره پس یه نشرالگو بگیرید خوبه
    برای فیزیک هم اگر کتاب سطح بالا که خیالت از کنکور راحت باشه بخوای نشرالگو ولی با اینکه میگی پایه ضعیفی داری بهتره یه گاج بخری
    البته من اینارو از روی تجربه خودم گفتم و مشاور نیستم صرفا جهت پاسخ به سوالت
    میتونید یه سرچ کنید اقای علیرضا افشار وارد کانالشون بشید تو بخش پرسش پاسخ دنبال جوابتون بگردید

• برا فیزیک، جامع خیلی سبز بگیری بهتره هم درسا سال قبل رو داره هم تستای خیلی خوبی داره

• بچه ها دلتون بسوزه من یه کتاب زبان قدیمی تو خونمونه کل زبان اول دوم سوم پیش رو میگه بعد تازه همه زمان هارم میگه
    خداییش گرامر دبیرستانو افتضاح بهمون یاد دادند اصلا نفهمیدیم چی شد
    این خیلیییی به ترتیبه شعوری خاصی میشه
    🙂
    ماله سال 79 هم هس:)

• @mori-rt در تخصصی های رشته ریاضی گفته است:

بچه ها دلتون بسوزه من یه کتاب زبان قدیمی تو خونمونه کل زبان اول دوم سوم پیش رو میگه بعد تازه همه زمان هارم میگه
    خداییش گرامر دبیرستانو افتضاح بهمون یاد دادند اصلا نفهمیدیم چی شد
    این خیلیییی به ترتیبه شعوری خاصی میشه
    🙂
    ماله سال 79 هم هس:)

فک کنم تو از همون بچه هایی بودی ک میگفتی هههههه دلت بسوزه من از این عروسکا دارم تو نداریییی 🙂

• @setare1999 در تخصصی های رشته ریاضی گفته است:

ن بچه هایی بودی ک میگفتی هههههه دلت ب

نه اتفاقااااااااااااااااا اصلا کلا عروسک نداشتم یک دوما خیلی دستو دلباز بودم

• @mori-rt در تخصصی های رشته ریاضی گفته است:

@setare1999 در تخصصی های رشته ریاضی گفته است:

ن بچه هایی بودی ک میگفتی هههههه دلت ب

نه اتفاقااااااااااااااااا اصلا کلا عروسک نداشتم یک دوما خیلی دستو دلباز بودم

ن باباااا آفرییین حالا این کتاب قدیمیتو پست کن ببینم چقد دست و دل بازی خخخخ 🙂

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.