برنامه ریزی برای آزمون قلمچی

• سلام
    من تازه عضو شدم توی انجمن
    برای برنامه ریزی یه مقدار مشکل دارم. در واقع نمیتونم یه برنامه ی معقول بچینم که تمام مباحث تا جمعه ی آزمون تموم بشه و اینه که شب آزمون من میمونم وکلی درس نخونده و یه عالمه تستِ نزده. روز آزمون هم درسهایی که خوندم رو خیلی فوری میزنم و می گذرم ولی درسهایی که نخوندم...
    نقاط قوتم هم درسهای عمومی بویژه زبان و عربی هستن که خیلی سریع میتونم بزنم تستاشو روز آزمون .
    ممنون میشم اگه راهکار و یا نمونه ی برنامه ریزی ای در اختیارم بذارین.

• این پست پاک شده!

• الآن چیکار کنم یکی بیاد بخونه و جواب بده؟ 😕

• @golnaar رشتتون چیه؟

• فارغ التحصیلید؟

• رشته ی تجربی هستم

• کدوم ازمون میرید؟

• @fatemeh201678 قلم چی

• @fatemeh201678 نه مدرسه میرم

• @golnaar الان میگم ی لحظه صبرکنید

• @fatemeh201678 بله. متشکرم

• این پست پاک شده!

• حتماواس خودتون زمان استراحت بذارین وشب زیادبیدارنمونین ک یادگیریتون کم نشه واینکه بیشترب فکر یادگیری مطالب باشین ن تموم کردنشون وکم کم هم سعی کنین تعدادتست هاتون زیادتربشه....بودجه بندی هرازمونوتوی ی برگه بنویسین وتعدادروزهایی ک تاکنکوربعدی وقت دارین بجز روزاخرک مربوط ب مرور هس وبودجه هردرسوبین اون تعدادروزاتون تقسیم کنین

• @fatemeh201678 در برنامه ریزی برای آزمون قلمچی گفته است:

قبل مدرسه سعی کنین درسای اون روز رویک پیشخوانی داشته باشین درحدهردرس دودقیقه ک بدونین مطلب چیه توکلاسم تاحدممکن سعی کنین ک درسوهمونجابفهمین ک دیگه مدرسه ب عنوان وقت تلف شده واستون حساب نشه بعدمدرسه هم درسای اونروز رومرورکنین واوناییکه نفهمیدین هم فیلماشونگاه کنین وچندتاتست اموزشی بزنین ک زیادزمان نبره..بعدبرین درسای فرداتون روکامل بخونین وتست بزنین ازش..درسای پایه روهم بین ایام هفته تقسیم کنین ک هرشب بنابه تواناییتون یکی یابیشتربخونین واینکه مروربخشای حفظی مث لغت وازین قبیل ی شب درمیون واس هردرس بذارین وتست درسای عمومی هم همینجوری بین شباتقسیم کنین ک وقت گیرنباشه مثلابگین شبی ده تاتست غرابت یک شب درمیون ده تست دینی..اززمان وحجم مطالعه کم شروع کنین وکم کم زیادش کنین اخرهرهفته هم واس هفته بعدبرنامه ریزی کنین یکی دوهفته اول هم ب عنوان اموزشی باشه اگ نتونستین کامل اجراکنین ناامیدنشین ب عنوان ی تجربه واس برنامه بعدیتون بذارین ک دیگه اون اشتباهوتکرارنکنین یامثلا ساعت اون درسوکم یازیادترش کنین واینکه حتماحجم مطالعه هرروزتونومشخص کنین ک چقداز ی درسوبخونین

• @fatemeh201678 آها ...خیلی متشکرم ازتون .حتما به حرفاتون عمل میکنم. مشکل اصلی من ناتوانی در کنار هم چیدن درسا برای یه روزه..

• @golnaar خواهش ..من رشتم ریاضیه اماتاجاییکه میدونم زیست روحتمابایدهرروز بخونین وچون مدرسه میرین بیشتربایدبراساس برنامه کلاسیتون برنامه ریزی کنید وسعی کنیدحداقل روزی 2تااختصاصی و1الی2تاعمومیوبخونین..سعی کنین درسای خیلی سختوواس یکروزنذارید وتنوع درسی روتوبرنامتون رعایت کنین

• @fatemeh201678 درست میگین شما...مدرسه ولی خب کلا وقت تلف کردنه.

• @golnaar اگ معلماتون خوبن ک ارزش داره اگرنه هم اگ میتونین بعضی روزانریدوتوخونه بخونین

• @fatemeh201678 معلمامون نابودن....مغرور و بی توجه به کنکور و کم سواد

• @golnaar خخخخ ماهم این مشکلوداشتیم..میتونین ازفیلمای سایت استفاده کنین استاداش خوبن

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.