میشه نظر بدید ؟ لطفا !!!😇🌸🌸🙏

• سلام دوستان وققتون به خیر قبل سوال یه نکته بگم دردرجه یک بودن الا وتمامی اساتیدش هیچ شکی نیست ومنن قصد جسارت ندارم اگه میگم کدوم استاد بهتره به خاطر این که همه اساتید عالین وانتخاب سخته
    ممنون میشم اگه در مورد استادهای که انتخاب کردم نظربدید واگه لازمه بگین تغییر ایجاد کنم
    ریاضی..............استاد امینی راد
    شیمی ...............استاد آقاجانی
    فیزیک ............ استاد کازرانیان
    زیست ............دکتر رحیمی
    عربی ..............استاد ناصح زاده
    زبان فارسی ..........استاد راوش
    زبان خارجه ..........استاد عزتی
    آرایه ..............استاد سبطی
    ریاضی استاد شامیزاده رو کسی دیده ؟
    من از دکتر طلوعی پیش دو رو نگاه کردم خیلی خوب در مورد بقیه فصل ها شما دیدن؟
    ممنون میشم نظر بدید میدونم انتخاب استاد به خود شخص بستگی داره وباید از هر استادی فیلم دید وانتخاب کرد این کار رو انجام دادم ولی واقعاانتخاب سخته

• @zahra-m1999 در میشه نظر بدید ؟ لطفا !!!😇🌸🌸🙏 گفته است:

سلام دوستان وققتون به خیر قبل سوال یه نکته بگم دردرجه یک بودن الا وتمامی اساتیدش هیچ شکی نیست ومنن قصد جسارت ندارم اگه میگم کدوم استاد بهتره به خاطر این که همه اساتید عالین وانتخاب سخته
    ممنون میشم اگه در مورد استادهای که انتخاب کردم نظربدید واگه لازمه بگین تغییر ایجاد کنم
    ممنون میشم نظر بدید میدونم انتخاب استاد به خود شخص بستگی داره وباید از هر استادی فیلم دید وانتخاب کرد این کار رو انجام دادم ولی واقعاانتخاب سخته
    یادم رفت تگ کنم ببخشید
    @دانش-آموزان-آلاء @همیار @خیرین-کوچک-دریا-دل @فارغ-التحصیلان-آلاء

• دانش آموزان آلاء

@zahra-m1999

زیست استادان: راستی و پازوکی هم خوبن

فیزیک دکتر طلوعی محشره

باز نظر هرکس شخصیه و قابل احترام

• @zahra-m1999 در میشه نظر بدید ؟ لطفا !!!😇🌸🌸🙏 گفته است:

سلام دوستان وققتون به خیر قبل سوال یه نکته بگم دردرجه یک بودن الا وتمامی اساتیدش هیچ شکی نیست ومنن قصد جسارت ندارم اگه میگم کدوم استاد بهتره به خاطر این که همه اساتید عالین وانتخاب سخته

من ریاضی اقای نباخته رو بیشتر میفهمم
    فیزیکم اقای طلوعی و اقای فدایی عالین باز دوتاشون
    شیمیم اقای اقاجانیو دیدم اقای صنیعیم عالین
    بقیه ام که عالین بازم

• @zahra-m1999
    سلام زهرا جان همه ی دبیرایی که انتخاب کردین عالین اما فقط واسه فیزیک دکتر طلوعی خیلی خوبن من فیلم های استاد کازرانیان رو هم دیدم فیلم های دکتر طلوعی رو هم دیدم از دکتر طلوعی خیلی راضیم. البته این نظر منه

• @z-am1999 سپاس

• @z-am1999 در میشه نظر بدید ؟ لطفا !!!😇🌸🌸🙏 گفته است:

@zahra-m1999
    سلام زهرا جان همه ی دبیرایی که انتخاب کردین عالین اما فقط واسه فیزیک دکتر طلوعی خیلی خوبن من فیلم های استاد کازرانیان رو هم دیدم فیلم های دکتر طلوعی رو هم دیدم از دکتر طلوعی خیلی راضیم. البته این نظر منه

ازمون میرید
    درصد فیزیکتون چطوره قصد جسارت ندارم فقط برای مقایسه می پرسم

• @zahra-m1999
    بنظرم فیزیک دکتر طلوعی عالی هستن

• دانش آموزان آلاء

@zahra-m1999 زهرا من خودم دو روز مونده بود به ازمون قلمچی حرکت شناسی با دکتر طلوعی خوندم درصورتی ک اصلا نخونده بودم درصدم50 شد صد درصد اگه بیشتر بخونیم درصدای بالاتری میاوردم

• دانش آموزان آلاء

@zahra-m1999 والا من رشته ام ریاضی ی استاد ثابتی میشناسم با استاد شهریان...ریاضی تجربی نمیدونم چی هست اصلا XD..شیمی استاد اقاجانی 96....فیزیک استاد طلوعی....عربی که فیلم نمیخواد باوا کتاب کار گاج عربی سفید بگیر فقط تست بزن... والا من موندم تو همه درس ها رو میخوای فیلم ببینی؟ درسای که میخونی نمیفهمی رو فیلم ببین ..اینجوری بهتره بهتر

• @zahra-m1999 برا فیزیک استاد طلوعی عالی هستن ولی قبلش حتما باید پیش زمینه داشته باشی

• دانش آموزان آلاء

@rahil_28 شوخی میکنی ؟ 50

• دانش آموزان آلاء

@javad0140 مگه شوخی دارم😑

• دانش آموزان آلاء

@rahil_28 رشته ات چیه؟ تجربی حتما

• دانش آموزان آلاء

@javad0140 بله تجربی ام

• @javad0140 من فیلم استا کازرانیان دیدم وبا تستای ستاره دار گاج ۵۰ زدم از همون اول بین استاد طلوغی وفدایی فرد وکازرانیان شک داشتم الان نمی دونم چکارکنم از استاد ططلوعی پیش دو ومغناطیس والقا رو دیدم استاد کازرانیان حرکت

• دانش آموزان آلاء

@zahra-m1999 یه استاد انتخاب کن زهرا با همون پیش برو از این شاخه به اون شاخه نپر ببین بیان کدوم بهتر میفهمی با همون پیش برو

• @zahra-m1999 قسمت نور استاد کازرانیان رو دیدین ؟

• دانش آموزان آلاء

@zahra-m1999 ببین با ی استاد پیش برو همه استاد ها ی موضوع رو میگن ولی با روش دیگه...والا استاد طلوعی خلاصه است و بیان مفاهیم رو میگه..من حقیقتا استاد طلوعی و فدای فرد ر وقبول دارم

• دانش آموزان آلاء

@zahra-m1999 فیزیک دکتر طلوعی بهتره.. من با کازرانی پایه هیچ نتیجه نگرفتم.. سر کلاس کم تست حل کردن تکللیف دادن به بچه ها ک فقط برای دانش اموزان خودش خوب بوده.. طلوعی از هر لحاظ بهتره.. سطح بالا درس میده و وقت کلاسش کمتره و جدید تره..
    سعی کن عمومی کمتر فیلم ببینی..

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.