فیزیک صفر تا صد چهارم آقای حمید فدایی فرد (97-96)

• مدیر

نظرات و سوال هاي شما پيرامون فیزیک صفر تا صد چهارم آقای حمید فدایی فرد (97-96)

جهت نمایش فیلم های این درس اینجا کلیک کنید!

• کسی اگه دیده نظر بده راجع به تدریس استاد

• دوستان استاد تشریحی تدریس میکنند یا تستی؟؟ چرا مثال میزنند و تست حل نمیکنند! ... از استاد خواهش میکنیم جوری درس بدن که کامل به ازمون 5ابان برسیم @دانش-آموزان-آلاء @خیرین-کوچک-دریا-دل

• سلام دوستان گلم امید وارم روز های خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و همچنین روز های خوبی رو در پیش داشته باشید
    من هم یه نظری داشتم اونم این بود که حالا هر دبیری هم که میاد و تدریس میکنه تدریسش واسه ی ما محترمه ولی اگه سعی بشه مخصوصا در مورد فیزیک دبیر های حرفه ای تر رو جایگزین کنن عالی میشه...

• @محسن-ربانی
    اگه منظورتون اینه آقای فدایی فرد سطحشون پایینه
    سخت در اشتباهین
    بر عکس سطح تدریسشون از بقیه خیلی بالاتره
    با فاصله زیاااد

• @محسن-ربانی
    می تونید از آقای طلوعی استفاده کنید. ایشون کاملا از پایه شروع می کنن و تدریس عالی.

• @reza213
    می توتید از صفر تا صد استاد طلوعی استفاده کنید. ایشون هم خیلی خوب تدریس می کنن و تدریسشون صفر تا صد هست و می تونید به آزمون ها برسید.

• @محسن-ربانی استاد طلوعی محشره. رو دست نداره

• @armin313 فیلم های جدید رو دیدید؟؟ راه حل تستی میگن؟؟

• دانش آموزان آلاء

@محسن-ربانی در فیزیک صفر تا صد چهارم آقای حمید فدایی فرد (97-96) گفته است:

سلام دوستان گلم امید وارم روز های خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و همچنین روز های خوبی رو در پیش داشته باشید
    من هم یه نظری داشتم اونم این بود که حالا هر دبیری هم که میاد و تدریس میکنه تدریسش واسه ی ما محترمه ولی اگه سعی بشه مخصوصا در مورد فیزیک دبیر های حرفه ای تر رو جایگزین کنن عالی میشه...

طلوعی ببین دااش

• نکته و تست الکتریسیته ساکن استاد طلوعی کی اضافه میشه منتظریم قبل ازمون میخوام ببینم

• سلاام
    استاد عزیزم خیلیییییییییییییییی دوووووووستتتتتتون داااااارم
    ممنونم که امسالم اومدید
    خییییییلییییییی خوشحالم
    خیلی 💝

• از فیلم های پارسالم استفاده کردم
    فووووووق العاده بود فووووق العاده
    استادی اروم و با بیانی بی نظیر
    استاد انشاالله هرجا که هستید تنون سلامت باشه . براتون زیااااد دعا میکنم

• من فیزیکم زیاد خوب نبود از وقتی از فیلم های ایشون استفاده میکنم خیلییییی تو فیزیک افتادم جلو 💯

• همیار

@محسن-ربانی در فیزیک صفر تا صد چهارم آقای حمید فدایی فرد (97-96) گفته است:

سلام دوستان گلم امید وارم روز های خوبی رو پشت سر گذاشته باشید و همچنین روز های خوبی رو در پیش داشته باشید

دوست عزیز من تقریبا تدریس بیشتر اساتید معروف رو دیدم ( نمونه هارو گرفتم از دوستام و دیدم ک ببینم کودوم بهتره و از اون استفاده کنم )
    تدریس آقای فدایی فرد رو ندیدم ولی هیچ کودوم از اون دبیرا ک ادعا داشتن به پای آقای طلوعی هم نمیرسن

• @محسن-ربانی در فیزیک صفر تا صد چهارم آقای حمید فدایی فرد (97-96) گفته است:

ببخشید ولی دبیری حرفه ای تر از ایشون وجود نداره 😠
    تیشون خیلی حرفه ای تر از بقیه ی دبیرا هستند
    منی که زیاد فیزکم خوب و جالب نبو فقط با تدریس ایشون فیزیک رو تو ازمون پاین 80 نمی زنم 🙂

• ازتون خوااااهش میکنم به استاد فدایی فرد بگید اگه ممکنه تدریس امسال رو ادامه بدند خوااااهش میکنم 🙏

• @الهه-2 تدریس کدوم سالشونو مینید ؟؟ و اینکه کدوم مبحث 80 به پایین نمیزنید؟

• @reza213 در فیزیک صفر تا صد چهارم آقای حمید فدایی فرد (97-96) گفته است:

@الهه-2 تدریس کدوم سالشونو مینید ؟؟ و اینکه کدوم مبحث 80 به پایین نمیزنید؟

من از پارسال فیلم هاشون رو میبینم تدریس سال 94-95 🙂
    اکثر جزوه هاشون رو کامل نوشتم
    مباحثی رو که نگاه کردم جزوه هاشون رو نوشتم 🙂
    استاد جزوه های عالییییی دارن 💯

• بجز چن تا مبحث که اونارو هنوز ندیدم بقیه رو مباحث زیر 80 نمیزنم 🙂
    یه پیشنهاد میکنم اینه و نور هندسی و حرکت و دینامیک استاد فدایی فرد رو اصلا از دست ندید 🙂

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.