کدوم استاد برا ادبیات زبان و عربی و دین و زندگی

• من تزه واردم نمیدونم کدوم اساتید الا بهتر از همس البته ک همشون عالین ولی باید تک استادی بود تا نتیجه گرفت لطفا راهنمایی کنید زود سریع تند

• @dr-lila
    ادبیات قسمت ارایه بدون شک:هامون سبطی
    دینی بدون شک:اقای رنجبر زاده
    و عربی:راستش من هم با اقای ناصح زاده کار کردم و هم جلادتی ولی ناصح زاده خیلی بهتره بنظرم مفهومی و از صفر صفر درس میدن

• @dr-lila
    به نظر من (دینی آقای رنجبرزاده) و (عربی کلاس کنکور
    آقای ناصح زاده نه جمع بندیشون) و (ادبیات هم آقای سبطی که فیلم هاشون تازه داره ضبط میشه.)

• @pouria
    بله عربی شک نکنید کلاس کنکور آقای ناصح زاده. البته دوستان اشتباهی نرن جمع بندی شون رو دانلود کنن.

• @amirhossein7516 مرسی از پاسخ همه برا زبان چی بخونم

• @dr-lila
    زبان دیگه من خودم می خونم. زبان کاری نداره که فقط لغات و گرامر و تسته و کلوز و ریدینگ. نمی دونم استفاده نکردم ولی اگر دوستان استفاده کردن نظر بدن شاید خوب باشه.
    همه چی بستگی به خودتون داره و منتظر لقمه آماده اساتید نباشید و بستگی به تلاش و زحمت خودتون داره و فکر نکنین یه وقت که با فیلم ها موفق هستین ، شما با فیلم ها فقط 30 درصد راه رو می رید و بقیش باید تست و تمرین کنی.
    ولی کیفیت فیلم ها هم عالیه.

• @amirhossein7516 من 6 سال از درس دور بودم لیسانس دارم برا همین یکم همه چی باید ی استادی باش ک مرور بشه برام و اینکه بهترین کتاب کمک درسی برا زبان و ادبیات و دین و عربی چیه

• @dr-lila ببین زبان عزتی رو شما شروع کن و بخون فکر کنم 61 جلسه بیشتر نیست = هفته ای 3 جلسه بخونی عالی میشه
    ولی من خودم چون وقتم میگرفت برای دیدن زبان فقط منابع تهیه کردم و گرامرو فقط فیلم میبینم
    منابعم هم زبان اقای اناری
    درک مطلب و کلوز شبقره
    و برای لغت هم تیک 8 زبان بخونی تمومه
    انتخاب با خودتونه
    بستی داره روزی چقدر درس میخاین بخونین

• @dr-lila
    اره.از فیلم ها استفاده کنین.
    یه کانال بهتون معرفی می کنم مال آقای علیرضا افشار هست و وُیس های انگیزشی و همایش هاشون رو رایگان میزارن تو کانال و در راه خدا. و اصلا مثل بقیه مشاورا نیستن. بسیار آدم دلسوزیه و برای کمک بهتون خوبه.
    Alirezaafsharofficial@ کانال تلگرامشونه.

• @dr-lila واس زبان ازکلاس کنکور اقای عزتی استفاده کنین امافقط واس هردرس قسمتای مربوط ب گرامرومعنی ریدینگونگاه کنین تازیادوقتتونونگیره چون بقیه جلساتش حل تست وکلمه ایناهست ک بایدخودتون ازروی یک کتاب بخونین

• @dr-lila
    برای کلاس عربی پایین فیلم ها جزوه گذاشته دانلود و چاپ کنید حدود 33 صفحه میشه. و تو بقیه فیلم فکر کنم اقای ناصح زاده می گن چه کتابی لازمه.

• @pouria مگه اناری برا زبان کافی و کامل نیس/؟برا درک مطلب و لغت باید جدا کتاب بگیرم

پربازدیدهای هفته