یه کار خوب

• دوستان میدونم یه گزارش کار واسه کنکور ۹۷ داریم ولی اگه موافق باشین یه جوری کاملتر بشه مثلا بعد ازمون تراز بگیم از روش های مطالعه خوبی که پیدا کردیم اشکالات درسی و جزوه و.... واینکه یه تایم مشخصی همه باهم بیایم مثلا یه ساعت در روز سر یه ساعت مشخص تا پایان کنکور
    اگه موافق نیستین بگین شاید حق باشما باشه
    نمی دونم به نظرتون وقت گیر ولطمه میزنه یا خوبه ؟

• @zahra-m1999 در یه کار خوب گفته است:

دوستان میدونم یه گزارش کار واسه کنکور ۹۷ داریم ولی اگه موافق باشین یه جوری کاملتر بشه مثلا بعد ازمون تراز بگیم از روش های مطالعه خوبی که پیدا کردیم اشکالات درسی و جزوه و.... واینکه یه تایم مشخصی همه باهم بیایم مثلا یه ساعت در روز سر یه ساعت مشخص تا پایان کنکور
    اگه موافق نیستین بگین شاید حق باشما باشه
    نمی دونم به نظرتون وقت گیر ولطمه میزنه یا خوبه ؟

@دانش-آموزان-آلاء @همیار

• سلام زهرا خانوم بسیار عالی فقط یه ایده بگم من
    به جای گزارش روزانه
    گزارش سه روز یکبار یا هفتگی بدید
    اونم نهریز به ریز مثلا گفته بشه این هفته 28 ساعت زیست خوندم و فصول 1 و 2 و 3 زیست دوم رو کامل خوندم و 327 تا تست زدم.
    همچنین در آخر گفته بشه که هدف برای هفته ی بعدی چیه
    در بند پایانی هم تجربیات مفید و مضر این هفته رو بنویسید
    چون معمولا گزارش روزانه دادن خیلی سخته و معمولا از یه جایی به بعد استپ میشه
    بازم هر طور خودتون صلاح میدونید !

• @king
    نمی دونم هر طور دوستان بگن البته وقتی خوبه که تعداد زیاد باشه بعد من. موافقم که یک ساعت درهفته مثلا جمعه ان لاین شیم ورفع اشکال کنیم وگزارش بدیم که لطمه نخوره به درسمون می تونیم سوال درسی هم بپرسیم اون جوری تعدا زیادی هم ان لاین هستن که جواب بدن دیگه بقیه هفته کمتر درگیر فضای مجازی میشم ومحیط الا هم مفید تره

• همیار

@zahra-m1999
    جمعه باشه من هستم...ولی هر روز نه
    و رقابت برای تراز و درصد ِ هر درس:)

• @dr-saraaa
    مافقم صد درصد چون خودم می خوام ترک فضای مجازی کنم جز همون یک ساعت در هفته که بیام این جا وسوال بپرسم گزارش

• من پایه ام (:

• دانش آموزان آلاء

منم پایم

• خب تا حالا دو تا پا داریم
    منم دستم 😂
    صرفا جهت مزاح

• دانش آموزان آلاء

😊دیونهههههه

• خودتون هستید 😕

• منم هستم

• همچنین😐

• دانش آموزان آلاء

@king fhباجه:😞

• هر هفته جمعه ساعت ۱۰ تا ۱۱ شب خوبه ؟
    @دانش-آموزان-آلاء @همیار @Dr-Saraaa @king

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.