جزوه سینتیک

• سلام کسی جزوه دست نویس وکامل (نه خلاصه ) سینتیک استاد اقاجانی رو داره ؟
    @دانش-آموزان-آلاء @همیار

• سلام من دارم ولی خیلی ریز نوشتم خطم خیلی ریزه ولی خو کامله

• @mo
    میشه خوندش؟؟

• راسش من ب خطم عادت کردم میتونم بخونم ولی هر کی خط منو میبینه میگ نمیشه خوند حالا نمیدونم میتونین یا ن

• @mo
    بد خط تر از من نیستین پس اخه من خودمم گاهی خط خودم رو نمی خونم چه برسه به بقیه 😂
    اگه براتون مقدوره قرار بدین ممنون میشم البته اگه کامل من خودم عادت دارم واو به واو می نویسم اما الان چون فیزیک وریاضی می بینم وبرنامه ام سنگین هست نمی رسم فیلم شیمی ببینم استوکیومتریم خوبه ولی سینتیک که اومدم تست بزنم چون براش زیاد تست حل نکردم وتسلط چندانی ندارم زیاد خوب نبودم ازمونم دارم واسه همین استرس گرفتم گفتم اگه جزوه استاد باشه وکامل باشه بخونم چون تعریف شون رو خیلی زیاد شنیدم جزوه تون یه جوری هست که دیگه نیاز به دیدن فیلم نباشه ؟

• راسش من خودمم همهی حرفای استادو مینویسم کامله ولی فک نکنم بتونین بخونین خخخخخ

• @mo
    نمی دونم حالا اگه ممکنه یه صفحه ش بزارین شاید تونستم البته اگه زیاد وقتتون رو نمی گیره وبراتون مقدوره

• از بس ریزه باید روش زوم کرد گوشی دارین یا لب تاب با گوشی زوم شه بهتره

• از تبلت استفاده می کنم

• ببخشید شما برای فیزیک هم فیلم می بینن ؟از کدوم استاد ؟

• @mo در جزوه سینتیک گفته است:

از بس ریزه باید روش زوم کرد گوشی دارین یا لب تاب با گوشی زوم شه بهتره
    از تبلت استفاده میکنم

• راسش من پشت کنکوریم پارسالبیشش ترشونو دیدم من با استاد کازرانیان خوندم

• @mo
    راضی بودین ؟منم پشت کنکوریم البته تابستون با الا اشنا شدم

• ب نظر من ک نمیشه خوندش ببخشیدا

• @mo
    باشه ممنون

• عالیییییییییییییییییییییییی بود من دبیر فیزیک ب این عشقی ندیده بودم من خودم فیریکو پارسال با ایشون تو قلم چی 70 میزدم

• کی هست؟؟؟

• @mo جزوه رو میگم خودتون بنویسین ک خیلی بهتره بدشم این ازمون ک کنکور نی بزارین برا این ازون فوقش نمیرسین ولی مطمعنین خوب خوندینش

• این پست پاک شده!

• @amin22 در جزوه سینتیک گفته است:

کی هست؟؟؟

کی کی هست

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.