کمک مهم

• سلام آقا سهراب.
    ببخشید من چندتا سوال داشتم دلم میخواد آقای شامیزاده جواب بدن.
    خب راستش من برای هندسه تحلیلی کتابهای خوشخوان و آموزشی فار (حدود 750 تست) و میکرو گاج (848 تست) و هندسه جامع گاج (که یک ماهه چاپ شده و از کتابهای میکرو بانکه - حدود 700 تست) رو دارم. اگه میشه یه لطفی بکنید از آقای شامیزاده بپرسید چجوری از این کتابهای استفاده کنم؟

• برای دوران جمعبندی هم اگه بگن چجوری از این کتابا استفاده کنم عالی میشه. مثلا درطول سال گاج و فار و واسه آزمونهای مروری خوشخوان یا یه همچین چیزی. چون خودم موندم که نیازه خوشخوان رو بزنم یا نه.

سوال دیگه اینکه مدرسه ی من از اول مهر شروع میشه و قراره فقط درسای پیش رو درس بدن و تا آخر فروردین درسهارو تموم کنن. از طرفی چون کنکور اومده زودتر بخاطر ماه رمضان وقت درست حسابی برای جمعبندی نداریم. برنامه ی قلمچی هم به نظرم خیلی جالب نیست برای جمعبندی. خواستم بپرسم برنامه ی مدرسه شما چجوریه و اگه میشه آقای شامیزاده خودشون یه کمکی بکنن بهم و بگن چجوری بعد از عید درس بخونم و جمعبندی کنم؟ راستش خیلی از الان واسه دوران جمعبندی نگرانم. ایشالا اگه رتبه شدم اسم شما رو هم همه جا میبرم (الانم به همکلاسی هام گفتم برای این فیلما و خودمم بهشون میدم هرکی خواست)

راستی من میانگین ترازم توی قلمچی 7800 هست و میخوام به امید خدا رتبه زیر 20 بشم، با توجه به این توصیفات اگه بهم یه جوابی بدن خیلی ممنون میشم

• سهراب جمعه یا شنبه می آید.

• مدیر

@mamad;3298 said:

سلام آقا سهراب.
    ببخشید من چندتا سوال داشتم دلم میخواد آقای شامیزاده جواب بدن.
    خب راستش من برای هندسه تحلیلی کتابهای خوشخوان و آموزشی فار (حدود 750 تست) و میکرو گاج (848 تست) و هندسه جامع گاج (که یک ماهه چاپ شده و از کتابهای میکرو بانکه - حدود 700 تست) رو دارم. اگه میشه یه لطفی بکنید از آقای شامیزاده بپرسید چجوری از این کتابهای استفاده کنم؟

• برای دوران جمعبندی هم اگه بگن چجوری از این کتابا استفاده کنم عالی میشه. مثلا درطول سال گاج و فار و واسه آزمونهای مروری خوشخوان یا یه همچین چیزی. چون خودم موندم که نیازه خوشخوان رو بزنم یا نه.

سوال دیگه اینکه مدرسه ی من از اول مهر شروع میشه و قراره فقط درسای پیش رو درس بدن و تا آخر فروردین درسهارو تموم کنن. از طرفی چون کنکور اومده زودتر بخاطر ماه رمضان وقت درست حسابی برای جمعبندی نداریم. برنامه ی قلمچی هم به نظرم خیلی جالب نیست برای جمعبندی. خواستم بپرسم برنامه ی مدرسه شما چجوریه و اگه میشه آقای شامیزاده خودشون یه کمکی بکنن بهم و بگن چجوری بعد از عید درس بخونم و جمعبندی کنم؟ راستش خیلی از الان واسه دوران جمعبندی نگرانم. ایشالا اگه رتبه شدم اسم شما رو هم همه جا میبرم (الانم به همکلاسی هام گفتم برای این فیلما و خودمم بهشون میدم هرکی خواست)

راستی من میانگین ترازم توی قلمچی 7800 هست و میخوام به امید خدا رتبه زیر 20 بشم، با توجه به این توصیفات اگه بهم یه جوابی بدن خیلی ممنون میشم

سلام، سوال شما را می پرسم و جواب میدم،
    احتمالا تا یکشنبه جواب سوال را میدم، اگر ندادم لطفا 2 روز دیگه همینجا یاد آوری کنید

• @sohrab;3328 said:

سلام، سوال شما را می پرسم و جواب میدم،
    احتمالا تا یکشنبه جواب سوال را میدم، اگر ندادم لطفا 2 روز دیگه همینجا یاد آوری کنید

پرسیدید؟
    شرمنده اینقد عجله دارم. چون مدرسه ام داره شروع میشه عجله دارم

• مدیر

سلام، دوست عزیز
    این جواب سوالات شما، شرمنده که دیر شد :

برای جمع بندی عجله نکنید الان وقت این است که دروس را درست و مفهومی یاد بگیرید.
    دروس را ترجیحاً تا عید تموم کنید.

برای برنامه مدرسه، اگر مدرسه ی خوبی دارید طبق برنامه مدرسه پیش بروید و مواردی که اشکال دارید را از سایت ما استفاده کنید.

به طور مثال تحلیلی ما در یک کلاس ( طبق گاج ) به طور کامل تدریس شده، سوالات فرد گاج هم حل شده، تو یک کلاس دیگه تا قبل از عید تحلیلی طبق خوشخوان تموم میشه

دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف معمولا آخر اسفند ماه یک برنامه جمع بندی دارد، که فیلم های آن روی سایت قرار می گیرد ( در این برنامه چند تیپ تست از هر درس داده میشه و همونها تجزیه و تحلیل میشه )

انشالله که بتوانیم همایش های جمع بندی تولید کنیم که علاوه بر فیلم های جمع بندی اسفند، از آن استفاده کنید،

به طور مثال پارسال برای گسسته جمع بندی تولید شد که اگر کسی فقط احتمالش را خوب گوش می کرد کل تست های احتمال کنکور را راحت جواب داده بود و یا کل کنکور زبان تو 3 ساعت جمع شد و روی سایت قرار گرفت

موفق و موید باشید

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.