یک اشکال جزئی در تدریس تحلیلی

• با عرض سلام خدمت دوستان
    موقع دیدن فیلم تحلیلی آقای شمیزاده توی فیلم 1393-05-18(1) توی دقایق آخر یه اشتباه کوچیک دیدم که گفتم به بچه ها بگم تا اونا دچار اشتباه نشند.
    از این قسمت فیلم عکس گرفتم این لینکش:http://sanatisharif.ir/sanatisharif-forum-ala/uploaded/684_01410415815.png
    آقای شامیزاده میگن که طول da از ba چون منفی تره کوچیک تره درحالی که این طور نیست چون طول منفی نداره.
    توی پاسخ نامه ی همین سوال (سوال 61 فصل اول گاج)هم همینو گفته.
    اینم رو بگم که من قصد توهین به هیچکی رو ندارم و به آقای شامیزاده به خاطر تدریس خوبشون بهشون ارادت دارم .
    و فقط قصد من اطلاع رسانی به بچه ها بود که دچار اشتباه نشند.

• مدیر

@gma01997;3208 said:

با عرض سلام خدمت دوستان
    موقع دیدن فیلم تحلیلی آقای شمیزاده توی فیلم 1393-05-18(1) توی دقایق آخر یه اشتباه کوچیک دیدم که گفتم به بچه ها بگم تا اونا دچار اشتباه نشند.
    از این قسمت فیلم عکس گرفتم این لینکش:http://sanatisharif.ir/sanatisharif-forum-ala/uploaded/684_01410415815.png
    آقای شامیزاده میگن که طول da از ba چون منفی تره کوچیک تره درحالی که این طور نیست چون طول منفی نداره.
    توی پاسخ نامه ی همین سوال (سوال 61 فصل اول گاج)هم همینو گفته.
    اینم رو بگم که من قصد توهین به هیچکی رو ندارم و به آقای شامیزاده به خاطر تدریس خوبشون بهشون ارادت دارم .
    و فقط قصد من اطلاع رسانی به بچه ها بود که دچار اشتباه نشند.

نه عزیز جان توی همین فیلم زمان 09:52 الی 09:52:20
    ( این 20 ثانیه، طبق زمانی که بالای فیلم خورده است )

آقای شامیزاده توضیح دادند که حاصل ضرب داخلی دو بردار عدد است، این مسئله مقایسه این اعداد را خواسته که همشون منفی هستند

پس گفته ی آقای شامیزاده درست است

• ببخشید من بد متوجه شده بودم.
    عذر میخوام

• مدیر

@gma01997;3229 said:

ببخشید من بد متوجه شده بودم.
    عذر میخوام

نه عزیز جان عذر خواهی لازم نیست،

وظیفه تالار گفتگو همین هست، که سوالات درسی و مشکلات درسی و مشاوره ای خود را برطرف کنید ( مثل بحث های علمی که بین رفقای خودتون می کنید )

ما را هم رفیق خود بدانید و راحت صحبت کنید

کاربران فعال این بخش

53
آنلاین

18.3k
کاربران

7.9k
موضوع ها

558.8k
دیدگاه‌ها