هندسه تحلیلی

• همیار

سلام به همه دوستان ،یه سوال داشتم ،به این دلیل که مدرسه ما قرار نیست هندسه تحلیلی رو تابستون شروع کنه ،من مجبورم هندسه تحلیلی رو خودم بخونم. کلاس خصوصی خوبم در دسترس نیست و اگرم باشه خیلی وقت گیره ،میخواستم بدونم فیلم درباره هندسه تحلیلی هست تو سایت ؟یا سایت های دیگه؟

• بابا ما هم ادمیم همش ب ریاضیا توجه میشه ما بیشتر از ریاضیا هستیم من تا حالا دارم از استرس میمیرم بعد شما همش برای ریاضی تحلیل میزارین !!!!!!!!

• همیار

@mojtabaaaaaàa در هندسه تحلیلی گفته است:

بابا ما هم ادمیم همش ب ریاضیا توجه میشه ما بیشتر از ریاضیا هستیم من تا حالا دارم از استرس میمیرم بعد شما همش برای ریاضی تحلیل میزارین !!!!!!!!

من فقط یه سوال پرسیدم
    شما فردا کنکور دارین؟؟

• ادمین

@mahdis127 در هندسه تحلیلی گفته است:

سلام به همه دوستان ،یه سوال داشتم ،به این دلیل که مدرسه ما قرار نیست هندسه تحلیلی رو تابستون شروع کنه ،من مجبورم هندسه تحلیلی رو خودم بخونم. کلاس خصوصی خوبم در دسترس نیست و اگرم باشه خیلی وقت گیره ،میخواستم بدونم فیلم درباره هندسه تحلیلی هست تو سایت ؟یا سایت های دیگه؟

@دانش-آموزان-آلاء
    @خیرین-کوچک-دریا-دل

• همیار

بله هست
    فیلمای استاد شامیزاده خیلی خوبن برای تحلیلی
    نمیدونم برای امسال آلا فیلم جدید تحلیلی ضبط میکنه یا نه ولی استاد شامیزاده بسیار عالی تدریس میکنن

• مدیر

سلام
    لینک درس تحلیلی http://sanatisharif.ir/Sanati-Sharif-Lesson/3/
    می تونید دوره های مختلف رو تست کنی هر کدوم رو دوست داشتی دنبال کنی
    من پیشنهاد می کنم استاد شامی زاده رو از دست ندی

• همیار

@m-an
    نمی دونم خودتون چک کردین یا نه ولی لینکا همه قاطی پاتیا رو یه قیلمی نوشته مقاطع مخروطی میری میبینی دیفرانسیله ،یه جا میبینی داره فیزیک درس میده. اینا هیچ کدوم هندسه تحلیلی نبودن ولی بازم ممنون

• مدیر

@mahdis127
    ببینید الان بهتون میگم چیکار کنید

• ادمین

@m-an
    نمی دونم خودتون چک کردین یا نه ولی لینکا همه قاطی پاتیا رو یه قیلمی نوشته مقاطع مخروطی میری میبینی دیفرانسیله ،یه جا میبینی داره فیزیک درس میده. اینا هیچ کدوم هندسه تحلیلی نبودن ولی بازم ممنون

به این تاپیک مراجعه کنید مشکلتون حل میشه : http://forum.sanatisharif.ir/topic/3957/جا-به-جایی-درس-ها/2

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.