معجزه!

• دانش آموزان آلاء

سلام.خسته نباشین😊
    ی سوال داشتم.من تاالان خیلی خوب درس نخوندم.توی بعضی از درسام مثل زبان و فیزیک قوی هستم.ب نظرتون میشه تو این دوماه باقی مونده خودمو بکشم بالا؟میشه امسال قبول شد؟
    من دانش اموزم در ضمن.
    اصلا دلم نمیخواد ب سال دوم کشیده شه😢
    اون درسایی هم ک گفتم قویم زبان معمولا۸۰-۹۰میزنم و فیزیک متغیره اما ترازم توی گزینه دو و سنجش۱۱۰۰۰ تو این دوتا درس.
    ولی بقیه درسام خیلی خوب نیست!در حد معمولیه.ولی نه در حددرصد بالای۵۰

• همیار

@romina در معجزه! گفته است:

سلام.خسته نباشین😊
    ی سوال داشتم.من تاالان خیلی خوب درس نخوندم.توی بعضی از درسام مثل زبان و فیزیک قوی هستم.ب نظرتون میشه تو این دوماه باقی مونده خودمو بکشم بالا؟میشه امسال قبول شد؟
    من دانش اموزم در ضمن.
    اصلا دلم نمیخواد ب سال دوم کشیده شه😢
    اون درسایی هم ک گفتم قویم زبان معمولا۸۰-۹۰میزنم و فیزیک متغیره اما ترازم توی گزینه دو و سنجش۱۱۰۰۰ تو این دوتا درس.
    ولی بقیه درسام خیلی خوب نیست!در حد معمولیه.ولی نه در حددرصد بالای۵۰

سلام
    میشه:)
    تو اول بگو زبانو چطور 90 میزنی؟! 😅

• همیار

رشته ات رو هم بگو

• دانش آموزان آلاء

@Dr.Saraaa
    😃من چون از راهنمایی کلاس زبان میرفتم تا ی سطح قابل قبولی خودمو رسوندم.و البته فیلمم زیاد دیدم بی تاثیر نبوده.پدرمم مدرس زبانن😂همه اینا دست ب دست هم میدن زبانمو خوب بزنم.ولی زبان کلا درس شیرینیه بخونی میشه ی درصد خوب زد

• دانش آموزان آلاء

@banoo
    خیلی سنگین بود😑
    رشتم تجربیه😇

• همیار

@romina در معجزه! گفته است:

@Dr.Saraaa
    😃من چون از راهنمایی کلاس زبان میرفتم تا ی سطح قابل قبولی خودمو رسوندم.و البته فیلمم زیاد دیدم بی تاثیر نبوده.پدرمم مدرس زبانن😂همه اینا دست ب دست هم میدن زبانمو خوب بزنم.ولی زبان کلا درس شیرینیه بخونی میشه ی درصد خوب زد

موند تو دلم یه درصد بالایی زبان کلاس نرفته باشع 😐
    ایشالا 100 بزنی:)
    موفق باشی عزیزم

• دانش آموزان آلاء

میشه رسید منتظر تایید دیگران نباشید حتی اگه کسی هم نبوده که از وضعیت شما به یه رشته خوب برسه شما تلاش کنید که اولین نفر باشید

• دانش آموزان آلاء

البته منظور از وضعیتتون این نیست که شما وضعیت درسی بدی دارید منظورم اینکه میشه حتی کسی که خیلی ضعیفه به یک جای خوب برسه و منم از لحاظ درسی مثل شما هستم حتی پدرمم دبیر زبانن 😀

• دانش آموزان آلاء

@R.Maryam
    مرسی😇

• همیار

اینم واسه رومینا جون
    ٧٧ روز ( ١١ هفته ) زمان مناسبي براي تغيير دادن و متحول كردن رتبه ي كنكور شماست ...سرنوشت و آينده ي شما با ٧٧ روز تغيير اساسي خواهد كرد .

پرانرژي باشيد.
    شهاب الدين يخچاليان

• @romina
    من یه دوستی داشتم اسمش رومینا بود 🙂
    همه استادا بهش میگفتن قیافت شبیه رتبه هاس بخون دربیای 😂
    یهو اسمت که دیدم یاد اون افتادم
    الان که رفته دانشگاه دیگه شبیه رتبه ها نیس
    شبیه دماغ عملیا شده خخخخخخ

کاربران فعال این بخش

3
آنلاین

19.5k