نیاز مبرم به مشاوره ی و راهنمایی


 • دانش آموزان آلاء

  درود بر تمام شما عزیزان "آلائی" که صادقانه به حدیث امام علی (علیه السلام) عمل می کنید.
  در ابتدا برای روشن شدن وضعیت ام، شرایطم رو شرح می دم تا اگر هرکدام از عزیزان مشاور قصد کمک داشتن، با در نظر گرفتن این شرایط به من راهنمایی کنند.
  من مهدی عظیمی ، 37 ساله و کارشناس روان شناسی بالینی هستم، منتهی در این رشته فعالیتی ندارم و فعالیت کاری من در رشته ی دیگری است.
  سال 1378 دیپلم تجربی گرفتم و سال 1384 از دانشگاه فارغ التحصیلی شدم؛ متاهلم و دو فرزند دارم و با توجه به شرایط کاری و اقتصادی حداکثر روزی سه و در بعضی رورها چهار ساعت می تونم مطالعه درسی داشته باشم.
  حدود دو سالی است که به شدت انگیزه تحصیل در رشته ی پزشکی در من به وجود اومده اما به دلیل فاصله خیلی زیاد از دوران تحصیل دبیرستان که باعث شده تمام آشنایی با اهمیت دروس و فصول اونها رو فراموش کنم و همچنین نداشتن مشاور مناسب و درستی که بتونه راهنماییم کنه هر بار پشیمان شده ام، منتهی این انگیزه من رو رها نمی کنه و فکر می کنم با وجود تمام مشکلاتی که وجود داره، به دلیل کاهش هیجانات ناشی از جوانی، مشخص بودن هدف ام از ادامه ی تحصیل، مطالعات غیر درسی و ... در صورت داشتن برنامه ریزی درست می تونم در این راه موفق بشم.
  حال درخواست من از شما مشاوران عزیز این است، مرحمت بفرمایید و با توجه به شرایط بنده، برنامه ی مطالعه ی مناسبی رو به من پیشنهاد بدید تا راهنمایی باشه برای موفقیت ام در کنکور سراسری در رشته ی پزشکی.
  با تقدیم احترام
  مهدی عظیمی


 

کاربران فعال این بخش

53
آنلاین

19.5k
کاربران

9.2k
موضوع ها

610.1k
دیدگاه‌ها