پیشنهاد شما برای بهتر شدن کانال تلگرام آلاء

• مدیر

سلام نظرات و پیشنهادات خودتون برای بهتر شدن کانال تلگرامی آلاء رو لطفا توی این تاپیک بنویسید.

... میهمان ها هم می تونند به این تاپیک پاسخ ارسال کنند و نیازی نیست ثبت نام کنند ....

• این اندکی استراحت ها که جدیدا شروع کردید به نظر من خیلی خوب بود، ادامه بدید

• همیار

@sohrab
    بهتر نیست که تو کانال تست بزارین...بعد از بچه بخاین که جواب تست رو بفرستن...یه خورده فضایه کانال رقابتی تر شه 😃

• عالی .فوق العاده. تکید بخدا .خداخیرتون بده ایشالا همیشه موفق باشید

• مدیر

@Phenomenon در پیشنهاد شما برای بهتر شدن کانال تلگرام آلاء گفته است:

@sohrab
    بهتر نیست که تو کانال تست بزارین...بعد از بچه بخاین که جواب تست رو بفرستن...یه خورده فضایه کانال رقابتی تر شه 😃

ایده ی قشنگیه، تست ها رو چطور تصحیح کنیم ؟

• @sohrab در پیشنهاد شما برای بهتر شدن کانال تلگرام آلاء گفته است:

@sohrab

به نظر من لازم نیست شما تصحیح کنید، یه تاپیک مثل همین درست کنید که نیاز به ثبت نام نداشه باشه که بچه ها با هم بحث کنند
    کلید تست رو هم بذارید
    اگر پاسخ تشریحی هم بذارید که فوق العاده میشه

• همیار

@sohrab در پیشنهاد شما برای بهتر شدن کانال تلگرام آلاء گفته است:

@sohrab

مثلن از دبیرایه آلاء بخاین یک تست خفن طرح کنن...! جوابشم خودشون بنویسن !
    یا یک تست سخت از روی کتابای کمک اموزشی !

• سلام.خسته نباشید
    مطالبی که تهیه میکنید خوبن بعضاشون مثل شیمی استاد اقاجانی عالی هستن و واقعا بابت نشر رایگان این موارد ممنون ولی برای بهبود کار لطفا همه ی کارهارو کامل انجام بدید.مثلا جزوه ی استاد اقاجانی دارن فصل سینتیک رو تموم میکنن ولی شما هنوز کتابشو توی سایت نزاشتن. اینجوری بچه ها خیلی اذیت میشن و عقب میفتن چون باید ولی منتظر بمونن تا شما کتاب رو بزارید ***

• همیار

همینطوری هم خیلی عاالی هستین و بهترینید
    اون اندکی استراحت ها هم خیلی خوبن .همونطور که ویس های مشاوره ای هست اگه ویس هایی هم باشه شامل این که استادا قبل آزمون یا به طور کلی چه توصیه یا پیشنهادی دارن به نظرم خوبه

• سلام
    من قبلا رشته کاردانش بودم والان مشغول کنکور تجربی هستم
    وتقریبا10سالی است که دیپلم گرفتم وبه علت تغییر رشته پایه
    ضعیفی دارم وازاستادان گرانقدر شما خیلی استفاده کردم واز
    همینجا ازهمه انهابلاخص اقایان رحیمی. امینی فرد(هردوبزرگوار)
    و....دیگراستادان وهمه دست اندرکاران وگردانندگان الا واقعا
    تشکر می کنم خدا دراین ساعات پایانی جمعه به همه شما اجر دنیا
    واخرت نصیب گرداند انشاءا....(جلالی)

• همیار

آقا سهراب چه خوب شد که بقیه هم میتونن اینجا نظر بزارن توش انرژی خوب و مثبت هست

• سلام
    خسته نباشید آقا یه برنامه هم بدین که فیلم آموزشی هر کدوم در چه روزی منتشر میشن تا بچها برنامشونو بتونن تنظیم کنن

و در مورد اون ایده جالب که بچها دادن به نظر من یه فایل pdfبزارین که توش سوالا هستن و بعد چند تا ازبهترینا هم که خیلی سوالای لایک داری به قول آقای آقاجانی هستن به صورت نظر سنجی تو کانال بزارین و بعد از ظهر یا هر وقت دیگه هم جوابای تشریحی رو بزارین راستی لطفا سوالارو جوری بدن که با مطاب آزمونا مثلا گذینه ۲ و قلمچی مرتبط باشه تا بچها برا اونا هم آماده شن
    و اصولا کار تصحیح برای خود دانش آموز ولی تو شرایط آزمونی هم بدن نه به عنوان تست آموزشی
    راستی اون برنامه اولیو که گفتم لطفا بهش رسیدگی کنین خیلی نیازه
    در آخر هم از استاد ها و مجموعه آلا تشکر میکنم خیلی تراز من امده بالا واقعا ممنون .

• ***سلام ازآلا خیلی ممنونم که رایگان اینهمه خدمات به دانش آموزا میدن خدا خیرتون بده،حقیقتا برای آموزش دیدن خیلی سر در گم بودم و نمیدونستم کجا برا درسا آموزش ببینم ولی با آلاراهمو پیدا کردم،فقط یه خواهشیدارم برا کتابای تخصصی تجربی مخصوصا ریاضی وفیزیک آموزش ها رو قویتر و پایه ای تر کنیدچون من دیپلممو بهزور گرفتم والان علاقه به تجربی پیدا کردم ***

• در ادامه الان به تجربی علاقه پیدا کردم آموزشا هرچی پایه ای تر باشه خیلی خوبه خیلی ها مثل من هستن که هیچی حالیشون نیست ممنونم ازتون *

• مدیر

مهمان در پیشنهاد شما برای بهتر شدن کانال تلگرام آلاء گفته است:

در ادامه الان به تجربی علاقه پیدا کردم آموزشا هرچی پایه ای تر باشه خیلی خوبه خیلی ها مثل من هستن که هیچی حالیشون نیست ممنونم ازتون *

سلام، سعی شده همه ی دروس مفهومی تدریس بشن ما برای فیزیک 5 تا استاد داریم، به نظرم از هر کدوم یکی دو تا نگاه کنید ببینید کدوم برای شما بهتره و اون رو انتخاب کنید

• سلام ممنون همه چی عالی و بیست .. من نظری ندارم ولی گفتم نظر بدم ک نظری ندارم ک بدونین نظری ندارم 😐

• @sohrab سلام... به نظر من کلا روند این فیلم ها خیلی عالیه اگر ادامه پیدا بکنه... فقط اگر فیلم های کنکور و صفر تا صد درس جبر و احتمال رو بذارید دیگه خیلی کامل میشه... چون من اکثرا دیدم دروس صفر تا صد سوم بودن ولی جبر کم بود... اگر بذارید که ما هم ممنون میشیم

• خیرین کوچک دریا دل

خيلي خوبه همهچي. مرسي از شما كه اينقد زحمت مي كشيد.
    اما بنظر من شب قبل از اينكه بخوايد فيلمارو بداريد برنامشو بذاريد كه مثلا فيلماي چه درسايي فردا گذاشته مي شه اينجوري ما راحتتر ميتونيم برنامه ريزي كنيم. يه چيزي مثه همون پستي كه ميذاريد(فيلمايي كه به زودي منتشر خواهد شد) اما يكم زودتر ^___^
    البته اگه امكانش براتون هست

• سلام ب نظر بنده استاد آقاجانی فوق العاده هستن ممنون استاد جان خسته نباشی مهندس👏👏👏

• آلای عزیز ایا امکان ساخت یک گروه تلگرامی هست ک آلایی های عزیز بتونن اونجا با هم بحث درسی کنن و مشکلاتشون مطرح و رفع کنن؟
    باتشکر یک طرفدار پرو پا قرص آلایی

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.