دوستان راهنمایی کنید

• دوستان سلام من سال 94 کنکور دادم و بخاطر اهمال و کم کاریه خودن رتبم ام 4500 منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک شد قصد داشتم کنکور 95 رو هم شرکت کنم که مشکلات خانوادگی نگذاشت تا همین اردیبهشت امسال درس بخونم واز اردیبهشت به بعد جدی خوندم که رتبه ام شد 2500 منطقه سه که اصلا من رو راضی نمیکنه راستی من ساکن استان گیلان هستم و طبق آمار خایی که گرفتم دانشگاه گیلان مهندسی کامپیوتر قبول میشم ولی دوست داشتم تهران قبول شم متاسفانه نه خانواده ام ساپورتم میکنن و نه نظام وظیفه میزاره که یه سال دیگه هم برای کنکور بخونم تصمیم گرفتم همین دانشگاه گیلان قبول شم و از همین حالا بخونم برای سال بعد و از بهمن انصراف بدم و کنکور 97 رو شرکت کنم ولی خب به هر کی میگم میگه نمیشه درس های دانشگاه اجازه بهت نمیده که بخای برای کنکور هم بخونی و چه تضمینی هست که انصراف دادی تو کنکور رتبه خوبی بیاری و..... همه ته دلم رو خالی کردن ولی خودم هنوز گیجم نمیدونم چکار کنم تنها چیزی که میدونم اینه که از این شرایط ناراصی ام:-(

• همیار

@alib0098
    سلام...
    داداش به نظرم اگه انصراف بدی نتونی بری دانشگاه...
    توی دفترچه ی سازمان سنجش نوشته بودش که اگه از دوره روزانه انصراف بدی..دوسال محرومی !!!
    مثلن همین محمد احمدی رو هم یکی از مشاورا بهم گفتش که دوسال محرومه...باید بره سربازی بعدش بیاد کنکور بده ...
    حالا بازم به نظرم برو دفترچه سنجش رو یه بار با دقت بخون...
    از چندتا مشاورم حتمن سوال کن

• همیار

http://forum.sanatisharif.ir/topic/2050/ویژه-انتخاب-رشته/19
    اینم یه نگاه بنداز
    صفحه 19 قشنگ مناسب تو هسش !!!

• همیار

• خیرین کوچک دریا دل

می تونی بری دانشگاه اما روزانه انتخاب رشته نکن چون نمی تونی سال دیگه کنکور بدی... درسای دانشگاهم من خودم فقط عمومی برداشتم.. توام می تونی عمومی برداری. بعد که رشته ای که دوس داشتیو قبول شدی، میتونی عمومی های رو که با نمره بالای 12 پاس شدی تطبیق بدی دیگه نخونی...

• فقط میتونم بگم خدا خیلی بزرگه و حکیمه!بش اعتقاد داشته باشی همه چی درست میشه!

پربازدیدهای هفته