شیمی در زمان اندک

• سلام به همه ی بچه ها و دست اندر کاران زحمت کش آلا🍂 😊
    بچه ها یه سوال دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید...
    راستش من رو شیمی ۲ و شیمی ۳ تسلط کامله کامل دارم اما متاسفانه از اول سال سراغ شیمی پیش نرفتم😖
    و برای رشته ای که هدفمه بااااااااااید رتبه کشوریم زیر ۵۰۰ باشه وگرنه رتبه بالای ۵۰۰ رو اون رشته قبول نمیکنه😢
    حالا بچه ها به نظرتون من تو این مدت باقی مونده چیکار کنم؟
    نمیخوام شیمی پیش رو صفره صفر بذارم...از یه طرفم نمیخوام که ناقص بخونم و برم سر جلسه تعداد غلطام برن بالا😞
    تو پیش دانشگاهی مطالبی وجود داره که ساده باشن و با خوندن اونا حداقل بتونم ۵ تا سوال بزنم؟؟؟
    کاش یه جور میشد از آقای آقاجانی کمک گرفت😢
    در ضمن رشتمم ریاضیه

• آخه وقت برا دیدن فیلماشون کمه...شیمی ۲ و ۳ رو کامل دیدم ولی پیش رو نه

• مرسی از راهنمااییتون😊

• دانش آموزان آلاء

سلام به نظر من متن کتاب رو کامل بخون واسه فصل 3و4
    فصلهای اولم تست بزن

• @glare_m_98 آره فکر خوبیه🙆
    مرررسی بابت راهنماییت عزیزم❤

• همیار

@sadaf
    به نظرم روی فصل 1 و 2 پیش حساب کن...همچین فصل اخر که همش حفظیه...
    حالا حتما که نباید شیمی رو بالا بزنی...درسای دیگه هم هستش....برا شیمی به نظرم 15 تا سوال کافیه اگه درست بزنی

• عزیز من فصل اول دوم پیش خودش تلفیق میشه با شیمی سوم
    باقیشم همینطور شیمی دوم و پیش 2 که خودشون میتونن همو هم نقض کنن هم اثبات

• با سلام

تست زدن فقط موجب تثبیت میشود , لذا پیشنهاد من اینه که توی این مدت کم یک دبیر رو انتخاب کن(انتخاب خودم جناب آقای حاجی سلیمانی) و جزوه ش رو تهیه کن و فقط به مرور جزوه و دیدن فیلم اکتفا کن , برای حل سوالات مسئله ای فصول اول تا سوم باید به استوکیومتری تسلط کافی داشته باشی , اگر استوکیومتری مسلطی فقط به تست های جزوه بپرداز و اونها ر توی ذهنت تثبیت کن و مطلب حفظیاتی مخصوصا فصل چهارم پیش رو زیاد مرور کن , اگه کسی هستی که با تست زدن زیاد مسلط میشی به درس خب پیشنهاد میکنم شیمی پیش رو توی این مدت بندازی دور , وگرنه که با خوندن جزوه میتونی از پس خیلی از سوالات بر بیای این راه رو برو

موفق باشی دوست عزیز

• ادمین

سلام سینتیک و تعادل رو متن کتاب رو بخون بعد تیپ تستا رو ببین و یاد بگیر
    اگر فیلم کلاس هم کنارش ببینی عالیه
    اگر حفظیات خوبی هم داری الکتروشیمی هم پیشنهاد میکنم
    موفق باشی

پربازدیدهای هفته