سلامتی همه مریضا

• ادمین

سلام دوستان نمازوروزهاتون قبول ان شاءالله که ازخداپاداششوبگیرید.
    دوستان ازتون خواهش میکنم این روزای باارزش وعزیزکه دررحمت پروردگارگشوده است اگردلتون لرزید اگراشکتون درشبایی که پیش روداریم جاری شد اگرجایی برای دعاکردن دارین ازتون عاجزانه خواهش میکنم🙏 برای خانوم استادم دعاکنید حالش اصلا خوب نیست بیمارستان بستریه وتحت درمان شدیدقرارگرفته فقط خواهش میکنم 🙏 همه مریضارودعاکنید ایشونم دعاکنیدکه خدابه جوونیش ٬بچه هاش خانوادش وخودش رحم کنه ان شاءالله
    سلامتی همه مریضادرهمه جای دنیا من ۱۰۰صلوات میفرستم شما هم اگه میتونید همراهی کنید تا طرح هرنفر۱۰۰صلوات راه بندازیم برای سلامتی خودمون خانوادمون وهمه ی مردم ان شاءالله.
    ببخشیدپرحرفی کردم .

• دانش آموزان آلاء

سلام ان شاءالله خدا ایشون وهمه ی مریض هارو شفا بده براشون دعا میکنم 100تا صلواتم من میفرستم

• اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

• ادمین

@dr در سلامتی همه مریضا گفته است:

سلام ان شاءالله خدا ایشون وهمه ی مریض هارو شفا بده براشون دعا میکنم 100تا صلواتم من میفرستم

دست شما دردنکنه ان شاءالله که همیشه خودتون وخانوادتون سلامت باشید.

• ادمین

@masoud در سلامتی همه مریضا گفته است:

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

• دانش آموزان آلاء

منم هستم

• ادمین

@zeynab.khanoom در سلامتی همه مریضا گفته است:

منم هستم

ممنونم گلم ان شاءالله که همیشه سلامت باشین .

• ادمین

@سعیداریایی در سلامتی همه مریضا گفته است:

حتما دعا می کنیم

• ادمین

سلام دوستان میشه یه خواهشی کنم ازتون!
    عموم حالش خیلی بده خیلیییی ازتون خواهش میکنم براش دعا کنید حالش خوب شه 🙏

• همیار فارغ التحصیلان آلاء

@فااطمه در سلامتی همه مریضا گفته است:

یک حمد شفا قرایت شد
    ان شا الله خوب بشن

• ادمین

@sahba در سلامتی همه مریضا گفته است:

@فااطمه در سلامتی همه مریضا گفته است:

یک حمد شفا قرایت شد
    ان شا الله خوب شن
    مرسی عزیزم ان شاءالله که سلامت باشی.

• سلام
    به حق مادر سادات انشالله شفا پیدا کنند هم ایشون و هم همه ی مریض ها برای خواهر منم دعا کنید و ظهور منج عالم بشریت مهدی موعود بهترین و اولین دعاتون باشه همیشه
    الهم به شفاعة الحسین یوم الورود
    الهم عجل لویک الفرج

• ادمین

@mahdi1396 در سلامتی همه مریضا گفته است:

سلام
    به حق مادر سادات انشالله شفا پیدا کنند هم ایشون و هم همه ی مریض ها برای خواهر منم دعا کنید و ظهور منج عالم بشریت مهدی موعود بهترین و اولین دعاتون باشه همیشه
    الهم به شفاعة الحسین یوم الورود
    الهم عجل لویک الفرج

سلام
    خدا شفاشون بده ان شاءالله
    اگه خدا قبولم داشته باشه برای سلامتی همه ی بیمارا همچنین خواهرتون دعا میکنم 🙏🙏

• هیچ وقت این همه ب دعا اعتقاد نداشتم اینجوری معجزه کنه همین ک راه ارتباطی انسان و خداست و بعضی مشکلارو حل میکنه در همین حد بودم تا این ک 40 روز پیش برادرم از مرگ نجات داد ک هیچ علایم حیاتی نداشت و کاملا مرده بود دستش ک تا شانه خورد و خورد شده بود و...چند شب تا صب توسل خوندم و دستای داداشم ب دست بریده حضرت عباس امانت دادم انقد بچه های اینجا و هر کس ک میشناخت مارو دعا کردن ک الان بعد 40 روز خیلی خیلی خیلی بهتر چند روز پیش یکی از فامیلامون بخاطر اسم رفت ای سی یو و امروز فوت کرد هر روز میخواستم بیام اینجا و بگم دعاش کنید همین ک میومدم یادم میرفت دیشب گفتم صب بیدار میشم براش دعای توسل بخونم دخترش دیروز گفته بود شما دعا کردید داداشتون از ای سی یو اومد بیرون برا بابای منم دعا کنید واقعا ب قسمتش نبود ک خوب بشه و عمرش تموم شده بود نشد براش توسل بخونم یا ب شماها بگم دعاش کنید مطمعن باشید هیچ وقت خدا دعاهای خالصانه رو رد نمیکنه پس لحظه ب لحظه دعا کنید شاید خدا منتظر شنیدن دعای یکی از ماها برا شفای ی بیماری هس شاید صدامون براش خوش اومده ک هنوز میخواد دعا کنیم ناامید نشید هیچ وقت خدا خیلی از اونی ک فکر میکنیم رعوف منم برا همه مریضا دعا میکنم و صلوات میفرستم ایشالله ک شفا پیدا کنن

• راسی تا یادم نرفته ی دختر 22-23 ساله ک گوششو عمل کرده دکتر نمیدونم رگشو زده چیکار کرده الان تمام اعضای صورتش کج شده حتی چشاشو برا خوابیدن با چسب میبندن و دکتر گفته ک ی تومورم ت مغزش هس خیلی دختر خوب و خوشگلی بود حالا قسمت خدا این بود براش دعا کنید همه روحیشو باخته

کاربران فعال این بخش

7
آنلاین

17.7k
کاربران

7.6k
موضوع ها

540.1k
دیدگاه‌ها