اخرین تکلیف تاثیرمعدل در کنکور 95 • 0_1459865496677_photo_2016-04-05_18-38-10.jpg 0_1459865484253_photo_2016-04-05_18-26-17.jpg • @مهندس-عنبرزاده بچه ها نظربدید.


 • ادمین

  سلام مرسی مهندس که گفتی
  ولی من موندم که مابایدبه کدوم سازسازمان سنجش برقصیم هردفعه یه چیزجدیدمیگن فک کنم بایدتازمانیکه جوابای کنکوربیادبایدمنتظربمونیم....ههعععععععیی • شورشو در آوردن واقعا انگار نه انگار آینده 800هزار دانش آموز به این بستگی داره هرشب میخوابن فرداش یه چیز میگن فک کنم تا خرداد هم دقیق مشخص نشه که چی به چیه • @مهندس-عنبرزاده گفته است:
  بچه ها تناقض
  بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون های سراسري سال 1395 و سال 1396 مي رساند؛ براساس مصوبه چهارمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 1394/6/28 و در راستاي اجراي قانون «سنجش و پذيرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي كشور» مصوب 10/6/1392 مجلس شوراي اسلامي، ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلي در آزمون سراسري سال 1395 و سال 1396 به شرح ذيل مي باشد:

  1- آزمون سراسري سال 1395

  الف- آن دسته از ديپلمه هاي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را از سال 1384 به بعد اخذ نموده اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (سال سوم آموزش متوسطه) به ميزان حداكثر 25 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و به صورتتأثيرقطعي در نمره كل نهايي آنان لحاظ مي شود.

  ب- داوطلبان داراي مدرك پيش دانشگاهي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني، علوم و معارف اسلامي و هنر كه مدرك دوره پيش دانشگاهي خود را از سال تحصيلي 91-1390 به بعد اخذ كرده اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود دوره پيش دانشگاهي (صرفا نمرات دروسی که به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده است) به ميزان حداكثر 5 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و به صورت تأثير مثبت در نمره كل نهايي آنان لحاظ مي شود.

  تذکر: برای داوطلبان مشمول سوابق تحصیلی بندهای الف وب، هردو مورد اعمال خواهد شد.

  2- آزمون سراسري سال 1396

  الف- آن دسته از ديپلمه هاي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را از سال 1384 به بعد اخذ نموده اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (سال سوم آموزش متوسطه) به ميزان حداكثر 25 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و به صورتتأثيرقطعي در نمره كل نهايي آنان لحاظ مي شود.

  ب- داوطلبان داراي مدرك پيش دانشگاهي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني، علوم و معارف اسلامي و هنر كه مدرك دوره پيش دانشگاهي خود را از سال تحصيلي 91-1390 به بعد اخذ كرده اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود دوره پيش دانشگاهي (صرفا نمرات دروسی که به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده است) به ميزان حداكثر 5 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و به صورت تأثير قطعي در نمره كل نهايي آنان لحاظ مي شود.

  تذکر: برای داوطلبان مشمول سوابق تحصیلی بندهای الف وب، هردو مورد اعمال خواهد شد. • اوه ....... یعنی دیگه ابطال نشد ؟ تاثیر داره؟


 • دانش آموزان آلاء

  خوشحالم که استرسه این یه موردو ندارم:) • @motahareh126

  معدل نهایی چند شد مگه • @motahareh126
  من هنوز ندادم . ولی میدونم سخته 😐 • @مهندس-عنبرزاده بچه ها اینجابیشترنظربذارین • ممتنع 🙂


 • دانش آموزان آلاء

  @ΛԼƖ-Ƒ گفته است:

  @motahareh126

  معدل نهایی چند شد مگه

  من تغییر رشته دارم برام تاثیر نداره • امضا علی اصغر فانی چقد مسخرس@


 • ادمین

  سلام
  ساعت:۴و۲۴دقیقه
  من الان رفتم سایت سازمان سنجش نوشته بودکه
  تاثیرثوابق تحصیلی ۹۵=۲۵درصدنهایی سوم بصورت قطعیو۵درصدپیش بصورت تاثیرمثبت
  تاثیرثوابق۹۶=۲۵درصدنهایی سوم بصورت قطعی و۵درصدنهایی پیش بصورت قطعی
  این یعنی عملابدبخت شدیم ولی اصلاخودتونوناراحت نکنیدمابدون معدلم قبولیم.... • 0_1460000498636_Capture.PNG
  تاریخ رو نگاه کنین این ماله قبل از اتفاقات ابطال شدنش هس ماله قبله معلوم نیست چی بشه • دادا واسه 6 ماه پیشه . • یک سوال
  با نمره دیپلم ۱۲
  و درصد های
  ادبیات ۴۵
  عربی۳۰
  معارف اسلامی ۶۰
  زبان انگلیسی ۸
  زمین شناسی ۴۰
  زیست ۳۰
  فیزیک ۲۰
  شیمی ۴۰
  ریاضی ۲۰

  میشه پزشکی یا دندانپزشکی یا داروسازی
  دانشگاه ازاد قبول شد؟؟؟؟؟ • @aaa ببین خیالتو راحت کنم معدلو بیخیال شو • @مهندس-عنبرزاده گفته است:

  رییس سازمان سنجش آموزش کشور از امضای 80 نماینده مجلس برای ارائه تفسیر دیگری از قانون سنجش و پذیرش و تاثیر 25 درصدی سوابق در کنکور خبر داد.

  ابراهیم خدایی؛ در پاسخ به این سوال که چه زمانی بحث “حذف سهم سوابق تحصیلی در کنکور” (ابطال سهم 25 درصدی سوابق تحصیلی در کنکور) تعیین تکلیف می‌شود؟ اظهار داشت: پس از رای دیوان عدالت اداری مبنی بر ابطال‌بندی از قانون سنجش و پذیرش، وزیر علوم به عنوان رییس شورای سنجش و پذیرش دانشگاه‌ها در نامه‌ای به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، خواست که در این رابطه نظر تفسیری خود را اعلام کنند.

  وی با بیان این مطلب که با رای دیوان عدالت اداری دو سناریو پیش رو وجود دارد، گفت: سناریو اول اینکه یا مجلس شورای اسلامی نظر تفسیری خود را اعلام می‌کند و سهم سوابق تحصیلی در کنکور حذف می‌شود و یا اینکه مجلس نظری نمی‌دهد و رای دیوان عدالت اداری اجرا می‌شود.

  رییس سازمان سنجش آموزش کشور اضافه کرد: کمیسیون آموزش مجلس در تلاش است که ضمن رعایت قانون و نظری که دیوان عدالت اداری داده است، 25 درصد تأثیر سوابق تحصیلی در نتیجه کنکور باقی بماند.

  خدایی با اعلام اینکه هم اکنون 80 نماینده نظر به اصلاحیه قانون و همچنین تاثیر 25 درصد سوابق تحصیلی دارند، تصریح کرد: در همین رابطه طرح نمایندگان در قالب طرح دو فوریتی به هیات رییسه تقدیم شده و در نوبت بررسی قرار دارد.

  وی ادامه داد: احتمالا تا پایان فروردین در رابطه با این موضوع به یک جمع بندی خواهیم رسید و آن را اعلام خواهیم کرد. • مهندس به نظرت با خودشون چند چندن؟ 😏


 • دانش آموزان آلاء

  اگه کارو واسه همه سخت تر نکردن!!اصن معلوم نی چخبره بفکر چی هستن دقیقن!باید بهشون گفت فاز خود را با رسم شکل توضیح دهید مسخرشو دراوردن • @مهندس-عنبرزاده گفته است:

  کمیسیون آموزش مجلس در تلاش است که ضمن رعایت قانون و نظری که دیوان عدالت اداری داده است، 25 درصد تأثیر سوابق تحصیلی در نتیجه کنکور باقی بماند.
  خخخخخخخخخ داستان خدایی هم ابطال رعایت بشه هم تاثیرش خخخخخخخخخخخخخخخ • @aaa برو سایت گزینه دو را ببین


وارد شوید تا پست بفرستید
 

کاربران فعال این بخش

2
آنلاین

20.1k
کاربران

9.6k
موضوع ها

632.7k
دیدگاه‌ها