سوالات متداول


 • مدیر

  در اینجا سوالات متداولی که همیشه جواب یکسان دارند را قرار می دهیم:

  1. در فیلم هایی که نوشتید چهارم دبیرستان 1 یا 2، آیا مباحث پایه هم تدریس میشه ؟
   در کلاس های کنکور ما همه ی مباحث پیش و پایه به طور کامل تدریس می شوند و در سایت قرار می گیرند.
   هر مطلبی که در کنکور سراسری مورد ارزیابی قرار می گیرد، در کلاس های ما تدریس می شوند.

  بنا بر اطلاعیه ی زیر، از این به بعد به جای چهارم دبیرستان 1 و 2 از لفظ کلاس کنکور استفاده میشه که باعث ایجاد ایهام نشود.

  http://forum.sanatisharif.ir/topic/1530/اطلاعیه-تغییر-در-سایت


 • مدیر

  2.درس ها تا قبل از عید تموم میشه؟
  کلاس های کنکور دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف، معمولا تا قبل از عید تمام می شوند و در عید نوروز ما جمع بندی و برنامه ی مطالعاتی داریم، که همه در سایت قرار می گیرند.
  از طرف دیگر با توجه به اینکه از فعالیت آلاء بیش از دو سال هست که می گذرد و برای هر درس و هر مقطع تحصیلی چندین سری فیلم داریم، شما می توانید مبحث های مورد نظر خود را از سری فیلم های دیگر تماشا بفرمایید. ( پس نگرانی برای شما نباید وجود داشته باشد ).


 • مدیر

  3.آیا دروس آلاء بر روی DVD عرضه می شوند؟
  خیر ، دروس آلاء فقط از طریق سایت قابل دانلود و تماشا می باشند و از هیچ طریق دیگری (مانند ارسال DVD و ...) عرضه نمی گردند . همچنین اگر با مواردی از عرضه ی محصولات آلاء از طریقی به غیر از سایت آلاء برخورد نمودید بدون شک بدون کسب اجازه و کلاهبرداری بوده و ممنون می شویم که مورد را به ما گزارش نمایید.


 • مدیر

  4. کیفیت پایین فیلم ها را کی در سایت قرار می دید؟
  در حال حاضر فیلم های سال اول آلاء که تنها با یک کیفیت قابل دانلود هستند، اما فیلم های سال دوم و سوم آلاء طبق روالی اتوماتیک در سایت قرار می گیرند، بنابراین نیازی به پی گیری آنها نیست و پی گیری شما تغییری بر سرعت قرار گیری فیلم ها ایجاد نمی کند، چرا که وابسته به صف کاری سرور هست و ما نمی توانیم ترتیب صف را تغییر دهیم ( چراکه تغییر آن موجب ناهماهنگی در فرایند تولید فیلم ها می شود و سربار زیادی برای سیستم و مجوعه ی آلاء دارد )


قفل شده است