اسم تمامی کتاب هایی که دبیرا استفاده میکنن

• دوستان اگر که کسی اطلاع داره کتابی رو که هر دبیر استفاده میکنه رو با مشخصات کامل بنویسه .ممنونم"""" 1.اقای ناصح زاده (عربی)2.اقای اقاجانی (شیمی)3.اقای شامیزاده (گسسته)4.اقای شامیزاده (دیفرانسیل)5.اقای شامیزاده (تحلیلی)5.اقای کبریایی (هندسه پایه)6.اقای کاظمی (ادبیات)

• دانش آموزان آلاء

شيمي محمد رضا اقاجاني:كتاب كلاس شيمي 2 (چاپ شده است) و كتاب كلاس شيمي پيش(تا يك هفته ديگر چاپ ميشود) و كتاب كلاس شيمي 3(تا يك ماه ديگر چاپ ميشود) از انتشارات بيست تاليف خود اقاي اقاجاني تلفن تماس جهت سفارش كتاب يا هر گونه سوال:02166410000

• [QUOTE=mahdi5star;16572]دوستان اگر که کسی اطلاع داره کتابی رو که هر دبیر استفاده میکنه رو با مشخصات کامل بنویسه .ممنونم"""" 1.اقای ناصح زاده (عربی)2.اقای اقاجانی (شیمی)3.اقای شامیزاده (گسسته)4.اقای شامیزاده (دیفرانسیل)5.اقای شامیزاده (تحلیلی)5.اقای کبریایی (هندسه پایه)6.اقای کاظمی (ادبیات)[/QUOTE]

اقا منم سوالم اینه استاد شامیزاده گسسته با کدوم کتاب امسال تدریس میکنن؟

• کتاب ریاضیات گسسته 3 بعدی نشر الگو

• اقای کبریایی چی؟

• میشه ینفر بگه کتابهایی که اقای کازرانیان استفاده میکنن دقیقا چیا هست؟:102:

• دانش آموزان آلاء

سلام
    آقای روح الله حاجی سلیمانی چطور؟
    جزوه ی ایشون تو پرتال موجود نیست متاسفانه

• مدیر

سلام
    جزوه ايشون كتاب شده وعنوان كتاب دبيرهاي پر مخاطب هست

• عربي آقاي ناصح زاده كدوم كتابو معرفي كردن؟

• خاهش میکنم زود جواب بدید اقای کبریایی از کدوم کتاب استفاده میکنن ؟؟؟

• [QUOTE=masoud9033;16593]میشه ینفر بگه کتابهایی که اقای کازرانیان استفاده میکنن دقیقا چیا هست؟:102:[/QUOTE]
    چرا کسی جواب منو نمیده

• [QUOTE=masoud9033;16613]چرا کسی جواب منو نمیده[/QUOTE]
    جواب منم نمیدن!@!

• بچه ها کسی میدونه اقای ناصح زاده از چه کتابی تست میگن؟

• دانش آموزان آلاء

توجه:اقاي ناصح زاده و حاجي سليماني خودشون كتاب دارند كه به كتاب هاي دبيران پر مخاطب نشر قلم چي معروفه واسه همين ديگه جزوه هاشون رو نميذارن روي سايت[url=http://selfpub.kanoon.ir/Default.aspx?pid=11]کتاب ها[/url]

• [QUOTE=masoud9033;16613]چرا کسی جواب منو نمیده[/QUOTE]
    من جلسه اولشو دیدم می گفت خیلی سبز جامع.
    ولی در کل فیزیک فقط رفیعی

ب

• تورو خدا یکی بگه شیمی 2 صفر کلوین خوبه یا نه

• دانش آموزان آلاء

ارسلان من خودم شيمي 2 مبتكران دارم و از صفر كلوين اطلاعي ندارم.اگه شيميت متوسطه از مبتكران استفاده كن يا مهر و ماه و اگه شيميت قويه از فار ازمون استفاده كن.

[COLOR="silver"]- - - - - - - - - -پست ادغام شده - - - - - - - - - - - -[/COLOR]

در ضمن ارسلان يه گاهي به چت باكس هم سر بزن به خدا جاي بدي نيستا

• [SIZE=4]سلام دوستان عزیز شرمنده نظر میدم ولی باید نظرمو بگم. تواین چند وقته که میام توانجمن اکثر بچه ها دنبال این کتاب واون کتابن درسته منبع مهمه ولی باور کنید ما که 1بار کنکور دادیم متوجه میشیم این همه کتاب خریدن اصلا فایده ایی نداره مهم مفهومی درس خوندنه ودرست تست زدن حالا ازهر منبعی میخواد باشه مهم اینه که تست کنکورباشه . مطمئنم هر کدوم از شما منبع خاصی تهیه کردید فعلا همونو بخونید وقتی تموم شد برید سراغ منبع دوم ویکی دیگه بخرید مهم اینه با سبک سوالای کنکور آشنا بشید .این چیزها همه اش حاشیه های کنکوره . من خودم الان برای هر درسی چندتا منبع دارم وفقط سردرگم بودم ولی اولویت بندی کردم الان بهتر دارم درس میخونم. حالا اگه کسی دوست داره هر منبعی دلش میخواد تهیه کنه ولی قبلش حتما به حرفام فکر کنید موفق باشید. [/SIZE]

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.