ناامید شدم،راهنماییم کنید لطفا.

• سلام دوستای عزیزم.
    بعضی از شماها شاید منو یادتون باشه.
    متاسفانه نتونستم اون چیزی که میخام و قبول بشم.از دیروز که نتایج آزاد اومده خیلی ناراحتم،نمیتونم بخابم.همش فکر میکنم.آخه تو شرایط من با شوهر و مهمون و خونه داری خیلی سخت بود درس خوندن و امیدوار بودم که حداقل آزاد قبول بشم،اما نشد.خیلی غمیگنم و ازتون کمک میخام.
    چندسوال دارم: رشته پرستاری مامایی و هوشبری و...بدون کنکور نداره اصلا؟
    بنظر شما چیکار کنم؟ آخه من هیچی از زیست و فیزیک و ریاضی نمیفهمم. راستش فیلمهای اینجا رو هم پارسال خیلیاشو نگاه کردم و بازهم متوجه نمیشدم،چون دبیرها برای دانش آموزایی درس میدن که مثلا اون مباحث و قبلا یاد گرفتن و برای منی که صفرم،اصلا نمیتونم سردربیارم.
    بعضیا میگن امسال یه رشته همونجوری توی دانشگاه آزاد برو و عمومیا رو پاس کن و در کنارش بخون و بعد سال آینده کنکور بده و انشالله قبول که شدی تطبیق میدن،بنظرتون اینطوری خوبه؟

• مدیر

سلام
    شما رو يادمه
    در مورد اون رشته هايي كه گفتين اطلاعي ندارم
    ببينيد به نظرمن اگه ميخواي دوباره كنكور بدي تمام فكرت رو كنكور باشه
    به آزاد و پاس كردن عمومي ها فكر نكن تمام تمركزتو بزا واسه كنكور
    و اينكه درست و حسابي علت اين نتيجه رو بررسي كنيد
    ببينيد كجاي كا روشتون اشتباه بوده
    چه روشي نادرست بوده كه ديگه اونو تكرار نكنيد
    كامل و با جزئيات براي هر درس اين بررسي ها بايد انجام بشه
    بعد اين كه از فيلم هاي كلاس 2 استفاده كنين چون پايه اي درس ميدن
    اينكه ميگين بعضي درس ها رو متوجه نميشين
    به نظر من اول يه دور كتاب درسي رو بخون
    بعد فيلم هاي صفر تا 100 رو ببين
    و بعد فيلم هاي ك 2 رو ببين
    روش هاي خوندنت هم بررسي كن
    از تاپيك زير هم ميتوني برا برنامه ريزي و روش و.....استفاده كني
    [URL]http://sanatisharif.ir/SanatiSharif-forum-ala/thread1743.html#post15804[/URL]
    موفق باشي

• دانش آموزان آلاء

[QUOTE=donya;16232][SIZE=5]سلام دوستای عزیزم.
    متاسفانه نتونستم اون چیزی که میخام و قبول بشم.از دیروز که نتایج آزاد اومده خیلی ناراحتم،نمیتونم بخابم.همش فکر میکنم.آخه تو شرایط من با شوهر و مهمون و خونه داری خیلی سخت بود درس خوندن و امیدوار بودم که حداقل آزاد قبول بشم،اما نشد.خیلی غمیگنم و ازتون کمک میخام.
    بنظر شما چیکار کنم؟ آخه من هیچی از زیست و فیزیک و ریاضی نمیفهمم. راستش فیلمهای اینجا رو هم پارسال خیلیاشو نگاه کردم و بازهم متوجه نمیشدم،چون دبیرها برای دانش آموزایی درس میدن که مثلا اون مباحث و قبلا یاد گرفتن و برای منی که صفرم،اصلا نمیتونم سردربیارم.
    بعضیا میگن امسال یه رشته همونجوری توی دانشگاه آزاد برو و عمومیا رو پاس کن و در کنارش بخون و بعد سال آینده کنکور بده و انشالله قبول که شدی تطبیق میدن،بنظرتون اینطوری خوبه؟
    [/SIZE][/QUOTE][COLOR=#008000]در اين بحران حداقل كاري كه ميتوانيد بكنيد اين است از يك مشاور تحصيلي كمك بگيريد در مورد فرصت هاي موجود در دانشگاه ها به شما خط بدهد.جدا اوضاع حالي شما رو درك ميكنم.اين همه وقت براي پيدا كردن شيوه هاي درست درس خوندن و فيلم هاي اموزشي گذاشتيد يك وقتي هم براي پيدا كردن مشاور بگذاريد شما به معناي واقعي نياز به راهنمايي داريد با ذهنيت و طرز فكر فعلي و اطلاعات فعلي خود يك قدم هم بر نداريد كه اوضاع بد درس و كنكور دوباره تكرار ميشود.[/COLOR]

• [QUOTE=donya;16232][SIZE=5]سلام دوستای عزیزم.
    [/SIZE][/QUOTE]

[B][SIZE=4]سلام دوست عزیز نا امید نباش انشاالله به هدفت میرسی به حرف بقیه زیاد توجه نکن مگه شما میخوای برای بقیه زندگی کنی؟اصلا نیازی نیست به بقیه بگی میخوای کنکور بدی شما اول تو کنکور موفق شو مطمئن باش وقتی نتیجه بیاد همه متوجه میشن از نظر من نظر دادن آدم های دیگه درباره ی کنکور فقط باعث استرس میشه فقط به هدفت فکرکن هروقت نا امید شدی به روزی فکر کن که نتیجه میاد وتو رشته ی دلخواهت قبول شدی این طوری کلی انرژی میگیری. درمور رفتن به دانشگاه آزاد اینو بگم که اصلا دانشگاه آزاد رفتن کاری نداره که چون ظرفیت ها زیاده هر وقت بخوای میتونی بری الان دوستای من اکثرا رفتن آزاد ثبت نام کنن اونم با رتبه های نه چندان خوب . بشین اول کتاب درسی رو بخون بعد بیا هر مبحثی رو اشکال داشتی فیلم از این جا دان کن ودقیق نگاه کن مطمئن باش اگه درست تمرین کنی میتونی بهتری نتیجه رو بگیری اگه با1بار خوندن یاد نمیگیری 10بار بخون من خودم یه دوست دارم درسش خیلی خوبه ولی مثلا برای این که زیست و خوب یاد بگیره حداقل 10بار اون کتابو میخونه تا کامل متوجه بشه ولی هیچ وقت ندیدم از زیاد خوندن خسته بشه شماهم زیاد بخونی مطمئن باش خیلی پیش رفت میکنی . موفق باشی[/SIZE][/B]

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.