چطوری آنالیز ترکیبی رو خوب یاد بگیرم؟؟

• سلام دوستان
    لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه.
    من علاقه زیادی به آنالیز ترکیبی دارم کمی هم بلدم ولی موقع حل مساله هاش همیشه به مشکل بر میخورم مبخوام خوب و درست و حسابی بلد باشم نه فقط برای کنکور.
    کسی میدونه چطوری بخونم؟

• مدیر

[QUOTE=liloo;15054][SIZE=4]سلام دوستان
    من علاقه زیادی به آنالیز ترکیبی دارم کمی هم بلدم ولی موقع حل مساله هاش همیشه به مشکل بر میخورم مبخوام خوب و درست و حسابی بلد باشم نه فقط برای کنکور.
    کسی میدونه چطوری بخونم؟[/SIZE][/QUOTE]

من ترکیبیات را از آقای شامیزاده یاد گرفتم؛ نتنها برای کنکور بلکه روش هاشون و جوری که مفهوم را به من یاد دادند تو دانشگاه هم برام مفید بود

• خیرین کوچک دریا دل ادمین

[QUOTE=liloo;15054][SIZE=4]سلام دوستانلطفا هر کسی میتونه کمکم کنه.من علاقه زیادی به آنالیز ترکیبی دارم کمی هم بلدم ولی موقع حل مساله هاش همیشه به مشکل بر میخورم مبخوام خوب و درست و حسابی بلد باشم نه فقط برای کنکور.کسی میدونه چطوری بخونم؟[/SIZE][/QUOTE]سلام،تمرین زیاد باعث میشه مسلط شی مداوم سوال حل کن،با راه حل تشریحی و لازم نیس خیلی فرمولی کار کنی،همینطور تو وقت هایی که ذهنت خسته اس چند تا سوال از ترکیبیات و احتمال حل کن حالا که دوسش داری هم خستگیت میره هم اینکه مسلط میشی،اگه تجربی هستی جامع خیلی سبز سوالات خوبی داره

• [QUOTE=liloo;15054][SIZE=4]سلام دوستان
    کسی میدونه چطوری بخونم؟[/SIZE][/QUOTE]
    فقط تمرین و تمرین...با تمرین مسلط میشین انشالله

• ممنون...پس ترکیبیات رو با ایشون میخونم.

[COLOR="silver"][SIZE=1]- - - Updated - - -[/SIZE][/COLOR]

[QUOTE=Aysan;15056]سلام،تمرین زیاد باعث میشه مسلط شی مداوم سوال حل کن،با راه حل تشریحی و لازم نیس خیلی فرمولی کار کنی،همینطور تو وقت هایی که ذهنت خسته اس چند تا سوال از ترکیبیات و احتمال حل کن حالا که دوسش داری هم خستگیت میره هم اینکه مسلط میشی،اگه تجربی هستی جامع خیلی سبز سوالات خوبی داره[/QUOTE]
    مرسی آیسان جان جامع خیلی سبز دارم هم با آقای شامیزاده میخونم بعدشم تکالیف ایشون و خیلی سبز رو انجام میدم:positive:

[COLOR="silver"][SIZE=1]- - - Updated - - -[/SIZE][/COLOR]

آقا سهراب من جواب گرفتم اگه خواستید حذف کنید موضوع رو.
    خیلی ممنون

• مدیر

[QUOTE=liloo;15062]ممنون...پس ترکیبیات رو با ایشون میخونم.

[COLOR=silver][SIZE=1]- - - Updated - - -[/SIZE][/COLOR]

مرسی آیسان جان جامع خیلی سبز دارم هم با آقای شامیزاده میخونم بعدشم تکالیف ایشون و خیلی سبز رو انجام میدم:positive:

[COLOR=silver][SIZE=1]- - - Updated - - -[/SIZE][/COLOR]

آقا سهراب من جواب گرفتم اگه خواستید حذف کنید موضوع رو.
    خیلی ممنون[/QUOTE]
    موضوع بسته شد

قفل شده است