تشكر ويژه

• سلام به همه!!! خوب بالاخره كنكور هم هرطوري كه بود تموم شد و هركي مزد زحمت
    يه ساله يا بيشترشو گرفت ... حالا ديگه وارد سه ماه عشق و حال شديم تبريك ميگم ...
    اين تاپيك رو براي اين زدم تا تشكر ويژه اي داشته باشم از همه كساني كه تو توليد و پخش
    و فيلم برداري فيلمها و صدا زحمت كشيدن، از باني ها و مديران و اقا سهراب و اقا مجيد.
    علي الخصوص از دبيران باپشتكار و زحمت كش كه واقعا الان مديونشون هستم ... استاد شاميزاده
    تو همه درساي رياضي ... استاد رفيعي و فدايي فرد تو فيزيك ... استاد رنجبرزاده تو ديني ...
    و استادان كاظمي و صادقي بابت همايش ادبيات ... و از استاد ناصح زاده كه واقعا عربي منو متحول
    كردن، عربي اول يكي از ضعفام بود و تو كنكور به يكي از قدرتام تبديل شد (اين خاطره هم براي خنده
    بگم: من تو تابستون تو طرح گام اول گزينه دو شركت كردم و اولين ازمونش براي تعيين سطح بود
    و سوالات از كل عربي بود، من با اعتماد بنفس كامل هر 25تا رو جواب دادم ولي وقتي نتيجه اومد
    ديدم 23تاش غلط بود و درصدم شد -17/33 هيچي ديگه كلا از عربي نوميد شده بودم و گذاشته بودمش
    كنار تا اينكه فيلما عربي استاد رو ديدم و حتي تو يكي از ازمونا 80هم زدم، تو كنكور با بي دقتي
    60درصد زدم، واقعا ازت ممنونم استاد) ايشالا هرجا هستيد پيروز و سربلند باشيد و به هرچي كه ميخواهيد
    برسيد ...

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.