تشكر ويژه

• سلام به همه!!! خوب بالاخره كنكور هم هرطوري كه بود تموم شد و هركي مزد زحمت
    يه ساله يا بيشترشو گرفت ... حالا ديگه وارد سه ماه عشق و حال شديم تبريك ميگم ...
    اين تاپيك رو براي اين زدم تا تشكر ويژه اي داشته باشم از همه كساني كه تو توليد و پخش
    و فيلم برداري فيلمها و صدا زحمت كشيدن، از باني ها و مديران و اقا سهراب و اقا مجيد.
    علي الخصوص از دبيران باپشتكار و زحمت كش كه واقعا الان مديونشون هستم ... استاد شاميزاده
    تو همه درساي رياضي ... استاد رفيعي و فدايي فرد تو فيزيك ... استاد رنجبرزاده تو ديني ...
    و استادان كاظمي و صادقي بابت همايش ادبيات ... و از استاد ناصح زاده كه واقعا عربي منو متحول
    كردن، عربي اول يكي از ضعفام بود و تو كنكور به يكي از قدرتام تبديل شد (اين خاطره هم براي خنده
    بگم: من تو تابستون تو طرح گام اول گزينه دو شركت كردم و اولين ازمونش براي تعيين سطح بود
    و سوالات از كل عربي بود، من با اعتماد بنفس كامل هر 25تا رو جواب دادم ولي وقتي نتيجه اومد
    ديدم 23تاش غلط بود و درصدم شد -17/33 هيچي ديگه كلا از عربي نوميد شده بودم و گذاشته بودمش
    كنار تا اينكه فيلما عربي استاد رو ديدم و حتي تو يكي از ازمونا 80هم زدم، تو كنكور با بي دقتي
    60درصد زدم، واقعا ازت ممنونم استاد) ايشالا هرجا هستيد پيروز و سربلند باشيد و به هرچي كه ميخواهيد
    برسيد ...

کاربران فعال این بخش

9
آنلاین

18.3k
کاربران

7.9k
موضوع ها

559.0k
دیدگاه‌ها