پاسخ به سوالات مشاوره ایی شما....(عاصم محمدی)

• باسلام وقتتون بخیر

قابل توجه کنکوریه های 95
    دراین بخش میتونید سوالات مشاوره ایی خودتونو بپرسید.
    مشاور سیدعاصم محمدی:مشاور و برنامه ریز کنکور سراسری

• ادمین

up:smile-new:

• up.............

• سلام
    من کاردانی نرم افزار(فنی) رو در سال 87 گرفتم و الان تصمیم دارم در کنکور تجربی شرکت کنم و هدفم از شرکت پزشکی هستیش. لطفا منو راهنمایی کنید بدون هیچ پسش زمینه ای چگونه شروع کنم و چطوری پیش برم که به هدفم برسم.

• @arezu;12056 said:

> سلام
    > من کاردانی نرم افزار(فنی) رو در سال 87 گرفتم و الان تصمیم دارم در کنکور تجربی شرکت کنم و هدفم از شرکت پزشکی هستیش. لطفا منو راهنمایی کنید بدون هیچ پسش زمینه ای چگونه شروع کنم و چطوری پیش برم که به هدفم برسم.

سلام وقتتون بخیر
    شما بااستفاده از مدرک کاردانیتون میتونین توی کنکور تجربی شرکت کنید
    برااینکه بخواین شروع کنید به درسها قبل از هرکلاس جیزی یه سری کتابهای کمک آموزشی مثل خیلی سبز و گاج تهیه کنید وبخونید ببینید میتونید باهاشون ارتباط برقرار کنید
    باکتاب زیست شماسی خیلی سبز شروع کنید یه کتاب بگیرید و بخونیدش روزانه
    وبعد اون کم کم زیادش میکنید که درصورت تمایل برنامه ریزی هم بهتون مییدیم و شما استارت کارومیزنی

• @عاصم said:

> سلام وقتتون بخیر
    > شما بااستفاده از مدرک کاردانیتون میتونین توی کنکور تجربی شرکت کنید
    > برااینکه بخواین شروع کنید به درسها قبل از هرکلاس جیزی یه سری کتابهای کمک آموزشی مثل خیلی سبز و گاج تهیه کنید وبخونید ببینید میتونید باهاشون ارتباط برقرار کنید
    > باکتاب زیست شماسی خیلی سبز شروع کنید یه کتاب بگیرید و بخونیدش روزانه
    > وبعد اون کم کم زیادش میکنید که درصورت تمایل برنامه ریزی هم بهتون مییدیم و شما استارت کارومیزنی

خیلی ممنون از راهنمایییتون. پس اگه لطف کنید و برنامه ریزی هم بهم بدین که خیلی ممنون میشم

• ي بيو از خودتون بديد
    ممنون

• :106::106::orange:

• ببخشيد من آقاي محمدي رو گفتم

• @عاصم said:

> سلام وقتتون بخیر
    > شما بااستفاده از مدرک کاردانیتون میتونین توی کنکور تجربی شرکت کنید
    > برااینکه بخواین شروع کنید به درسها قبل از هرکلاس جیزی یه سری کتابهای کمک آموزشی مثل خیلی سبز و گاج تهیه کنید وبخونید ببینید میتونید باهاشون ارتباط برقرار کنید
    > باکتاب زیست شماسی خیلی سبز شروع کنید یه کتاب بگیرید و بخونیدش روزانه
    > وبعد اون کم کم زیادش میکنید که درصورت تمایل برنامه ریزی هم بهتون مییدیم و شما استارت کارومیزنی

اقای محمدی یه سوال؟
    شما ک مشاورین چرا بقیه رو تشویق به خوندن خود کتاب نمیکنین؟
    خود کتاب رو اگه دقیق کسی بررسی کنه کل سوالات کنکور تو کتاب هست
    البته توی درس ریاضی واقعا ضعیف عمل کردن درحد صفره کتاب توی این مورد خوندن جزوه عالیه اما بقییه درسا رو میشه با خوندن کتاب تستا رو جواب داد
    جای اینکه کتاب های پر حجم خیلی سبز و خیلی ابی و اینا رو بخونیم کتاب رو کامل بخونیم و خلاصش کنیم و تست بزنیم

• @lovesick;12089 said:

> اقای محمدی یه سوال؟
    > شما ک مشاورین چرا بقیه رو تشویق به خوندن خود کتاب نمیکنین؟
    > خود کتاب رو اگه دقیق کسی بررسی کنه کل سوالات کنکور تو کتاب هست
    > البته توی درس ریاضی واقعا ضعیف عمل کردن درحد صفره کتاب توی این مورد خوندن جزوه عالیه اما بقییه درسا رو میشه با خوندن کتاب تستا رو جواب داد
    > جای اینکه کتاب های پر حجم خیلی سبز و خیلی ابی و اینا رو بخونیم کتاب رو کامل بخونیم و خلاصش کنیم و تست بزنیم

باسلام وقت بخیر درسته کتاب باید درکنار کتابهای کمک اموزشی دیگه قرار بگیره

ولی به چند دلیل فعلا نمیشه اینکارو کرد

درسهای عمومی میشه باخوندن کتاب درست متوجه شد ولی درخصوص درسهای تخصصی باشما مخالفم
    چون باتوج به سطح سوالات دوسال اخیر اونقدر مطالب پیجیده و مفهومی میدن که هرکسی باصرف خوندن کتاب قادر به پاسخگویی سوالات نیست
    بااین حال یه دانش آموز بسته به سطح مدرسه و باسئاد بودن دبیرش این موضوع درسته ولی اکثر دانش آموزای من توکشور ومناطق مختلف ازسطح آموزشی یکسانی برخوردار نیستن
    و دراین مورد خاص هم این خانوم کلا رشته اش نظری نبوده و دبیری هم نداشته که حتی بخواد توضیح بده بهش درسهارو پس لازمه یه کتاب کمکی داشته باشه.برای درک به زبان ساده تر
    کتابهای درسی کنکور 95 تغییر کردن کلا و فعلا هم توی بازار موجود نیستن ولی الان کتابهای کمک اموزشی جدیدی باویرایش جدید اومدن که مطابق با کتابهای 95 هستن

• updated - - -

بنده محمدی هستم مشاور وبرنامه ریز کنکور با 6سال سابقه و مدیر اولین وبسایت تخصصی برنامه ریزی کنکور درکشور
    barname100.ir
    که اکثر خدماتی هم که ارایه میشه رایگانه برای دانش آموزان درهرسطحی
    6 سال سابقه برنامه ریزی و مشاوره و مشاور ارشد چند انجمن کنکوری دیگه .و سایت های کنکوری که به زودی لیست اونها اعلام خواهد شد.

• @عاصم said:

> باسلام وقت بخیر درسته کتاب باید درکنار کتابهای کمک اموزشی دیگه قرار بگیره
    >
    > ولی به چند دلیل فعلا نمیشه اینکارو کرد
    >
    > درسهای عمومی میشه باخوندن کتاب درست متوجه شد ولی درخصوص درسهای تخصصی باشما مخالفم
    > چون باتوج به سطح سوالات دوسال اخیر اونقدر مطالب پیجیده و مفهومی میدن که هرکسی باصرف خوندن کتاب قادر به پاسخگویی سوالات نیست
    > بااین حال یه دانش آموز بسته به سطح مدرسه و باسئاد بودن دبیرش این موضوع درسته ولی اکثر دانش آموزای من توکشور ومناطق مختلف ازسطح آموزشی یکسانی برخوردار نیستن
    > و دراین مورد خاص هم این خانوم کلا رشته اش نظری نبوده و دبیری هم نداشته که حتی بخواد توضیح بده بهش درسهارو پس لازمه یه کتاب کمکی داشته باشه.برای درک به زبان ساده تر
    > کتابهای درسی کنکور 95 تغییر کردن کلا و فعلا هم توی بازار موجود نیستن ولی الان کتابهای کمک اموزشی جدیدی باویرایش جدید اومدن که مطابق با کتابهای 95 هستن
    >
    > - - - updated - - -
    >
    > بنده محمدی هستم مشاور وبرنامه ریز کنکور با 6سال سابقه و مدیر اولین وبسایت تخصصی برنامه ریزی کنکور درکشور
    > barname100.ir
    > که اکثر خدماتی هم که ارایه میشه رایگانه برای دانش آموزان درهرسطحی
    > 6 سال سابقه برنامه ریزی و مشاوره و مشاور ارشد چند انجمن کنکوری دیگه .و سایت های کنکوری که به زودی لیست اونها اعلام خواهد شد.

با حرفاتون موافقم

ولی من کتاب رو خوندم فیزیک رو وسوالات ۸۹ تا ۹۳ رو حل کردم و فقط توی چند مورد خاص نتونستم جواب بدم ک اونم به خاطر بی دقتی بود

من با کتابای اموزشی مخالفم چون حجم رو زیاد کردن و علاوه بر این سعی کردن فقط فرمول بسازن و با فرمول برن جلو و دانش اموز میاد حفظ میکنه و جلسه خراب میکنه ویادش نمیاد کدوم فرمول بود

هیچ کتابیم سعی نکرده از صفر درس بده و مبنا رو گذاشتن بر اینکه شما از قبل میدونی

مثلا در مورد سینماتیک اگه جزوه ها رو بخونین هنگ میکنین چون هرکی دلش خواسته هر مبحثی رو اینقد بزرگ کرده و ریز وارد شده که اصلا سمت اون مبحث دوس نداری بری

اقای محمدی من خودم پایم صفر مطلق بود اما کتابا رو خوندم و الان از خودم راضیم خیلیا بهم گفتن با کتاب هیچی نمیشی و جواب نمیتونی بدی اما من تونستم

واس خاطر همینه همیشه با مشاورا درگیرم و متاسفانه چیزایی رو دیدم که به مشاور اعتماد ندارم البته شمارو نمیشناسم و حق نظر دادن در مورد شمارو ندارم چون شناخت ندارم اما خیلی از مشاورایی که دم از عالی بودن میزنن رو شناختم و دیدم اثرات مخربش رو روی بچه های کنکوری

شاد پیروز و ثروتمند باشین

• @lovesick;12091 said:

> با حرفاتون موافقم
    >
    > ولی من کتاب رو خوندم فیزیک رو وسوالات ۸۹ تا ۹۳ رو حل کردم و فقط توی چند مورد خاص نتونستم جواب بدم ک اونم به خاطر بی دقتی بود
    >
    > من با کتابای اموزشی مخالفم چون حجم رو زیاد کردن و علاوه بر این سعی کردن فقط فرمول بسازن و با فرمول برن جلو و دانش اموز میاد حفظ میکنه و جلسه خراب میکنه ویادش نمیاد کدوم فرمول بود
    >
    > هیچ کتابیم سعی نکرده از صفر درس بده و مبنا رو گذاشتن بر اینکه شما از قبل میدونی
    >
    > مثلا در مورد سینماتیک اگه جزوه ها رو بخونین هنگ میکنین چون هرکی دلش خواسته هر مبحثی رو اینقد بزرگ کرده و ریز وارد شده که اصلا سمت اون مبحث دوس نداری بری
    >
    >
    >
    > اقای محمدی من خودم پایم صفر مطلق بود اما کتابا رو خوندم و الان از خودم راضیم خیلیا بهم گفتن با کتاب هیچی نمیشی و جواب نمیتونی بدی اما من تونستم
    >
    > واس خاطر همینه همیشه با مشاورا درگیرم و متاسفانه چیزایی رو دیدم که به مشاور اعتماد ندارم البته شمارو نمیشناسم و حق نظر دادن در مورد شمارو ندارم چون شناخت ندارم اما خیلی از مشاورایی که دم از عالی بودن میزنن رو شناختم و دیدم اثرات مخربش رو روی بچه های کنکوری
    >
    > شاد پیروز و ثروتمند باشین

سلام وقتتون بخیر
    خب پس حق میدین بهم
    کتابهای حجیم هم بموقع اش باتوجه یه زمان بندی میگیم استفاده کنند بچه ها

اون مورد مشاورا هم امیدوارم بتونیم همکاری خوبی درکنارهم داشته باشیم.
    من به بقیه کاری ندارم

• مدیر

قسمت مشاوره ی انجمن آلاء طبقه بندی شد،
    لطفا از این به بعد

1. سوالات خود را در قسمت مربوط به خودش بپرسید،
    2. از ارسال تاپیک های کلی مثل " سوال مشاوره ای داری بپرس" خود داری کنید.
    3. پس از اینکه هر سوال به نتیجه رسید، اعلام کنید که موضوع بسته شود.
    این موضوع بسته شد.

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.