ســـــــــــاعت مطالـــعه؟!!فیـــلم؟؟

• بچـــه ها سوال ضروری پیش اومده!!!

من برا ســـاعت مطالعه ک حساب میکنم وقتی مثلا دوساعت فیلم الا رو تو ی درسی میبینمم اونو جزو ساعت مطالعه م حساب میکنم...

حین فیلم ها نت برداری میکنم و مثال و سوالارو حل میکنم اکثرا...

ینــــــی نبایــــد حساب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب بدیدا داغونـــــم..لـــه ف لـــهم:cower::cower:

• سارا جان مگه جزو یادگیریت نیست؟ حساب کن بابا اینقدر سخت نگیر مهم یادگیریته که به اون رسیدی....
    ساعت مطالعه یه چیز کشکه واسه اونایی خوبه که نمیدونن روزشون چه جوری رفت.....
    نه واسه ی یکی مثل شما که کار اضافه ای در روز نداره....:watermelon:

• **مقسی بهاره جون:(
    گفتــم نکنه هیشکی حساب نمیکنه من دارم حساب میکنم!!؟؟باز منتظر جواب بقیه هستم:(:crushed:

ممنـــون منم باهات موافقـــم:15:**

• @sara;6399 said:

**مقسی بهاره جون:(
    گفتــم نکنه هیشکی حساب نمیکنه من دارم حساب میکنم!!؟؟باز منتظر جواب بقیه هستم:(:crushed:

منم حساب میکنم خیالت راحت. یا اینکه میتونی توی قسمت کلاس بنویسی توی دفتربرنامه ریزی ولی در هرحال بنویس. منم مینویسم

• بنویس عسیسم من که فیلم نمیبینم احساس میکنم الان وقتش نیست چون چیزی به ترم نمونده ولی واسه شماعاالیه

• @sara;6399 said:

**مقسی بهاره جون:(

منم حساب میکنم باو :دی
    داداشم میگه نکن اما من میکنم
    اقا سهرابم یبار پرسیدم گف حساب کن :پی

• بــــــــاشـــه پس:)
    خیــالــم راحت شـــد:)
    مـــرسی که وقت گذاشتید و جواب دادید:):strawberry::strawberry::strawberry::beguiled:

• حالا که اسرار داری بنویس.ولی اینو بدون که اگه میخوای خودتو با رقبات مقایسه کنی همه چیزو در نظر بگیر.یعنی کسی که ساعات مطالعش و کلاسش جداست و 50 ساعت مطالعه مفید بدون حساب کلاس داره.شما که کلاس و مطالعه ات یکیه باید حدود 70 ساعت باشه.
    در مورد تعداد تست و و نحوه ی تست زنی چی؟چیجوری عمل میکنی؟

• البته بسته به آدمشه. بعضی افراد هستند که سر کلاس 100% حواسشون به کلاسه و خوب یاد میگیرن و در خانه حتی لای کتاب رو هم باز نمیکنن! ولی بعضی ها نه و باید ساعت مطالعشون حد اقل از 30-70 ساعت در هفته باشه که بازم اون بسته به آدمشه! من توصیه میکنم که کتاب مشاوره ی کانون فرهنگی آموزشو بخری و + کتاب برنامه ریزیش ( کتابی آبی رنگ ) اگرم نگرفتی زیاد مهم نیست! اصل نیته.

یه چیز دیگه: آدم عاقل اول میره کتاب خودشو میخونه بعد اگه چیزی نفهمید با احساس کرد که نیاز بیشتری داره میره فیلم میبینه. نه همون اول کار بری فیلم ببینی و کتاب خودتم وقت نکنی که بخونی.

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.