برنامه ی تدریس فیزیک رفیعی

• سلام:)
    خواستم بگم من با فیزیک جناب رفیعی خیلی راحتم...
    از1طرف هم کم کم برنامه آزمون میاد روی فیزیک پایه و ایشون هنوز چیزی از پایه تدریس نکردن
    من فیزیک1جناب فدایی فرد رو دانلود کردم ولی خب نسبت به تدریس جناب رفیعی چندان نپسندیدم...
    1-خواستم بگم میشه 1تایپیک جامع درباره ی اینکه هر دبیری بعد از تدریس یه مبحث خاص از یه درس سراغ چه مبحثی از چه سالی میره؟
    آخه من الان واسه25مهر به فیزیک1نیاز دارم
    2-میخوام بدونم جناب رفیعی این فیزیک 1رو تدریس میکنن تا اون موقع که من صبر کنم؟؟؟
    خیلی خوب میشه برنامه ی تدریس دبیرا رو بذارین:)
    آخه یادمه گفتین مشاور برای تدریس دبیرا برنامه ریزی میکنه و فک میکنم بشه بذارید...

• مدیر

@m said:

سلام:)
    خواستم بگم من با فیزیک جناب رفیعی خیلی راحتم...
    از1طرف هم کم کم برنامه آزمون میاد روی فیزیک پایه و ایشون هنوز چیزی از پایه تدریس نکردن
    من فیزیک1جناب فدایی فرد رو دانلود کردم ولی خب نسبت به تدریس جناب رفیعی چندان نپسندیدم...
    1-خواستم بگم میشه 1تایپیک جامع درباره ی اینکه هر دبیری بعد از تدریس یه مبحث خاص از یه درس سراغ چه مبحثی از چه سالی میره؟
    آخه من الان واسه25مهر به فیزیک1نیاز دارم
    2-میخوام بدونم جناب رفیعی این فیزیک 1رو تدریس میکنن تا اون موقع که من صبر کنم؟؟؟
    خیلی خوب میشه برنامه ی تدریس دبیرا رو بذارین:)
    آخه یادمه گفتین مشاور برای تدریس دبیرا برنامه ریزی میکنه و فک میکنم بشه بذارید...

یک خورده هماهنگیش سخته،

ولی می تونم بگم که دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف از 25 مهر ماه مطابق با برنامه قلم چی برای آزمون ها آماده میشه ( البته آزمون هایی که مشاوران گفتند که توش شرکت می کنیم )

پس نگران نباش و می تونی حساب کنی،

• @sohrab;3534 said:

یک خورده هماهنگیش سخته،

ولی می تونم بگم که دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف از 25 مهر ماه مطابق با برنامه قلم چی برای آزمون ها آماده میشه ( البته آزمون هایی که مشاوران گفتند که توش شرکت می کنیم )

پس نگران نباش و می تونی حساب کنی،

کدوم آزمونهارو شرکت میکنید؟

• قرار بود آزمونهای 3 سال کانون رو بزارید برای دانلود به عنوان هدیه. نمیزارید؟

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.