سردرگمم نمیدونم چی بخونم و با کدوم استاد

• سلام من تازه عضو شدم خیلی از فرومتون سر در نمیارم چنتا سوال داشتم اولا میخوام با یکی از بهترین مشاوراتون صحبت کنم بعدشم چون 6سال از درس دبیرستان دور بودم نمیدونم کدوم کتاب کمکی بگیرم هرکس ی کتابی میگ سردرگم شدم یا فیلم کدوم استاد ببینم منظورم فیلمای درسای چند استادی اگ میشه در این موارد منو راهنمایی کنید تا بتونم شرو کنم

• @dr-lila سلام منم تازه عضو شدم دقیقا همین حس رو دارم از هیچی سر در نیوردم:astonished:

• @hadis-ahwaz دنبالم کن تا بتونمبهت پی ام بدم

• شما سوالاتتون رو بپرسین همکاران سعی میکنن پاسخ شما را بدن دبیرهای الا همگی خوبن باید برای فیلم ها شما یک جلسه از هر درس ببینین بعد ببینین با کدوم رااحترین چون هرکسی با یه دبیری راحته منم طبق نظرات دوستان دبیران رو به شما معرفی میکنم
    ادبیات: برا آرایه ها ( استاد هامون سبطی) برا قرابت زبان فارسی و تاریخ ادبیات (استاد راوش)
    عربی: استاد ناصح زاده و جلادتی ( باهرکدوم راحترین)
    دینی: استاد رنجبرزاده
    فیزیک:استاد طلوعی و کازانیان (با هرکدوم راحتین)
    شیمی : استاد آقاجانی فیلم های جدید و قدیم
    ریاضی: استاد امینی
    زیست:استاد رحیمی
    تازه برنامه مهرماه الا منتشر شده شما میتونین طبق اون پیش برین برنامه مطابق همه آزموناس: http://forum.sanatisharif.ir/assets/uploads/files/x1507149066746-img_20171004_235340-resized.jpg.pagespeed.ic.kM20_CzTxF.jpg
    برا منابع هم تو همین تاپیک بهترین منابع رو گفتیم: http://forum.sanatisharif.ir/topic/4748/زیست-گیاهی/9
    سوالی بود در خدمتیم

ب

• @amin22 مرسی از لطفتون فقط چند سوال دیگ ت برنامه ماهانه منظور از زیست 1 زیست سال اول یا دوم دبیرستان همینطور برافیزیک و ت برنامه روزانه منظور از گزینه 2 هندسه 1 و قلم چی امار فصل 1تا 5 چی و اینکه ازمونای الا برا همه درسا هس/؟اگ با برنامه روزانه الا بخونیم تا عید تموم میشه /؟ت برنامه ریزی فرمول x منظور از ضریبای 12-6-9 برا دروس تخصصی میگم چی مگ ضریب بالای 4 داریم/////؟تا الان همینا ب ذهنم رسید ایشاالله تا شب انقد سلام بپرسم تا از این بلاتکلیفی در بیام

• زیست سال دوم فیزیک سال اول تا عید تمومه بعدش جمع بندیه

• @amin22 پس بقیه درسا چی

• منظورتوون رو متوجه نشدم

• @amin22 اگه زیست 2 و فیزیک تموم بشه تا عید بقیه درسا کی تموم میشه

• تو برنامه نوشته شده چه درسایی بخونین درضمن این برنامه ماهانس

• @amin22 درسته نوشته شده میخوام ببینم همه درسا تموم میشه تا عید ک بعد عید جمع بندی و مرور و تکرار تست کنیم یا نه

• بله این برنامه مهرماه هس یعنی دروسی که تو برنامه ذکرشده تو برنامه تا پایان مهرماه باید تموم بشه هرماه یه برنامه جدید داده میشه میتونین تو کانال تلگرام اطلاعات رو مشاهده کنین

• @amin22 ادرس کانال میدید بی زحمت

• دقدقه ی الان من اینکه چ موقع فیلم ها رو ببینم کی بخونم کی تست بزنم یعنی برا هر کدوم چ مدت زمانی بزارم

• همین طور در روز بهتره چند کتاب تخصصی و عمومی خونده بشه

• یه سوال دیگه بودجه بندیه ازمونای هفتگی الا رو از کجا دانلود کنیم

• و اینکه چجور میتونم تاپیک درس کنم که چرااا هام و چگونگی هااام و ایاااا هم و خلاصه سوالام رو بپرسم تازه واردم هنوز با سایت اشنایی پیدا نکردم اگه یه توضیح کلی و خلاصه در مورد سایت و استفاده ی مفیدش بهم بدید ممنونن میشم:rose:

• 3تا اختصاصی و دوتا عمومی زمان مطالعه اختصاصیا هر کدوم 2ساعت و عمویا 1 ساعت کم میتونین اضافش کنین ولی فعلا بیشتر اختصاصی بخونین اخرای شب هم 15 دقیقه بذارید برا لغات زبان ادبیات یا تاریخ ادبیات اول کتاب درسی رو که میخواین بخونین بعد فیلم ببینید و جزوه فیلم ک نوشتین مرور کنین

• برای ایجاد تاپیک هنگامی ک وارد فرم میشین رو گزینه بیشتر میزنین بالا سمت راست بعد رو موضوع تازه کلیک میکنین موضوع تاپیک رو مینویسین بعد پیامی رو مد نظرتونه رو بنویسین و ارسال

• @Amin22 ممنون از راهنماییتون

• @hadis-ahwaz
    من بیش از یک ساله عضوم سوالی بود بپرسید .خوشحال میشم کمک کنم

• خیلی ممنون سوال که خیلی دارم
    مثلا من از 10 مهر شروع کردم به خوندن هنوز روال ثابتی برا خوندن ندارم تواین 6 روز احساس میکنم خوب نخوندم
    بر طبق برنامه راهبردی قلمچی میخواستم بخونم و تو خونه از خودم ازمون بگیرم ک با الا اشنا شدم خدا روشکر برنامش با قلمچی هماهنگه
    فقط مشکلی که الان هست چون خوب نخوندم این 6 روز رو مخصوصا درسای شیمی ریاضی فیزیک که نیاز به دیدن فیلمای اموزشی دارم
    نمی دونم چجور فیلما رو ببینم که ب ازمون 21 مهر برسونم خودمو و عقب نیوفتم از ازمون
    در واقع نمیدونم فیلما رو چجور هماهنگ کنم با ازمون مخصوصا شیمی3 که استوکیومتریه
    و استاد قبل تدریس این مبحث گفتن که این فصل نیاز به پیش نیاز فرمول نویسی و واکنش نویسی و موازنه و ... که باید شیمی رو از اول شروع کنم ب دیدن و این طور نمی تونم خودمو به ازمون برسونم
    و دیگه اینکه خود شما هم کنکوری هستید؟

• @erfan1379 خیلی ممنون سوال که خیلی دارم
    مثلا من از 10 مهر شروع کردم به خوندن هنوز روال ثابتی برا خوندن ندارم تواین 6 روز احساس میکنم خوب نخوندم
    بر طبق برنامه راهبردی قلمچی میخواستم بخونم و تو خونه از خودم ازمون بگیرم ک با الا اشنا شدم خدا روشکر برنامش با قلمچی هماهنگه
    فقط مشکلی که الان هست چون خوب نخوندم این 6 روز رو مخصوصا درسای شیمی ریاضی فیزیک که نیاز به دیدن فیلمای اموزشی دارم
    نمی دونم چجور فیلما رو ببینم که ب ازمون 21 مهر برسونم خودمو و عقب نیوفتم از ازمون
    در واقع نمیدونم فیلما رو چجور هماهنگ کنم با ازمون مخصوصا شیمی3 که استوکیومتریه
    و استاد قبل تدریس این مبحث گفتن که این فصل نیاز به پیش نیاز فرمول نویسی و واکنش نویسی و موازنه و ... که باید شیمی رو از اول شروع کنم ب دیدن و این طور نمی تونم خودمو به ازمون برسونم
    و دیگه اینکه خود شما هم کنکوری هستید؟

• زوج کتابه میتونین از سال دوم بخونین الان نمیتونین به ازمون 21 مهر برسونین خودتون رو برا 5 ابان اماده کنین الانم زیاد وقت دارین

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.