امکان پرسیدن سوال

• سلام ببخشید دوستان اساتید الاگروه تلگرام یا کانالی چیز دارن که بشه از ازشون سوال پرسید من خیلی اوقات به سوال های بر میخورم ولی بی جواب می مونه به خصوص زیست چون خیلی ریز می خونم وبا وسواس از هر خطش کلی سوال پیدا میشه تو ذهنم
    @دانش-آموزان-آلاء @همیار

• ادمین

سلام
    سوال هاتون رو همینجا تو انجمن آلا بپرسین
    دوستان آلایی جواب میدن

• سلام،خسته نباشید،میخواسم بپرسم که ایا درس شیمی با تدریس اقای مهدی صنیعی طهرانی فقط همین دو قسمت ضبط شده؟ایا تمام شیمی کنکور رو تدرس میکنن؟.این دو قسمت که خیلی خوب بودن کاش قسمت های دیگه هم رو تدریس کنند،خیلی ممنون از زحماتتون

• دانش آموزان آلاء

@fighter
    بقیه قسمت هارو هم میزارن.

• ادمین

@zahra-m1999 در امکان پرسیدن سوال گفته است:

سلام ببخشید دوستان اساتید الاگروه تلگرام یا کانالی چیز دارن که بشه از ازشون سوال پرسید من خیلی اوقات به سوال های بر میخورم ولی بی جواب می مونه به خصوص زیست چون خیلی ریز می خونم وبا وسواس از هر خطش کلی سوال پیدا میشه تو ذهنم
    @دانش-آموزان-آلاء @همیار

سلام ...کانال که دارن....این لینک رو دنبال کنید :
    http://forum.sanatisharif.ir/post/46404

ولی بهتره سوالاتونو همینجا مطرح کنید. هم کاربران و هم همیارها کمکتون میکنن و زودتر به جواب میرسید:wink:

• @بهاره
    سپاس

• **سلام،با تشکر از 4قسمت بعدی ک از مجموعه صفر تا صد شیمی2 اقای مهدی صنیعی طهرانی گذاشتین،من هر صبح ک پا میشم اول شیمی ایشونو چک میکنم;)،واقعا خط به خط رو دارن تدرس میکنن تا اینجا و امیدوارم شیمی 3وپیش رو هم تمام فصول رو پوشش بدن و تدریس کنند،و بنظرم در کنار فیلم های اقای محمدرضا اقاجانی ی تکمیل کننده عالی هستن،،ممنونم از زحماتتون من بی صبرانه منتطر فیلمای های بعدی اقای صنیعی هستم،سپاس:) **

• @fighter در امکان پرسیدن سوال گفته است:

**سلام،با تشکر از 4قسمت بعدی ک از مجموعه صفر تا صد شیمی2 اقای مهدی صنیعی طهرانی گذاشتین،من هر صبح ک پا میشم اول شیمی ایشونو چک میکنم;)،واقعا خط به خط رو دارن تدرس میکنن تا اینجا و امیدوارم شیمی 3وپیش رو هم تمام فصول رو پوشش بدن و تدریس کنند،و بنظرم در کنار فیلم های اقای محمدرضا اقاجانی ی تکمیل کننده عالی هستن،،ممنونم از زحماتتون من بی صبرانه منتطر فیلمای های بعدی اقای صنیعی هستم،سپاس:) **
    سلام منظورتون از این ک تکمیل کننده است ینی ویدیو های هر دو دبیر رو باید حتمن دید چون من ویدیو های اقای صنیعی رو تا حالا ندیدم

• سلام .من ویدیو صفر تا صد شیمی کنکور رو دانلود کردم .میگم جلسه رو پشت سر هم ببینم بهتره یا مبحثی کنم؟

• @hamed-0 در امکان پرسیدن سوال گفته است:

سلام .من ویدیو صفر تا صد شیمی کنکور رو دانلود کردم .میگم جلسه رو پشت سر هم ببینم بهتره یا مبحثی کنم؟

سلام ب نظر من اگ میخوایین ی فصلو بخونین مثلن استوکیومتری رو بخونین اول پیش نیاز های این فصلو پیدا کنین بعد شروع ب خوندنش کنین ینی برا این فصل شما باید فرمول نویسی و واکنش نویسی ک بحث خیلی گسترده ای هست وساختارهای مهم کتاب درسی مثل اسپرین و نیتروگلیسیرین و موازنه و جرم مولی های معروف رو عالی بدونین بد میتونین چن تا کسر استوکیومتری رو یاد بگیرین و سوالهاشو حل کنین اینجوری فصلا رو بخونین بهتره اگه هم فک میکنین نمیتونین تشخیص بدین ک فصلی رو ک میخوایین بخونین نیاز ب چ پیش زمینه هایی دارع میتونین تست های اون فصلو نیگاه کنین متوجه میشین برا این ک اون سوالو حل کنین چ چیزهایی رو باید بلد باشین

• سلام،اقا این شیمی صفرتاصد استاد صنیعی رو اگ میشه کلا بزارین:disappointed_relieved:

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.