از كي شروع كنم واسه كنكور؟!

• من چهارم تجربي ام تو تابستون تقريبا مطالب سخت درس هاي تجربي رو خوندم من از دي شروع كنم واسه كنكور خوندن يا از مهر؟ ميترسم از مهر شروع كنم سه ماه آخر خيلي خسته بشم

• همیار

@msa
    مهر
    شروع کن آهسته و پیوسته بخون:))))
    نیازی نیست الان 15 ساعت بخونی که بعد خسته شی..ولی ساعت مطالعتو کم کم افزایش بده
    موفق باشی:)

• من كلا در توانم نيس ١٥ساعت بخونم😂
    بهتره از الان با روزي ٦ساعت شروع كنم كه يه روزي به ١٠ساعت برسم

• همیار

@msa در از كي شروع كنم واسه كنكور؟! گفته است:

من كلا در توانم نيس ١٥ساعت بخونم😂
    بهتره از الان با روزي ٦ساعت شروع كنم كه يه روزي به ١٠ساعت برسم

خیلی هم خوب!
    اون "برای مثال" بود:)

• سلام
    اول اینکه از همین الان شروع کنید اگر کنکور آزمایشی میدین با برنامه اون برین جلو اگر نمیدین برنامه یکی رو دانلود کنید با اون برید جلو
    دوم اینکه من اعتقادی به خستگی ندارم ! خستگی یا جسمیه یا روحی ؛ اگر جسمی یه ساعت بخوابین سر حال بیاین ، اگر روحیه به طرز فکر خودتون بستگی داره...
    سوم اینکه تضمین میکنید از الان شروع کنید درس ها رو تموم می کنید جمع بندی هم می کنید و...؟ چه برسه از دی
    چهارم اینکه رقیب های جدی شما الان کفش 10 ساعت می خونن

• خیلی دیر میشه مهر.حداکثر باید از مرداد شروع می‌کردی اساسی خواندن.ساعت مطالعه هم نیازی نیست کم کم زیادش کنی،از همین الان همون میزانی بخون که باید بخونی،چون رقبای شما خیلی زودتر از شما شروع کردن و دارن پیش میرن؛خود من وقتی خواستم شروع کنم،از همون روز اول ۹ساعت خوندم بعد کردمش۱۱ساعت بعد۱۳ساعت الانم که۱۵ساعت دارم می‌خونم خیلی راحت.البته تو زمان مدرسه حداکثر تو روزای کلاسی میشه ۸ساعت خوند ک همینم خیلی عالیه چون خیلیا تو مدرسه ها ساعت مطالعشون میاد پایین می‌رسه به حدود۵ساعت،شما می‌تونی از همین الآن شروع کنی درسارو پیش پیش بخونی که دستت از بقیه جلو تر باشه.

• واقعا مسخرس خستگی یعنی چی دی خیلی دیره تا اون موقع باید درسا رو ببندی به نظر من اتفاقا هر چی جلو بیفتی انگیزه و انرژییت اون تها بیشتر میشه و برعکس وقتی نخونی و عقب بیفی نا امید میشی و خیلی خوب نمیتونی درس بخونی
    پس با انرژی از همین مهر شروع کن مطمین باش موفق میشی

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.