یک اشکال جزئی در تدریس تحلیلی

• با عرض سلام خدمت دوستان
    موقع دیدن فیلم تحلیلی آقای شمیزاده توی فیلم 1393-05-18(1) توی دقایق آخر یه اشتباه کوچیک دیدم که گفتم به بچه ها بگم تا اونا دچار اشتباه نشند.
    از این قسمت فیلم عکس گرفتم این لینکش:http://sanatisharif.ir/sanatisharif-forum-ala/uploaded/684_01410415815.png
    آقای شامیزاده میگن که طول da از ba چون منفی تره کوچیک تره درحالی که این طور نیست چون طول منفی نداره.
    توی پاسخ نامه ی همین سوال (سوال 61 فصل اول گاج)هم همینو گفته.
    اینم رو بگم که من قصد توهین به هیچکی رو ندارم و به آقای شامیزاده به خاطر تدریس خوبشون بهشون ارادت دارم .
    و فقط قصد من اطلاع رسانی به بچه ها بود که دچار اشتباه نشند.

• مدیر

@gma01997;3208 said:

با عرض سلام خدمت دوستان
    موقع دیدن فیلم تحلیلی آقای شمیزاده توی فیلم 1393-05-18(1) توی دقایق آخر یه اشتباه کوچیک دیدم که گفتم به بچه ها بگم تا اونا دچار اشتباه نشند.
    از این قسمت فیلم عکس گرفتم این لینکش:http://sanatisharif.ir/sanatisharif-forum-ala/uploaded/684_01410415815.png
    آقای شامیزاده میگن که طول da از ba چون منفی تره کوچیک تره درحالی که این طور نیست چون طول منفی نداره.
    توی پاسخ نامه ی همین سوال (سوال 61 فصل اول گاج)هم همینو گفته.
    اینم رو بگم که من قصد توهین به هیچکی رو ندارم و به آقای شامیزاده به خاطر تدریس خوبشون بهشون ارادت دارم .
    و فقط قصد من اطلاع رسانی به بچه ها بود که دچار اشتباه نشند.

نه عزیز جان توی همین فیلم زمان 09:52 الی 09:52:20
    ( این 20 ثانیه، طبق زمانی که بالای فیلم خورده است )

آقای شامیزاده توضیح دادند که حاصل ضرب داخلی دو بردار عدد است، این مسئله مقایسه این اعداد را خواسته که همشون منفی هستند

پس گفته ی آقای شامیزاده درست است

• ببخشید من بد متوجه شده بودم.
    عذر میخوام

• مدیر

@gma01997;3229 said:

ببخشید من بد متوجه شده بودم.
    عذر میخوام

نه عزیز جان عذر خواهی لازم نیست،

وظیفه تالار گفتگو همین هست، که سوالات درسی و مشکلات درسی و مشاوره ای خود را برطرف کنید ( مثل بحث های علمی که بین رفقای خودتون می کنید )

ما را هم رفیق خود بدانید و راحت صحبت کنید

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.