ازمون ازمایشی

• سلام. کانون چقدر میگیره برای ثبت نام؟؟ ثبت نام اینترنتی داره که دیگه نریم؟؟ کارنامه مدرسه رو میخوان؟؟

• فک کنم بالای یه میلیون با تابستانه. اره کارنامه هم میخوان

• دانش آموزان آلاء

سلام خودت بخون اینا الکیه من94سنجش میرفتم و مدرسه 5000شدم امسال خودم خونه حتی بدون دفتر برنامه ریزی و این جنگولک بازیا خوندم1889شدم خواستی کارناه ها هم برات میزارم . مهم اراده است.یا علی.

• اخراج شده

سلام.میتونین برین از نماندگی کانون همه سوالاتتونو بپرسین و جواب کامل و جامع بگیرین

• حضوری مراجعه باید بکنین برای ثبت نام ، کارنامه بله میخوان ، قیمت فکر کنم حدود600 تومن

• اخراج شده

درمضن نمیتونیم دقیق هزینه هاشو بگیم .چون برا هر شهری فرق میکنه

• تجربی فقط ازمون 800 با کتاب 1.200
    کارنامه اخرین پایه تحصیل کرده
    پیش ثبت نام اینترنتی بقیش حضوری

• @alisoltany در ازمون ازمایشی گفته است:

تجربی فقط ازمون 800 با کتاب 1.200

چرا کارنامه میخوان. شاید یکی نمرش کم باشه و خجالت بکشه!! به اینا چه ک نمرمون چند شد!!

• @milad-saeedi در ازمون ازمایشی گفته است:

سلام خودت بخون اینا الکیه من94سنجش میرفتم و مدرسه 5000شدم امسال خودم خونه حتی بدون دفتر برنامه ریزی و این جنگولک بازیا خوندم1889شدم خواستی کارناه ها هم برات میزارم . مهم اراده است.یا علی.

با احترام ب شما دوست عزیز. منم دیدم افرادی رو بدون رفتن ب ازمون رتبه شدن ولی همه ک با هم یکی نیستن. بعضیا با ازمون رفتن همت و تلاششون چند برابر میشه تا برسن ب مباحث ازمون . هدف ازمون اینه. ولو غیر. اگه هم تراز کم اوردیم کم کم درست میشه

• @alisoltany در ازمون ازمایشی گفته است:

تجربی فقط ازمون 800 با کتاب 1.200

کل کنکور 97 800 یا فقط تابستون؟؟

• چرا کارنامه میخوان. شاید یکی نمرش کم باشه و خجالت بکشه!!

دس من نیست ک ...
    ولی خجالت از اونا معنی نداره،ب اونا چ ،اون فقط در حیطه ی شغلی خودش بررسی میکنه،ی ادم غریبع ک هیچی برای تو انجام نداده،دلیلی برای انتظار داشتن از تو نداره،بعدشم گذشته ی تو ک ملاک الانت نیست،شرایط ها هم فرق داره...پس این فکرا نکن و تحلیل نمره تو و علت گرفتنش،ب اونا ربط نداره

• @reza213

کل کنکور 97 800 یا فقط تابستون؟؟

کل

• دوستان عزیز. کانون از مهر دوباره از صفر (پایه) برنامه میچینه؟؟ اخه اگه الان برم تا دوهفته بعد باید کلل حدوپیوستگی رو جمع کنم ک واقعاا زیاده! @دانش-آموزان-آلاء

• ناظم

@reza213 در ازمون ازمایشی گفته است:

دوستان عزیز. کانون از مهر دوباره از صفر (پایه) برنامه میچینه؟؟ اخه اگه الان برم تا دوهفته بعد باید کلل حدوپیوستگی رو جمع کنم ک واقعاا زیاده! @دانش-آموزان-آلاء

سال سوم که اینطوری بود! چهارم رو اطلاع ندارم ولی فکرکنم دوباره از اول ببنده. میتونید بپرسید از یکی از مسئولان کانون.

• سلام
    در رابطه با بودجه بندی آزمون های کانون می تونید به این لینک مراجعه کنید
    http://www.kanoon.ir/Barname

• خیرین کوچک دریا دل

@reza213 در ازمون ازمایشی گفته است:

سلام. کانون چقدر میگیره برای ثبت نام؟؟ ثبت نام اینترنتی داره که دیگه نریم؟؟ کارنامه مدرسه رو میخوان؟؟

کانون هر شهر متفاوت میگیره !بستگی به آموزش و پرورش شهرت داره ! البته کانون رشت ک دزده !چون من پارسال زنگ زدم تهران قیمت ثبت نام شهر خودمو پرسیدم بم گفت 800 موقع ثبت نام تو نمایندگی بهم گفتن یه ملیون! باید بری نمایندگی شهرت بپرسی

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.