کدام فیزیک الا برای بالای 70؟

• دانش آموزان آلاء

سلام دوستان، ما مدرسمون کلاساش شروع شده و معلم فیزیکمون به نسبت توضیح خوبی میده
    ولی میخوام برای اشنایی کامل تستی فیزیک یه فیلم از الا هم ببینم، کدوم دبیر الا برای بالای 70 مناسبه؟

• @مهدی2020 خدایی هر استادی رو قشنگ نگاه کنی و هرچی که میگه رو کامل بلد بشی بالای ۷۰ میشی
    فکر کنم حتی اگه خودتم بخونی بتونی بالای ۷۰ بشی

• ادمین

سلام
    همه ی فیزیک های آلا به شرط تست و کار کردن خوب خودتون
    شما ببینید کدوم دوره مطابق با سلیقه اموزشی شماست از همون استفاده کنید

• دانش آموزان آلاء

اقای طلوعی چون زمانش کمتره مناسب به نظر می رسه، اما من میخوام مفهومی هم باشه، ایا ایشون مفهومی درس میدن یا حفظی؟

• اخراج شده

خووووودت

• ادمین

@مهدی2020
    می تونید یه مبحث مشترک رو از چند دبیر انتخاب کنید و ببینید
    قطعا توصیف هرکس متفاوت خواهد بود الان که وقت دارین قشنگ ببینید و انتخاب کنید

• @مهدی2020 زیسته ک مفهومی درس بده!! درسته فیزیکم مفهومی داره ولی ن اونقد! ب هر حال دکترطلوعی فوق العاده ان

• @مهدی2020 در کدام فیزیک الا برای بالای 70؟ گفته است:

اقای طلوعی چون زمانش کمتره مناسب به نظر می رسه، اما من میخوام مفهومی هم باشه، ایا ایشون مفهومی درس میدن یا حفظی؟

مفهومی فقط اقای کازرانیان البته تستی هم میگن
    نظر من البته

• همیار

من خودم دبیر مدرسم عالیه ولی کند پیش میره. واسه همین از فیلمای دکتر طلوعی استفاده میکنم بی نظیره ، با نکته هایی که میگن همه

• همیار

همه تستا حل میشن

• @مهدی2020 سلام، ببینید انتخاب دبیر مسأله کاملا شخصیه و برای همه نمیشه یه نسخه پیچید هر کس با یه دبیری ارتباط برقرار می کنه باید بهتون بگم که دبیرای آلا همه از نظر محتوای تدریس بهترینند این رو بهتون تضمین می دم و شما باید یه مبحث مشترک رو از همشون نگاه کنید ببینید با کدوم حال میکنید .

• دانش آموزان آلاء

@vezra طلوعی بهتره

• @mehdi_zr در کدام فیزیک الا برای بالای 70؟ گفته است:

@vezra طلوعی بهتره

اقای طلوعی هم دبیر خوبی هستن .....
    فقط تستی تدریس میکنن
    اگر کسی با مفهوم مشکل داره فقط اقای کازرانیان از نظر من
    نکته تستی هم بعد از مفهوم تدریس میکنن
    باز نظرات متفاوته

• دانش آموزان آلاء

به طور کلی فیلمای اقای فدایی فرد و کازرانیان چند ساعته هر کدوم؟
    لطفا بگید مهمهه

• همیار

من یه ویدیو دیدم از اقای کازرانیان طولانی بود ولی مفید درس نمیدادن. بینش صحبت غیره هم بود

• @mahdis127 در کدام فیزیک الا برای بالای 70؟ گفته است:

من یه ویدیو دیدم از اقای کازرانیان طولانی بود ولی مفید درس نمیدادن. بینش صحبت غیره هم بود

خب چون تو مدرسه تدریس میشه طبیعیه یکی دو جمله صحبت غیره باشه و طولانی .... امسال تدریس فرق کرده و سرکلاس فیلم برداری نمیشه و زمانش کمتره ولی سالهای گذشته تو مدرسه بوده
    هرچند به ندرت دیده میشه صحبت غیره....و این صحبت غیره نصیحت هست که خیلیم مفیده ....و خوب
    به نظر من که عالی ترین تدریس مختص به ایشون هست

• همیار

البته سطح کارشون بالا بود .با اینکه من شخصا فک میکنم دکتر طلوعی بهتره .و نکته های تستی بهتری میگه

• دوستان من رشتم ریاضی هست و مدرسه ما هم از الان شروع شده میخواستم بدونم استاد طلوعیی مباحثی رو که مخصوص رشته ریاضی هستش رو در ادامه فیلم ها تدریس میکنن و ک اگه تدریس میکنن کی تو سایت گذاشته میشه؟؟؟

• همیار

ترمودینامیک که تو فیلمای پارسال هست میتونین ببینین بقیه رو هم بگردین احتمالا فیلمای پارسال هست ، فیلمای سال جدید از نیمه شهریور میان

• @mahdis127 تو ادامه همین فیلم ها گذاشته میشن
    فیلم هایی که نیمه شهریور میان یا کلا از اول میگن واسه کنکور 97

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.