ازمون مناسب

• دانش آموزان آلاء

پاسخ: مشاوره _برنامه ریزی قسمت 2

سلام بچه ها تویکی از فایلای صوتی اقای اسماعیلی گفتن ازمون مناسب هر سطحیو معرفی میکنن من هرچی گشتم پیدا نکردم میشه اگه کسی مبدونه کمکم کنه رشتم تجربیه سطح تقریبا ضعیفم وفارق التحصیلم برای کنکور97میخام شرکت کنم
    @دانش-آموزان-آلاء

• @fatemeh007
    اگه برنامه ریزی عالی میخاین قلمچی...
    اگه سطح استاندار تست میخان گزینه دو...
    اگه هردوشون با هم نمیخاین سنجش :joy:

• ناظم

@fatemeh007 در ازمون مناسب گفته است:

پاسخ: مشاوره _برنامه ریزی قسمت 2

سلام بچه ها تویکی از فایلای صوتی اقای اسماعیلی گفتن ازمون مناسب هر سطحیو معرفی میکنن من هرچی گشتم پیدا نکردم میشه اگه کسی مبدونه کمکم کنه رشتم تجربیه سطح تقریبا ضعیفم وفارق التحصیلم برای کنکور97میخام شرکت کنم
    @دانش-آموزان-آلاء

سلام، ببینید به برنامه راهبردی هم بستگی داره. الان قلمچی برنامش هر 2 هفته یک باره . اگه شما نتونید به برنامه برسید و عقب بیفتید آزمون چیزی جزء تضعیف روحیه برای شما نخواهد داشت. برعکس گزینه 2 هر 3 هفته یک بار آزمونه. برنامه راهبردی رو هم در نظر بگیرید ببینید با کدوم آزمون بیشتر راحت هستید.

• دانش آموزان آلاء

@mohammadhassan
    میشه درمورد دروس انتخابیه کانونم بگید هیچی سردرنمیارم چجوریه:disappointed_relieved:

• @fatemeh007
    من از نیمسال دوم شرکت کردم
    همه دروس پیش اصلی بود و باید جواب میدادی...ولی تو دروس تخصصی یا باید دوم یا سوم جواب میدادی
    تو عمومی هم همه رو باید ج میدادی

• دانش آموزان آلاء

یعنی تو دوهفته هم باید پیش میخوندی وهم یکی ازپایه هارو:anguished:
    چجوری باید خوند اونوقت خیلی سنگینه که
    برنامه گزینه دو چجوریه؟

• @fatemeh007 گزینه رو من نمیدونم ولی فک کنم سه هفته یه بار هستش...بودجه بندیش هم مثلن کانونه ینی دروس پایه رو هم داره...
    ولی کانون سنگین نیستا...فقط سخته...دانش اموز سطح بالا رو میبره بالاتر و سطح پایین رو هم میبره پایین :neutral_face:

• دانش آموزان آلاء

الان من ضعیفم چیکارکنم ینی:disappointed:
    خواهشا کمکم کنید کدوم ازمون بلاخره بدردم میخوره
    @دانش-آموزان-آلاء

• @fatemeh007 به نظر من سنجش از همش بهتره....سوالاش به کنکور نزدیکتره وبودجه بندیشم خوبه....
    من الان پشیمونم چرا ازاول سنجش نرفتم....بازم نظر خودته...

• دانش آموزان آلاء

@vezra
    سوالات سنجشوخودم توخونه میگیرم حل میکنم اما دنبال برنامم:cry:

• @vezra در ازمون مناسب گفته است:

@fatemeh007 به نظر من سنجش از همش بهتره....سوالاش به کنکور نزدیکتره وبودجه بندیشم خوبه....
    من الان پشیمونم چرا ازاول سنجش نرفتم....بازم نظر خودته...

امسال هر 3 گزینه که گفتید کاملا برعکس شده
    بودجه بندی افتضاح,سوال های یا خیلی آسون یا خیلی پرت و دور از کنکور,لو رفتن شدید سوالات

• link text
    این نظر من رو بخونید اینجا کامل تر نظرمو گفتم :joy:
    بازم میگم نظر و تجربه منه ....باز خودت باید یه جمع بندی داشته باشی از نظر بقیه و البته از همه مهمتر توانایی های خودت

• دانش آموزان آلاء

اخه بیشتراونایی که رتبه خوب اوردن قلم چی بودن همشون
    من دنبال برنامه خوب هستم باکدوم ازمون پیش برم:cold_sweat:

• @fatemeh007 در ازمون مناسب گفته است:

الان من ضعیفم چیکارکنم ینی:disappointed:
    خواهشا کمکم کنید کدوم ازمون بلاخره بدردم میخوره
    @دانش-آموزان-آلاء

وقت تلف کردنی بیش نیست,کتاب تست هارو تموم کن اگه خواستی تو جو آزمون قرار بگیری فقط آزمون های جامع سنجش رو بنویس
    یکیش وسط یا آخر دی میوفته,واسه جمعبندی ترم اول
    4 تاش هم بعد عید

• @Reza.Tah خب قلمچی هم سوالاش لو رفت....قلمچی سوالاش خیلی بالاتر از سطح کنکوره.و....و.....
    من امسال سنجش نرفتم ...ولی یکی دوتا از دوستام گفتن مثل سالهای پیش خوب بوده.....
    نظر شما هم محترمه...:grinning:

• دانش آموزان آلاء

@Reza.Tah
    یعنی ازمون شرکت نکنم:expressionless:
    خب از برنامه کدوم ازمونا واسه برنامه ریزی خودم استفاده کنم حالا

• دانش آموزان آلاء

@vezra
    اگه به لو رفتن باشه خود سوالای کنکورم که هرساله لو میره خودم دیدم اونایی که خردین:confused:

اخه بیشتراونایی که رتبه خوب اوردن قلم چی بودن همشون
    من دنبال برنامه خوب هستم باکدوم ازمون پیش برم:cold_sweat:

چرت و پرته اونی که رتبه خوب آورده تلاش کرده چه ربطی به آزمون داره اصلا؟کنکور اصلا این ریختی نیست اینا یه سری باند بازی هستن برای ترویج کباس های کنکور,اینم که هر سال یه لیست بلند بالا میدن که آره اینا که رتبه خوب آوردن قلمچی ثبت نام کرده بودن همش شر و وره,واسه تبلیغه فقط وگرنه به دانش آموز ها به چشم اسکناس نگاه میکنن فقط,سوال های آزمون ها هم سوال تالیفی هستن دیگه معمولا هم به درد نمیخورن,اگه خیلی حساسی رو آزمون یه سرچ کن آزمون هارو دانلود کن سوال هاشو خودت حل کن خودت
    5 تا آزمونی هم که پیشنهاد دادم کافیه واسه اینکه آدم مدیریت زمان یاد بگیره و استرسش بریزه

• دانش آموزان آلاء

بی برنامگی باعث پشت کنکورموندنم شد دیگه نمیخام تکرار بشه:cry:

• دانش آموزان آلاء

@Reza.Tah
    درسته خب پس ازمون نمیرم فقط همون جامع سنجش حالا برنامه چی:expressionless:

• @fatemeh007 ببین عزیزم
    یکی برای جو ازمون میره سرجلسه
    یکی برای برنامه درس خوندن
    یکی برای محک زدن خودش و دیدن رتبش بین بقیه
    اگه جزو دسته اول هستی جامع شرکت کن فقط....هر ازمونی بود به نظرم فرقی نداره
    اگه جزو دسته دوم هستی...اول ببین توانایی پیش رفتن با برنامه ازمون هارو داری یا نه ؟یعنی اگر به یه ازمون نرسیدی یه وقت بقیه ازمون ها هم خراب نشه...امیدت رو از دست بدی و این حرفا....ولی اگر میتونی پیش بری با برنامه و البته با کیفیت ....خب به نظرم هر ازمونی رفتی فرقی نداره
    اگر جزو دسته سوم هستی....هیچ ازمونی شرکت نکنی بهتره .....چون به قول خودت سوالای کنکورم ممکنه لو بره..:joy:

برنامه رو خودت باید بریزی واسه خودت و باهاش پیش بری,شما میخوای کنکور بدی باید مدیریت کنی وقتت رو اونوقت یکی دیگه برات برنامه بریزه؟
    این رتبه های خوبی هم که میگی خیلی هاشون اصلا با برنامه آزمون پیش نمیرن

• دانش آموزان آلاء

@vezra
    نه من جزو دسته دومم واول:blush:

• دانش آموزان آلاء

@Reza.Tah
    پس چرا همه میگن ما بابرنامه راهبردی قلم چی بودیم:neutral_face:

• دانش آموزان آلاء

@Reza.Tah
    میترسم ازمون نرم بازم بمونم پشت کنکور:crying_cat_face:

• @fatemeh007 همه یه چیزی میگن تو نباید باور کنی که:joy:
    شاید راست بگن شایدم خالی ببندن.....

• دانش آموزان آلاء

@vezra
    اقای اسماعیلی نذاشتن اون فهرستو که گفتن تو کانال؟؟؟؟

• @fatemeh007 رتبه 1 ریاضی کشور سال 95 فقط ازمون جامع شرکت کرد.....
    یعنی فقط با برنامه خودش درس خوند...پس پشت کنکور موندن ربطی به ازمون نرفتن نداره

• @fatemeh007 نمیشناسمشون و خبر ندارم عذرخواهی:grinning:

• دانش آموزان آلاء

@vezra از کجامیدونی:expressionless:

• دانش آموزان آلاء

@vezra خواهش:blush:

• @Reza.Tah در ازمون مناسب گفته است:

@fatemeh007 در ازمون مناسب گفته است:

برنامه رو خودت باید بریزی واسه خودت و باهاش پیش بری,شما میخوای کنکور بدی باید مدیریت کنی وقتت رو اونوقت یکی دیگه برات برنامه بریزه؟
    این رتبه های خوبی هم که میگی خیلی هاشون اصلا با برنامه آزمون پیش نمیرن

کاملا موافقم....

• @fatemeh007 صحبتاشو دیدم و خوندم

@Reza.Tah خب قلمچی هم سوالاش لو رفت....قلمچی سوالاش خیلی بالاتر از سطح کنکوره.و....و.....
    من امسال سنجش نرفتم ...ولی یکی دوتا از دوستام گفتن مثل سالهای پیش خوب بوده.....
    نظر شما هم محترمه...:grinning:

آزمون قبل 4 تا سوال مثلثات(که 2 تاش چرت بود واقعا)
    1 سوال حد که از کتاب حذف شده
    1 سوال از انتگرال(تو کنکور 2 سوال داره)اونم از ریمان:expressionless:
    ,آزمون قبلیش پر سوال تابع,مشتق و کاربرد مشتق هم که کلا مهم نیست:expressionless:
    یه سوال انتگرال که سال هاست از کتاب حذف شده
    شیمیش اسید و باز و الکتروشیمیش بشدت آسون,شیمی 2 بشدت سخت
    آزمون قبلیش 5 سوال آمار,1 سوال احتمال
    این فقط شاهکار هایی بود که من دیدم و شنیدم😐بقیه درس هاش که دیگه بماند...

• چیزی که من خوندم این بود که خودش برنامه گذاشته بوده و ازمونای جامع قلمچی که در حد کنکوره رو شرکت کرده....
    @fatemeh007

@Reza.Tah
    پس چرا همه میگن ما بابرنامه راهبردی قلم چی بودیم:neutral_face:

بعد کنکور وقتی جیب ها خالی باشه و به بنده بگن فلان مقدار بهت میدیم تبلیغ مارو کن چرا که نه؟:expressionless:
    تبلیغ تلویزیون رو زیاد نبینید لطفا:expressionless:

• دانش آموزان آلاء

@vezra
    پس واسه محک زدن خودم چیکارکنم اگه ازمون نرم فقط جامع برم:expressionless:

• @Reza.Tah
    با این حساب
    دوستمون هیچ ازمونی رو شرکت نکنه به نظرم:joy:

• @fatemeh007 بنویس ازمون بابا :joy:
    @vezra
    @Reza-Tah
    چیکارش دارین خوب :joy:

• دانش آموزان آلاء

@vezra
    بلاخره خودتون باهم بحث کنید و بگید من دقیقا چیکارکنم:blush:
    بابودجه بندی گزینه دو پیش برم وازموناشو خودم تو خونه حل کنم وجامع سنجش برم چطوره:disappointed:

• دانش آموزان آلاء

@Vampire_Hunter
    نه دارن راهنمایی میکنن:expressionless:

• @fatemeh007 ببین پس جزو دسته سوم هم هستی
    ببین نتیجه هیچکدوم از ازمونا چه قلمچی چه سنجش و....... معتبر نیست.....رتبه اصلی دستت نمیرسه....پس محک زدن رتبه به درد نمیخوره
    سوالاشو از اینترنت میتونی بگیری تو خونه از خودت ازمون بگیری و درصد برات مهم باشه

@Reza.Tah
    با این حساب
    دوستمون هیچ ازمونی رو شرکت نکنه به نظرم:joy:

باور کنید بهتره,این همه دانش آموز نمیبینید بعد آزمون میخوان خود کشی کنن واسه آزمون که ای وای و خاک بر سرم و عجب گندی زدمو ,خدا بکشتم الهی و...
    تا یکی دو روز بعد هم تو فاز آزمونن,کلا درس رو تعطیل میکنه,تو دخترا که خیلی افتضاح تره میشینن گریه میکنن😐
    واسه چی؟واسه چیزایی که اکثرش چرت و پرت بوده

@fatemeh007 ببین پس جزو دسته سوم هم هستی
    ببین نتیجه هیچکدوم از ازمونا چه قلمچی چه سنجش و....... معتبر نیست.....رتبه اصلی دستت نمیرسه....پس محک زدن رتبه به درد نمیخوره
    سوالاشو از اینترنت میتونی بگیری تو خونه از خودت ازمون بگیری و درصد برات مهم باشه

توی جامع ها میرسه ها ولی ...مثلن یکی از رفیقام جامع قلمچیشو شد صد و خورده ای ..رتبه اش شد 101

• دانش آموزان آلاء

@vezra
    بلاخره ازمون باعث میشه هربار بخای بهتر از قبل عمل کنی درست مثل امتحانای مدرسه اون رتبه که برام مهمه بخاطر همینه که بفهمم درچه حدم وهربار بخام بهتر از قبل باشم که امیدم بگیرم دیگه:cold_sweat:

@vezra
    بلاخره ازمون باعث میشه هربار بخای بهتر از قبل عمل کنی درست مثل امتحانای مدرسه اون رتبه که برام مهمه بخاطر همینه که بفهمم درچه حدم وهربار بخام بهتر از قبل باشم که امیدم بگیرم دیگه:cold_sweat:

چرا برعکس میگی:expressionless:

• alt text
    alt text

• دانش آموزان آلاء

@Reza.Tah یعنی بده:anguished:

• دانش آموزان آلاء

@Vampire_Hunter این چیه:expressionless:

• @fatemeh007 ببین من نمیگم 100 درصد فلان ازمون برو یا فلان سوالو حل کن
    چون مسئله خیلی مهمیه من خودم با قلمچی پیش رفتم یک سالو نیم....و ضربشو دیدم ....توانایی رسیدن به برنامشو نداشتم و وقتم رفت.....
    خیلی زمان از دست دادم ....خیلی ها باهاش پیشرفت کردن اما چندتا مثل من که سرعتشون تو درس خوندن کم بود..به برنامه نمیرسیدیم و افت کردیم.....
    من به پیشنهاد مدرسه رفتم قلمچی ولی کاش نمیرفتم
    مسئله مهمیه...پس نمیگم برو حتما ازمون....چون خدایی نکرده ضرر کنی بد میشه....تصمیم اخر با خودته
    راجب برنامه ریزی من چقدر هزینه مشاور دادم که نگم ...ولی دیدم نه بهترین برنامه ریزی رو خود ادم میتونه بنویسه
    من اشتباهی که کردم به حرف همه گوش دادم فلان ازمون رفتم فلان درسارو خوندم و....
    ضررشم دیدم ....
    تهش اینکه برنامه ریزی به نظرم خودت بنویسی بهتره ....و محک زدن هم که گفتم....سوال بگیری تو خونه حل کنی و نزدیک کنکور هم جامع شرکت کنی
    باز نظر منه ولی شاید اشتباه باشه

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.