معجزه!

• دانش آموزان آلاء

سلام.خسته نباشین😊
    ی سوال داشتم.من تاالان خیلی خوب درس نخوندم.توی بعضی از درسام مثل زبان و فیزیک قوی هستم.ب نظرتون میشه تو این دوماه باقی مونده خودمو بکشم بالا؟میشه امسال قبول شد؟
    من دانش اموزم در ضمن.
    اصلا دلم نمیخواد ب سال دوم کشیده شه😢
    اون درسایی هم ک گفتم قویم زبان معمولا۸۰-۹۰میزنم و فیزیک متغیره اما ترازم توی گزینه دو و سنجش۱۱۰۰۰ تو این دوتا درس.
    ولی بقیه درسام خیلی خوب نیست!در حد معمولیه.ولی نه در حددرصد بالای۵۰

• همیار

@romina در معجزه! گفته است:

سلام.خسته نباشین😊
    ی سوال داشتم.من تاالان خیلی خوب درس نخوندم.توی بعضی از درسام مثل زبان و فیزیک قوی هستم.ب نظرتون میشه تو این دوماه باقی مونده خودمو بکشم بالا؟میشه امسال قبول شد؟
    من دانش اموزم در ضمن.
    اصلا دلم نمیخواد ب سال دوم کشیده شه😢
    اون درسایی هم ک گفتم قویم زبان معمولا۸۰-۹۰میزنم و فیزیک متغیره اما ترازم توی گزینه دو و سنجش۱۱۰۰۰ تو این دوتا درس.
    ولی بقیه درسام خیلی خوب نیست!در حد معمولیه.ولی نه در حددرصد بالای۵۰

سلام
    میشه:)
    تو اول بگو زبانو چطور 90 میزنی؟! :sweat_smile:

• همیار

رشته ات رو هم بگو

• دانش آموزان آلاء

@Dr.Saraaa
    😃من چون از راهنمایی کلاس زبان میرفتم تا ی سطح قابل قبولی خودمو رسوندم.و البته فیلمم زیاد دیدم بی تاثیر نبوده.پدرمم مدرس زبانن😂همه اینا دست ب دست هم میدن زبانمو خوب بزنم.ولی زبان کلا درس شیرینیه بخونی میشه ی درصد خوب زد

• دانش آموزان آلاء

@banoo
    خیلی سنگین بود😑
    رشتم تجربیه😇

• همیار

@romina در معجزه! گفته است:

@Dr.Saraaa
    😃من چون از راهنمایی کلاس زبان میرفتم تا ی سطح قابل قبولی خودمو رسوندم.و البته فیلمم زیاد دیدم بی تاثیر نبوده.پدرمم مدرس زبانن😂همه اینا دست ب دست هم میدن زبانمو خوب بزنم.ولی زبان کلا درس شیرینیه بخونی میشه ی درصد خوب زد

موند تو دلم یه درصد بالایی زبان کلاس نرفته باشع :neutral_face:
    ایشالا 100 بزنی:)
    موفق باشی عزیزم

• دانش آموزان آلاء

میشه رسید منتظر تایید دیگران نباشید حتی اگه کسی هم نبوده که از وضعیت شما به یه رشته خوب برسه شما تلاش کنید که اولین نفر باشید

• دانش آموزان آلاء

البته منظور از وضعیتتون این نیست که شما وضعیت درسی بدی دارید منظورم اینکه میشه حتی کسی که خیلی ضعیفه به یک جای خوب برسه و منم از لحاظ درسی مثل شما هستم حتی پدرمم دبیر زبانن :grinning:

• دانش آموزان آلاء

@R.Maryam
    مرسی😇

• همیار

اینم واسه رومینا جون
    ٧٧ روز ( ١١ هفته ) زمان مناسبي براي تغيير دادن و متحول كردن رتبه ي كنكور شماست ...سرنوشت و آينده ي شما با ٧٧ روز تغيير اساسي خواهد كرد .

پرانرژي باشيد.
    شهاب الدين يخچاليان

• @romina
    من یه دوستی داشتم اسمش رومینا بود :)
    همه استادا بهش میگفتن قیافت شبیه رتبه هاس بخون دربیای :joy:
    یهو اسمت که دیدم یاد اون افتادم
    الان که رفته دانشگاه دیگه شبیه رتبه ها نیس
    شبیه دماغ عملیا شده خخخخخخ

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.