90 درصد ریاضی کنکور !!!!

• دانش آموزان آلاء

سلام دوستان من دهم تجربی هستم امسال معلم ریاضیمون خوب باهامون کار نمیکنه به نظر شما چیکار کنم ریاضیم تقویت شه ... کدوم فیلم هارو نگاه کنم ...مرسی

• کلاس خصوصی برو اگه نمیشه دی وی دی کنکور بگیر (با توجه ب مدت زمان باقی مونده دی وی دی های اریان حیدری پرواز -همایش) رو توصیه میکنم اگه دی وی دی هم نمیخوای !!!!راه اخر !!!ا ی وقتی پایه ت خوبه باشه یعنی ی چیزایی میدونی محمد رضا حسینی فرد رو انتخاب کن به روش نکته تست میگه نه اگه کلا تو باغ نبودی (!!!) ولی علاقه داری وقت زیادی بزاری و ریاضی ت خوب بشه اقای امینی راد انتخاب کن که قطعا بهتری یع :expressionless:

• همیار

@oktay
    ایشون گفتن دهم تجربی هستن
    کلی وقت دارن هنوز:|

• @banoo
    ندیدم اااااااا اصلا
    ولی توصیه میکنم این متنو از من ب یادگار داشته باشع ی روزی ب دردش میخوره (بیشتر ضایع نشم )
    نمیدونم ولی بیشتر سعی کن الان زندگی کنی تا درس شوخی میکنم هیچی از کتب کمک درسی کمک بگیر بخون

• برو کلاس .وقتتو هدر نکن.من اینو دیر فهمیدم.
    خودت هم میتونی بخونی.ولی خودت بخونی 4 ساعت خوندنت هم ارز با 1 ساعت کلاس رفتنته البته باید استادش قوی باشه و در سطح تو درس بده و تو هم خوب گوش کنی.

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.