انتخاب فیلم دیفرانسیل

• دانش آموزان آلاء

سلام به همگی خیلی عذر میخوام اگه سوال تکراری میپرسم، متاسفانه نتونستم همچین تاپیکی پیدا کنم تو انجمن.
    من تو درس دیفرانسیل سطح خوبی دارم فیلمای استاد ثابتی رو میبینم درکنارش میخوام از ویدیوهای استاد شامیزاده یا استاد شهریان هم استفاده کنم. کلاسی مد نظرمه که مفهومی تدریس بشه و مثال های بیشتر و سطح بالاتر توش حل بشه . میشه راهنمایی کنین کدوم استاد بزرگوار رو انتخاب کنم؟

• خیرین کوچک دریا دل

سلام
    خوشبحالتون که تو دیفرانسیل انقدر وضعتون خوبه من که هنوز اندر خم یه کوچه ام !
    هر دو استاد مفهومی تدریس میکنن . به نظر من استاد شهریان سطحشون بالاتره و استاد شامیزاده ساده تر و راحت تر تدریس میکنن.
    هر دو استاد تست های خیلی زیادی حل میکنن ولی با توجه به اینکه تعداد جلسه های استاد شهریان بیشتره به تبع تست هایی که حل کردن بیشتره.
    بعدشم یه نصیحت دوستانه از طرف من قبول کنید که اینجوری نشه که بیشتر وقتتونو رو دیف بزارید و از درسای دیگه غافل بشید و اینکه شما که تدریس استاد ثابتی رو میبنید از استاد دومی که انتخاب میکنید فقط تست و مثالاشونو ببینید دوباره نرید تدریسشونم نگاه کنید چون وقتتون گرفته میشه و مبحثا که یکیه فقط مثالا فرق میکنه...
    موفق باشید

• دانش آموزان آلاء

@sky-daughter
    خیلی خیلی ممنون :)

• دانش آموزان آلاء

سلام.هر دو استاد عالی هستن.ولی بنظرمن استاد شهریان

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.