بهترین کار برای دیفرانسیل؟

• دانش آموزان آلاء

سلام دوستای گلم. ازتون چند تا سوال داشتم.
    بهترین کتاب دیفرانسل به نظرتون چیه و چرا؟
    بین کتاب های الگو و تخته سیاه کدوم بهترن و چرا؟
    و البته ایا اگه یکی از دو کتاب فوق کامل خونده بشه، واجبه که فیلمای الا هم ببینم، چون خیلی زیادن و وقت زیادی میخوادش

• دانش آموزان آلاء

@مهدی2020 در بهترین کار برای دیفرانسیل؟ گفته است:

و البته ایا اگه یکی از دو کتاب فوق کامل خونده بشه، واجبه که فیلمای الا هم ببینم، چون خیلی زیادن و وقت زیادی میخوادش

بنظرم الگو بهتره ولی من خیلی سبز دارم درسنامه عالی همه نکات رو گفته بعضی سوالارو با چند روش حل میکنه ولی بیشتر تست هاش تالیفی هست

• دانش آموزان آلاء

@مهدی2020 در بهترین کار برای دیفرانسیل؟ گفته است:

بخش هایی که ضعیفی رو فیلم ببین بعد تست بزن

• @مهدی2020 در بهترین کار برای دیفرانسیل؟ گفته است:

من رشتم ریاضی نیست.ولی ایشون کارش درسته.
    پیشنهاد میکنم.فیلم های این جا را ببین.البته یه بخش رو کامل.مثلا حد گیری رو سه جلسه و یا چهار جلسه وقت بذار و ببین.(ماکسیمم گفتم)جزوه مزوه هم ولش کن.فقط به خودت بگو که میبینم و یاد میگیریم.حالا یه نکته خیلی خوشت اومد فقط همونو بنویس.در کل نباید بیشتر از ده دقیقه از کل وقت فیلم از تو وقت بگیره.بعد که مبحث تموم شد.مثلا همون حد.میری قشنگ یه کتاب تست خوشگل رو بغل میکنی و از این به بعد باهاش زندگی میکنی تا خود کنکور که تا اون زمان نیمی یا همه تستاش رو زده باشی!!!تکرار تست تکراری در فواصل زمانی خیلی میتونه رو تسلطت کمک کنه.(در گیر خوندن زیاد نشو...هی درسنامه و هی فیلم...از یکی کار کن و بعد مستقیم تست...اصلا زگهواره تا گور..تست بزن!!!!)

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.