کتاب دیفرانسیل آبی قلمچی

• دانش آموزان آلاء

سلام خدا قوت. می خواستم بدونم کیفیت کتاب حسابان و دیفرانسیل آبی قلمچی چگونه است ؟ شما چی پیشنهاد می کنید ؟ البته من دیفرانسیل نشر الگو رو هم دوست ندارم نمی تونم باهاش ارتباط برقرار کنم

• سعی کن با الگو به تفاهم برسی اون کتاب بین کتابای دیفرانسیل از همه پربار تره
    شاید کتاب آموزش الگو رو گرفته باشی چون کتاب تست الگو کتاب خیلی خوبی هست
    آبی قلمچی برای جمع بندی مناسب هست چون 30 دوره کنکور سراسری رو داره
    یه چیز شبیه همون بنی هماشمی خودمونه منتها واسه کنکوره

• دانش آموزان آلاء

@Reza.Tah مرسی رضا جون . قلمچی تست های عجیب زیاد داره خیلی خسته می کنه. درسنامه های نشرالگو در چه سطحیه ؟ نظرت در مورد تخته سیاه استاد مهرابان چیه ؟

• @ZmehdiZ در کتاب دیفرانسیل آبی قلمچی گفته است:

@Reza.Tah مرسی رضا جون . قلمچی تست های عجیب زیاد داره خیلی خسته می کنه. درسنامه های نشرالگو در چه سطحیه ؟ نظرت در مورد تخته سیاه استاد مهرابان چیه ؟

الگو کلا کتاب های تستش خوب هست برای آموزش سطحه آنچنان خوبی نداره
    البته درسنامه خودکتاب تست الگو مختصر و مفید هست ولی در حد عالی نیست
    تخته سیاه هم اطلاعات زیادی ندارم ازش متاسفانه

• برای درس نامه اگه میخوای جزوه استاد های معروف رو بگیری بهتره الکی دور خودتو شلوغ نکن

• دانش آموزان آلاء

@ZmehdiZ مهربان ** باید ببینم تخته سیاه چطوره چون مولفش استاد مهربانه که خیلی خوبه تو ونوس هم تدریس می کنه اگه خوب نبود مجبورم تستارو از الگو بزنم . بازم مرسی بابت راهنماییت

• @ZmehdiZ در کتاب دیفرانسیل آبی قلمچی گفته است:

@ZmehdiZ مهربان ** باید ببینم تخته سیاه چطوره چون مولفش استاد مهربانه که خیلی خوبه تو ونوس هم تدریس می کنه اگه خوب نبود مجبورم تستارو از الگو بزنم . بازم مرسی بابت راهنماییت

خواهش

• دوستان من یه کتاب واسه دیفرانسیل میخام تست کنکور بیشتر باشه بعد تستاتشم زیاد نباشه ...که بتونم تو این فرصت بزنم همه رو ....یا بیشترشو...میخام در سطح کنکور باشه .....
    اول میخاستم ابی قلمچی بگیرم بعد نظرات دلسردم کرد....
    خودم خیلی سبز دارم ولی تستاش هم زیاده هم بالاتر از سطح کنکور....
    یه کتاب کم حجم و خوب در سطح کنکور میخام
    درسنامه مهم نیس از درسنامه خیلی سبز استفاده میکنم از اون راضیم فقط تست در سطح کنکور وتعدادشو زیاد نباشه
    اگه میشناسین لطفا معرفی کنین
    مرسی

• @vezra
    خط ویژه تضمینه نصف کنکوره
    تمرینای کتاب که به شکل تست شده و سوالای کنکور چند سال اخیر هم اومده
    مختصر و مفید
    حتی ممکنه عدد هاش هم تغییر نکنه
    به خط ویژه کامل مسلط بشید بعد اگر خواستید تست بیشتر ببینید میتونید برید سراغ آی کیو با نشر الگو

• فقط واسه دیفرانسیلش هم اینطوری نیست,
    کلا دروس تخصصی ریاضیش خیلی خوبه
    مثلا تو مبحث گراف یه تمرین کتاب رو به چندین شکل مختلف ازش سوال طرح کردن که این دقیقا کاریه که طراح ها تو جند سال اخیر میکنن
    سوالش دقیقا یادم نیست ولی یادمه از یه تمرین کتاب 3 بار سوال طرح شده تو کنکور که جواب همش یکی بوده فقط یه تغییر جزیی تو صورت سوال داده شده بود

• @Reza.Tah

خیلی ممنوونم از راهنمااییتون خیلی لطف کردین!! تشکر

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.